Şimdi Ara

Bu ben değilim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forum mu kafayı yedi ben mi yedim kendi hesabıma giriş yaptım ama şu an başkasının hesabındayım nasıl oluyo bu iş o.O Hayır bi şey değil bildirimler mesajlar falan olmuyo yani böyle

Neyse sonuç olarak sorun bu yani ben gururumla çıkmayı tercih ediyorum güzel profilmiş eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anldrms34 -- 28 Eylül 2016; 18:32:24 >

• Yeni üye olan bir kişi benim adıma topik açıyor..şimdi farkettim.
  • Simdi biri benim veya baska birinin profiline girip kufur yazip uzaklastirma alirsa biz bunu yapmadigimiza nasil ikna edecegiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C302EA147 -- 28 Eylül 2016; 23:45:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu konuyla benim alakam yok başlığı açan arkadaş kim şok oldum şuan resmen
  • Bu olay daha once de oldu diye hatirliyorum. Oyleyse forumda ciddi bir sikinti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

Arkadaşlar bu konuyla benim alakam yok başlığı açan arkadaş kim şok oldum şuan resmen

Konuyu acan kisi bende diyorum ne diyor. Dikkatli okumamisim. Sonda guzel hesap falan demis. Meger senin hesapla acmis konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C302EA147 -- 29 Eylül 2016; 21:41:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam valla çok sinir bozucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.