Şimdi Ara

bu bilgisayar adam olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yarayan kana -- 20 Temmuz 2017; 4:33:7 >

• bahsettiğiniz işlemleri bu bilgisayarda yapamazsınız maalesef. işlemcisi ve ekran kartı güçlü bir PC gerekli size.
  • Bu bilgisayar abaküsten önce bulundu değitirin...
  • Anakart, ram, güç kaynağı veya işletim sistemi kaynaklı arıza olabilir. Arızayı gidersende fotoğraf düzenlemenin dışında oyun ekran görüntülerini yakalamak ve oyunlarda üst seviye oynamak imkansız. Supablex, dave , volfied veya daha ilerisi CS gibi oyunların dışında oyun oynamak ve ekran görüntülerini almak işkenceye dönüşecektir :)) Yeni bir bilgisayar tavsiyesi için donanimhaber ana sayfasındaki sistem tavsiyeleri kısmını incelemeni tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

bahsettiğiniz işlemleri bu bilgisayarda yapamazsınız maalesef. işlemcisi ve ekran kartı güçlü bir PC gerekli size.

benimde beklediğim cevap buydu teşekkür ederim :)
  • yarayan kana kullanıcısına yanıt
    Rami artırabildiğiniz kadar artırıp(anakart kaça kadar destekliyor bilmiyorum.)
    64 Bit kurabilirsiniz. Core2Duoların 64 bit desteği var. en azından sistemden biraz daha verim alırsınız.

Oyunda falan iş görmese de internet için, download için falan rahatlıkla kullanılır. Bahsettiğiniz sorunların en önemli sebebi ram ve HDD dir. Ram bozuksa mavi ekran verir, HDD de okuma yazma problemleri başlamışsa da mavi ekran verir. Başka sebepler de olabilir ama genelde bu ikisinden kaynaklanır. Bunları test etmek için sağlam HDD ve ram gerek, o yüzden tanıdığınız bir bilgisayarcıya götürüp baktırın. Masrafı aklınıza yatarsa yaptırırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 19 Temmuz 2017; 13:34:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailchakar

Anakart, ram, güç kaynağı veya işletim sistemi kaynaklı arıza olabilir. Arızayı gidersende fotoğraf düzenlemenin dışında oyun ekran görüntülerini yakalamak ve oyunlarda üst seviye oynamak imkansız. Supablex, dave , volfied veya daha ilerisi CS gibi oyunların dışında oyun oynamak ve ekran görüntülerini almak işkenceye dönüşecektir :)) Yeni bir bilgisayar tavsiyesi için donanimhaber ana sayfasındaki sistem tavsiyeleri kısmını incelemeni tavsiye ediyorum.

anladım hocam teşekkür ederim.
  • Olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef bu bilgisayar adam olmaz. Olu yatırım olur parça almak. Yeni sistem toplamak gerek dediğiniz işlemleri yapmak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.