Şimdi Ara

BTK 2023 2. Çeyrek Raporu yayımlandı- Türkiye'de Fiberin ilerleme hızına bakıyoruz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Süperbox ve kablonet kullanan arkadaşlarım var.
    Süperbox kullanan arkadaşım oyuna 50-60 ms ping ile bağlanıyor. Sürekli oynak bir hızı ve bağlantısı var, memnun değil.
    Kablonet kullanan bir arkadaşım var İstanbul'da hem de, akşam saatlerinde oyun oynarken sürekli paket kaybı yaşıyor, pingi oynak, memnun değil.
    Benim evimde kabloTV var, 11 yıldır kullanıyorum kablotvde kesintiler oluyor, aldığım hizmetten memnun değilim.
    Fatih ilçesinde kabloNet kullanan akrabam var, aldığı hizmetten memnun değil, akşam saatlerinde sorun yaşıyor.
    Beykoz ilçesinde VDSL kullanan arkadaşım var, akşam saatlerinde oyun oynayamaz hale geliyor.
    Daha saymamı ister misiniz? O çok sevdiğiniz süpebox ile size iyi günler dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir. kullanıcısına yanıt
    Bırak ya, arkadaş ile uğraşılmaz, ''ekonomi nasıl kötü yeğenim bak elinde suyun var'' diyen tuzu kuru dayılardan biri işte, alsın Süperboxunu tiktoktaki kızları izlesin, muhatap olma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • miskindvd kullanıcısına yanıt

Tahmin ediyorum senden gencim, dayı hiç değilim yani :D ama sen okuduğunu anlamaktan uzak ön yargılı ve kafandaki kaliplarla yaşayan bir tipsin, düşünce uretemeyip etiket uretiyorsun çünkü vasat altı bir zekan var :D benim mesajlarımda problem olabilecek konunun oyun olduğunu yazdığımı okursan göreceksin, superbox ve kablo ile ilgili yazdıkların beni teyit etmekten başka hicbir ise yaramıyor, bu kadar kudurmanin sebebi de bu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 3 Ekim 2023; 13:5:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyzof B kullanıcısına yanıt

ben kudurmadım ki, sadece cevap yazdım, ama gerçekten çok merak ettiğim bir şey var, hangi altyapıyı kullanıyor ve kaç Mbit hız alıyorsunuz gerçekten merak ediyorum.

• miskindvd kullanıcısına yanıt

Daha önceki mesajlarda yazdığım gibi (okumadığınız belli) ftth bağlantım var, 35 mbit kullanıyorum, 75 mbit de kullandım ama baktım hiçbir ihtiyacım olmadı, 35e düşürdüm, 24e de düşürsem değişen bir durum olmayacak, altyapı 1gbit verebilecek durumda, ama umrumda değil açıkçası, kullanmayacağım bir hız öylece duracak, adı var olacak sadece, buna karşıyım ve kendime göre rahat edeceğim bir hızı seçtim. Online hiçbir oyunla işim yok, dowloadla uğraşacak hevesim yok ve 35 mbit yetip artıyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 3 Ekim 2023; 17:48:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.