Şimdi Ara

Bu alınan vergiler nasıl yetmiyor aga ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 öde 1 al kampanyası ile üretmeden kendi halkını sadist bir zevkle maddi anlamda devamlı içeri sokan bir devlet var. Ben artık şaşmıyorum. Halkın memnuniyet eşiği demek ki halen kırılamamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 4 Mayıs 2019; 11:39:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemeyi bırak yakıt olarak kullanıp marsa yerli uzay mekiğimizle gidip Trump'a hello mesajı gönderecez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yiyen çok olunca yetmiyor.

Beni en çok üzende şu kendine müslümanım diyip her işinde Allah demeleri.

Dinimizde zekat vardır bu nedir ne içindir yoksullar fakirler içindir bu kurum günümüzde sosyal yardım hizmet gibi denebilir.

Bu vergiler birilerine saray ev araba yat kat olarak dönmek yerine fakirlere yoksullara işsizler için istihdama gitse herkesin faydasına olurdu kimsede ses çıkarmazdı bak benim param ile yoksullar fakirler karnını doyuruyor derdi huzur bulurdu hatta.

Ama ne yazıkki "müslüman" ülke olmamıza rağmen "gevur" ülkelerde bu adalet var.

21 yaşındayım eski zamanlarıda araştırdım ne yazıkki bu ülke iflah olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 4 Mayıs 2019; 12:6:41 >
  • aga hani nerede ne vergisi ulan resmen soyuyorlar ha paralar nerede desen onuda Allah bilir devletin kasasına girmediği kesin...
  • Bu milletin gözü açılana kadar vergi artışı devam edecek. Hala anadoluda ittifak olarak %60-70 oyları var. Aslında büyük şehirlerin kaybı dışında bir şey değişmedi ve bu millet halinden memnun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 4 Mayıs 2019; 12:33:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.