Şimdi Ara

Bu Afyon NE iş?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yeni bir haber daha bu sefer iyice suyu çıkmış durumda.. bu Afyon ne iş?

Afyon

Samsun

Özelllikle buranın insanları ne yiyor ne içiyor? yani bu tipleri özellikle..

• Hocam, afyonlu birisi olarak yazıyorum. Bu şehirden kurtulduğum gün göbek atmıştım. Ancak uzun süre afyonda yaşayan birisi anlayabilir yazdıklarımı. İnsanı konya yobazından beterdir Atatürk düşmanı doludur, çocukları kavga kültürüyle büyür, büyükleri ve anne babası tarafından sürekli kavga etmeye teşvik edilir. Ağızlarından küfür eksik olmaz.

En ufak anlaşmazlıklarda konuşmak yerine hemen şiddete başvururlar isterseniz test edebilirsiniz. Kendilerini delikanlı, yiğit zannederler ama uzaktan yakından alakaları yoktur, teke tekte döversin ertesi gün yediremeyip bir araba adam getirir kendisinde de silah olur bu sefer. Konunun ne olduğu önemli değil, kavga olsa da birisinin canını yaksak diye fırsat kollarlar, mesela bizim okul çıkışı bir kavga oldu, çocuğun birisi dayak yedi bunu gören diğer kavgayla uzaktan yakından alakası olmayan kişiler gidip çocuğa vurmaya başladı öğretmenler polis çağırmak zorunda kaldı.

Dindar geçinirler ama zamanında her haltı yemişlerdir hala da yerler, görüştükleri kızın içeceğine ilaç atıp tecavüz eden kaç kişi tanıyorum, çoğu da kadir popcorn dinleyicisi, elimde kanıt yok yoksa hepsini polise ihbar ederdim. Esnafından adam çıkmaz çok samimi söylüyorum, hepsi kazıkçıdır.

Orda doğma büyüme öğretmenleri bile insan değil, hepsi öğrencisini ağır eziyor hepsi. Ben artık en son ciddi ciddi bu işin genetik olduğunu düşünmeye başladım. Feodal köylü aklı var desek yeridir, kendilerinde eziklik psikolojisi olduğu için kendinden güçsüzü ezmeye çok meyillidirler.

Ha bütün şehir böyle diye içerideki bir avuç düzgün insanı kötülemek istemiyorum, sözüm meclisten dışarı o yüzden. Düzgün olan o bir avuç insanla da iyi ilişkiler kurdum hep. Yaşım 18 olmadan şehri terketmeyi başardım, sırf onu için çabalıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marshall-Bruce -- 9 Mayıs 2021; 8:49:45 >

• Kardeş Afyon bize komşu tanıdığım bir çok Afyon'lu arkadaşlar var insanları iyi ama biraz değişikler sanki kaba ve yontulmamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marshall-Bruce

Hocam, afyonlu birisi olarak yazıyorum. Bu şehirden kurtulduğum gün göbek atmıştım. Ancak uzun süre afyonda yaşayan birisi anlayabilir yazdıklarımı. İnsanı konya yobazından beterdir Atatürk düşmanı doludur, çocukları kavga kültürüyle büyür, büyükleri ve anne babası tarafından sürekli kavga etmeye teşvik edilir. Ağızlarından küfür eksik olmaz.

En ufak anlaşmazlıklarda konuşmak yerine hemen şiddete başvururlar isterseniz test edebilirsiniz. Kendilerini delikanlı, yiğit zannederler ama uzaktan yakından alakaları yoktur, teke tekte döversin ertesi gün yediremeyip bir araba adam getirir kendisinde de silah olur bu sefer. Konunun ne olduğu önemli değil, kavga olsa da birisinin canını yaksak diye fırsat kollarlar, mesela bizim okul çıkışı bir kavga oldu, çocuğun birisi dayak yedi bunu gören diğer kavgayla uzaktan yakından alakası olmayan kişiler gidip çocuğa vurmaya başladı öğretmenler polis çağırmak zorunda kaldı.

