Şimdi Ara

bu araba alınır mı (chevrolet aveo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
9.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşük kmli (100.000 km altı), düzgün kullanılmış temiz geçmişe sahip bir araba almak istiyorum. Bu kriterlere göre bütçeme uygun tek araç 2011 chevrolet aveo sedan 1.4 benzinli.

Siz olsaydınız tercih eder miydiniz? bu arabayı alırsam nelere hazırlıklı olmalıyım, nedenleriyle birlikte yazarsanız çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfkli -- 1 Kasım 2021; 11:54:18 >

• Bende 2012 dizel aveo hb var hocam düzgün kullanılmış temiz bulursanız benzini koyar gezersiniz herhangi bir şeye hazirlikli olmaniza gerek yok.

Motor kulakçığı ilerde değişmesi gerekebilir o da 600 tl iscilikle 800 900 civarina hallediliyor.
    Servis yönünden kafanizda acaba mi? olmasin ben yetkili serviste opel aracımdan çok daha hizli parça temin ediyorum aveoya (motor kulakçığı yurtdışından 5 günde geldi).
    İç trim parçaları ( atıyorum güneşlik klipsi) opelden bir tık pahalıdır ama arastirip astra ve corsa için olan parçalari da alıp takabilirsiniz çünkü çoğu aynı.

Ben 2015 de almıştım Chevrolet yeni çekildiği için piyasası bu özelliklere göre çok uygundu.Zamanla insanları bunu görüp yöneldi nispeten daha yüksek seyirde şu anda.

Birazdan Chevrolet arabanin kapısından girmemiş tipler gelir onlar gelmeden bilgileri veriyim dedim.
  • ...

• Bütçenizi yazarsanız daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. İmkanınıza göre çok fazla alternatif araç olabilir.

• Aşırı yaktığını biliyorum, bir yakınım da vardı. Sürekli benzin parasından şikayet ediyordu. Onun harici bir yorumum yok.

• Bende 2012 dizel aveo hb var hocam düzgün kullanılmış temiz bulursanız benzini koyar gezersiniz herhangi bir şeye hazirlikli olmaniza gerek yok.

Motor kulakçığı ilerde değişmesi gerekebilir o da 600 tl iscilikle 800 900 civarina hallediliyor.
    Servis yönünden kafanizda acaba mi? olmasin ben yetkili serviste opel aracımdan çok daha hizli parça temin ediyorum aveoya (motor kulakçığı yurtdışından 5 günde geldi).
    İç trim parçaları ( atıyorum güneşlik klipsi) opelden bir tık pahalıdır ama arastirip astra ve corsa için olan parçalari da alıp takabilirsiniz çünkü çoğu aynı.

Ben 2015 de almıştım Chevrolet yeni çekildiği için piyasası bu özelliklere göre çok uygundu.Zamanla insanları bunu görüp yöneldi nispeten daha yüksek seyirde şu anda.

Birazdan Chevrolet arabanin kapısından girmemiş tipler gelir onlar gelmeden bilgileri veriyim dedim.

• 2011 den beri kullanıyorum şehiriçi benzin 9-10 litrenin altına zor inersin, uzun yolda 6-7 litre sarfiyatı var, benim araç şu anda 90 bin km de

bu araba alınır mı (chevrolet aveo)

arabam.com şu an ki teklifi

• Chevrolet avrupadan çekildi 2023de parça tedarikinide durdurucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 2 Kasım 2021; 13:35:47 >
  • 1.3 dizel dah0a iyi bunlarin
  • Eksik bilgi zorunluluk her marka için 10 yıldır "ZORUNLULUK" marka iflas etmezse hiçbir marka yedek parça kârını bırakmiyacagi icin sorun yok.
  • Aveolarda 2011 ve 2012 modellerde hem yeni hem eski kasa mevcut. Bi ara araştırmıştım Sizin almayı düşündüğünüz yeni kasa ise şüphe etmeden. Güvenlik anlamında döneminin sınıfında en iyi araçlarındandır. Yedek parça şüpheniz olmasın.
  • Çok memnun kalırsın T300 kodlu kasa ise parçası ucuzdur şanzımanları kolay kolay bozulmaz yıllarca sorunsuz binebilirsin bakımlarını yapıp
  • degobar kullanıcısına yanıt

Daha hafif bir araç değil mi daha az yakması lazım aslında ben cruze ile ortalama 9 litre yakıyorum istanbul şehir içi ortalama hızımda 20 25 felandır değişmez 9 litrede 900km hiç sıfırlamadan kullanımın ortalaması.Aveo en azından 7.5 8 yakar diye düşünüyorum şehir içi kullanıma bağlı tabi birazda.

• Arkadaşımın bababası yurt dışı için 2 ay önce sattı ilk sahibiydi keşke denk getirseydim sizi

Arabayı 0 aldılar mahallede top oynuyoz o zamanlar herkesde eski araba vardı bi baktım uzaktan tank gibi araba geliyo o zamanlar gözüme çok güzel gelmişti
  • fabrika verisi şehiriçi 8,5 litre, istanbulda sabah 2 saat - akşam 2 saat e-5 de yol gidersen 10 litrenin altını zor görürsün, geçen sene geze geze çatalca'nın köylerinde yol aldım 5,5 litre sarfiyat yaptı, yol bilgisayarının toplam ortalama sarfiyatı 7,1 litre tüm kullanımların genel ortalaması

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.