Şimdi Ara

Bu ay AKN'ye takılan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen ayın sonlarına doğru akn işlevsizdi bu ayda oylemi acaba akn'ye takılan var mı aranızda

• Okadar şikayet ediyorum ama ben azınlık taraftayım hoş 75GB kota 1 aylık çök yeterisiz bir kota ama bana yetiyor işin acıklı tarafı tonla para döküyoruz sonuda aldığımız hız 3mbps nasıl iş hala anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

geçen ayın sonlarına doğru akn işlevsizdi bu ayda oylemi acaba akn'ye takılan var mı aranızda

Bununla ilgili bir başlık vardı buralarda aradım bulamadım. 1TB üzerinde download yapanlar vardı.

Bu durumu bilmediğimden açamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Okadar şikayet ediyorum ama ben azınlık taraftayım hoş 75GB kota 1 aylık çök yeterisiz bir kota ama bana yetiyor işin acıklı tarafı tonla para döküyoruz sonuda aldığımız hız 3mbps nasıl iş hala anlayamadım

3 MBPS artık 8 MBPS olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkocaer -- 9 Nisan 2014; 17:28:09 >
  • benim hızım 3 mb'e düşmüştü,bugün yine 20 mb olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Pwnage

benim hızım 3 mb'e düşmüştü,bugün yine 20 mb olmuş

Bu mesajı referans alıp açıyorum download musluklarını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalpakci kullanıcısına yanıt
    acma hocam akn devrede
  • Kota değilde belli saat aralıklarında AKN olmadan gerçek hızı verseler. mesala 08:00-16:00 3mb/s 16:00-08:00 limitsiz

Kotanın Adili olur mu? kime göre Adil Kota, "altyapı yeterli değil" demek sadece safsata, AKN konusunda TTnetin Adil davranması gerekir. Çoğu yer fiber net kullanıyor.

ADSL için bu soygunculuk YETER!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.