Dindar geçinirler ama zamanında her haltı yemişlerdir hala da yerler, görüştükleri kızın içeceğine ilaç atıp tecavüz eden kaç kişi tanıyorum, çoğu da kadir popcorn dinleyicisi, elimde kanıt yok yoksa hepsini polise ihbar ederdim. Esnafından adam çıkmaz çok samimi söylüyorum, hepsi kazıkçıdır.

Orda doğma büyüme öğretmenleri bile insan değil, hepsi öğrencisini ağır eziyor hepsi. Ben artık en son ciddi ciddi bu işin genetik olduğunu düşünmeye başladım. Feodal köylü aklı var desek yeridir, kendilerinde eziklik psikolojisi olduğu için kendinden güçsüzü ezmeye çok meyillidirler.

Ha bütün şehir böyle diye içerideki bir avuç düzgün insanı kötülemek istemiyorum, sözüm meclisten dışarı o yüzden. Düzgün olan o bir avuç insanla da iyi ilişkiler kurdum hep. Yaşım 18 olmadan şehri terketmeyi başardım, sırf onu için çabalıyordum.

Hemşerim Gazlıgöl'de bulunan Özgül termal tesislerini biliyor musunuz ? Hayatında gittiğim en güzel kaplıca ve su havuzlarıydı ömrümün sonuna kadar aldığım o tatil hazzını asla unutmayacağım bu arada keşke bir daha gidebilsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kütahyalı 77 -- 9 Mayıs 2021; 11:41:15 >

• Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt

Afyonun termal kaynakları iyidir ama kaldığınız otele dikkat edin. Şimdi ismini vermeyeyim, termal bir otelde bir günlüğüne düğün organizasyonuna çalışmaya gitmiştim. Bir garson var klasik koca afyonlu ve küfürbaz, önünde 100 kadar bardak servise hazır silinmiş tertemiz. Gitti birisinde kayısı suyu içti garson, içeriden birisi maden suyu istedi adam gitti o kadar temiz bardak yerine meyve suyu içtiği bardağa doldurdu p*çliğine, yemin ederim üstüne sarı tortu çıktı. Müşteri geri göndermedi bardağı ama içti mi bilmiyorum ben içeride çalışıyordum. İnan bana kötülemek istemiyorum iyi insanlar da var ama şehrin çoğunluğu böyle.

• 4 sene afyonda okumustum hic zararini gormemistim park afyon taraflari vs de dolasirdim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Marshall-Bruce kullanıcısına yanıt

arkadaş valla doğru diyorsun ben kaldığım seneler içerisinde bir şehirde daha rastladım , aydın aklı başında vatanını milletini seven kişilerin de olması rastlanmamış bir şey değil ama kç dan donunu alsan ses çıkartmayıp desteğe devam edecek kişiler gördüm . onun için böyle tiplere saygı fazla . ezeceksin başka bişey değil . ondan anlıyorlar

• Samsunun nesi varmış? Gül gibi şehir

• quote:

Orijinalden alıntı: Marshall-Bruce

Hocam, afyonlu birisi olarak yazıyorum. Bu şehirden kurtulduğum gün göbek atmıştım. Ancak uzun süre afyonda yaşayan birisi anlayabilir yazdıklarımı. İnsanı konya yobazından beterdir Atatürk düşmanı doludur, çocukları kavga kültürüyle büyür, büyükleri ve anne babası tarafından sürekli kavga etmeye teşvik edilir. Ağızlarından küfür eksik olmaz.

afyonun böyle bir memleket olduğunu ilk defa duydum tamam konya biraz sıkıntılı biliyordum ama afyonu ilk defa duydum....

• quote:

Orijinalden alıntı: 7805

afyonun böyle bir memleket olduğunu ilk defa duydum tamam konya biraz sıkıntılı biliyordum ama afyonu ilk defa duydum....

Alıntıları Göster

ağır akp'li olan yerler hep böyle...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.