Şimdi Ara

Bu 6 ayda evde ne yaptınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitap okuyorum, bol bol hayatı sorguluyorum, düşünüyorum. Aslında itiraf etmek gerekirse iyi günler geçirmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kitap yazdım ben baya baya yazdım. Öyle çok büyük bir eser değil tabi ufak kısa kurgular ancak gelen yorumlar hep olumlu yönde aşağıya link bırakayım merak eden baksın isteyene hediye edebilirim.

Ruhlar Bölgesi = https://play.google.com/store/books/details/Caner_GÜLER_Ruhlar_Bölgesi?id=fYvmDwAAQBAJ

Kuzeyli Sarışınlar = https://play.google.com/store/books/details/Caner_GÜLER_Kuzeyli_Sarışınlar?id=bYvmDwAAQBAJ

• physFx kullanıcısına yanıt

sorun ne bilgisayarda.masaustu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam masaüstü. Bir gece uyuyacaktım, PC'yi güzelce doğru şekilde kapattım. Ertesi gün uyandım, PC'yi başlatmak için tuşuna bastım açılmadı. İçini filan açtım baktım, anakartın güç lambası yanıyordu. Biraz inceledim ama ne olduğunu anlamadım. Sanırım o gece ben yattıktan sonra birkaç defa elektrikler kesilmiş. PC de hep prize bağlı. Ondan ötürü bir şeyler olmuş sanırım. Sabah kalktığımda da bir defa kesilmişti elektrikler ondan yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: MEnesCan

Harbiden ya. İnsanlar olmasa yüzücem de. Millet çok dikkatsiz. (Çanakkale)
    Çanakkale’deysen kimsenin olmadığı yerler var. Lapseki’nin köylerine bakabilirsin. Özellikle haftaiçi çıplak girsen kimse görmez.

• Cant Let Go kullanıcısına yanıt
    Herkes bilmez. Reisi analım buradan

Hiçbir şey yapmadım.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt

Hocam Bana da iş ayarlayabilir msiiniz mart ayında babam vefat etti dükkanın başına geçtim fakat yeteri kadar kazanamıyorum devretmek istiyorum

geçen hafta ktü eem'den mezun oldum çok çalışkanımdır hızlı öğrenirim işimiz ticaret fakat yeteri kadar sermayem yok bu yüzden devredicem hem dükkanı idare edip hem okulu bitirdim 21 yaşındayım

• Hiç dizi izlemedim...

Yurt dışındaydım son uçakla gelmiştim Korona dolayısıyla...

Geldiğim gibi karantina bitti ve turlara başladım... Önce Diyarbakır çevresini dolaştım, kamp vs. bisikletle gittim.

Sonra Ankara-Zonguldak-Düzce-Kocaeli-İstanbul-Tekirdağ-Çanakkale-Balıkesir-İzmir'e bisikletle gittim 27 gün kadar sürdü...

Sonra Ankara'ya dönüp İstanbul'a geçtim, şimdi tekrar Ankara...

Ankara'da da zaman sürekli aktif geçiyor, Almanca pratiği yapmaya çalışıyorum, unutmamak için Arapça ve İngilizce de devam ediyor... Kitaplardan da Neruda'nın Postacısı şimdi.

Dizi hiç izlemedim. Film de en fazla 15 dakika dayanabiliyorum, sıkılıyorum dizi film kesmiyor cidden... Boşa vakit kaybı hissi veriyor.

Bisikletim var şöyle... Tur için...

Bu 6 ayda evde ne yaptınız?

Şehir içi için de bu...

Bu 6 ayda evde ne yaptınız?

• klasik herkesin yaptığını yaptım

• Rumpel Von Stiltskin kullanıcısına yanıt

Favori yazarlarınız kimler ? Bu 6 ayda evde ne yaptınız? 

• Suppose27now kullanıcısına yanıt

hocam ilk sıra herzaman stefan zweig'indir sonrası değişir

• Rusçamı geliştirdim birazcık daha. Kitap okudum ancak evde sabit kalınca o vakitin bolluğundan başka şeylere yöneliyor insan, önceden daha çok okuyordum. Az okudum yani. Onun dışında hiçbir şey yapmadım açıkçası.

• Kitap okuyup staja gitmekten başka bir bok yapmadım değerlendiremedik valla zamanı

• çalıştım, değişen bir şey olmadı hayatımda.

• physFx kullanıcısına yanıt

o zaman daha kolay iş.kablolari sokup taktin mi.hepsini sök.bios pilini de cikar tak.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Dök içini hocam yardımcı olabiliriz belki.

• Onurchik kullanıcısına yanıt
    Ahahhaha iyimiş bu. Bunu not alıyorum. 😂

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Hocam yaptığınız efsaneymiş. Durduğunuz yerlerde çalıştınız mı yoksa birikim falan mı vardı? Ama acayip gaza geldim. İnşallah yakında ben de deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MEnesCan -- 24 Ağustos 2020; 0:32:43 >
  • MEnesCan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Keşke bir yolu olsaydı.

• Keşke benimde derdim bu olsa naptık kardeş ekmek parası işe geldik gittik , yorgunluktan ölüyoruz ama yine de çalışıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.