Şimdi Ara

BU AKŞAM küresel ısınma için 5 dakika!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sakın hastanelerin de şalterlerini indirmeyin....
  • 5 dkk boyunca nefeste almamamız gerekiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nihonjin

dhye giremiycekmiyiz o saatlerde?

evet ben dershanede olacağım o saatlerde elektiriği keseceklerini düşünmüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: MH

quote:

Orjinalden alıntı: alwayscarisma

quote:

Orjinalden alıntı: MH

Çok saçma bir uygulama enerji tasarrufunu böyle yapacaksa hiç yapmasın zaten hemen hemen haftada 1 yada 2 kez elektrikler kesiliyor enerji tasarrfu yapacaksa bu bir gün değil haftada 1 2 kere 5 dakka kapatsınlar bütün elektriği kimse ölmez bu yüzden böyle tasarruf yapacaklarsa hiç yapmasınlar

dostum yanlıs dusunuyosun

degısmen lazım bu kafayı

bence senin bu kafayı değişmen lazım yazılarımı iyi okuyun bir kişi saçma sapan bir şey yazdı diye izinden yürümeyin KALIN YAZI İLE YAZILMIŞ YERİ İYİ OKU

Arkadaşım sen git kafanı toparla ondan sonra gel oku yazılanları.Burdaki amaç "Enerji tasarrufu" değil.Amaç tüm enerji hatlarını elektiriği,arabaları, vs vs leri 5 dk olsun durdurmak ve böylece "Küresel Isınma" yı dikkate almayan yetkililerin dikkatini çekmektir.

• zor 5 dk nefes tutmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 1 Mart 2007; 17:22:44 >
  • Kuresel ısınmayı geciktirmek isteyen, bunu dertleri arasına almış herkesin katılması gereken bir eylemdir. Cok geç haberim oldugu için dunyadaki yansımasinin ne kadar buyuk oldugunu bilmiyorum ama umarım milyonları bulan bir eylem olur.
  • Arkadaşlar msn açılışına bu konuyu yazıp insanların dikkatini çekebilirsiniz yada bu konu hakkında yazı yazıp herkeze forwat edin..
  • Son 1 saat Ses getirmeyi başarmalıyız..Gelecek için ışık söndürmeyi unutmayın..
  • Bana ne yaw ben bilgisayarı kapatmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: KornEr

Bana ne yaw ben bilgisayarı kapatmam

Laptopun şarjı 5 dk idare eder benim de heralde
  • kapamam şalter falan ısınırsa ısınsın
  • Bu konuyu biz duyurduğumuzda kimse tınlamadı bileSadece 3 kişi

http://forum.donanimhaber.com/m_12656066/mpage_1/key_//tm.htm#12656066

Ama küresel ısınma haberi için banlamak olmaz herkesi bu eyleme davet ediyoruz....

Daha önceki küresel ısıma yazılarımı takip edenler varsa bilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyupsultan -- 1 Mart 2007; 19:22:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.