Şimdi Ara

BT İLE CEPTEN BEDAVA INTERNET S60 3RD (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
20.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet n95de giriş dizesi nedir bilen varmı?
  • Giriş dizesi her telefona göre farklı olmaması lazım linktekini kullandınızmı?

quote:

Orjinalden alıntı: armano6

Millet n95de giriş dizesi nedir bilen varmı?
  • Symbian Signed.comdan üyelik aldım Developer Certificate bilmemne program'ı indirdim bu gnuboxu imzalamak için ancak 5 adımdan oluşuyor sanırım.2.ci adımda ID fln soruyor forumdada en az 1 saattir aratıyorum bir türlü gereken topici bulamadım.Nasıl signedlıycaz bu ve bunun gibi gerektiren dosyaları bi arkadaş biliyorsa topic linkini verebilirmi?Saolun
  • N73 için giriş dizesi ne ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD34D4651 -- 22 Ocak 2008; 20:19:25 >
  • valla bende baslıyorum yapmaya bakalım nasıl olucak...
    quote:

Orjinalden alıntı: OssyG

Symbian Signed.comdan üyelik aldım Developer Certificate bilmemne program'ı indirdim bu gnuboxu imzalamak için ancak 5 adımdan oluşuyor sanırım.2.ci adımda ID fln soruyor forumdada en az 1 saattir aratıyorum bir türlü gereken topici bulamadım.Nasıl signedlıycaz bu ve bunun gibi gerektiren dosyaları bi arkadaş biliyorsa topic linkini verebilirmi?Saolun
  • Ya N73 için giriş dizesini bilen yok mu
  • hersey tamamda su programı sıgned etmek gerek..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gkhnzn

Ya N73 için giriş dizesini bilen yok mu

Giriş dizesi telefondan telefona değişmiyor eğer bağlanma esnasında giriş dizesiyle ilgili bir hata alıyorsanız yukarıda bağlantı ayarlarında verdiğim giriş dizesiyle ilgili bir durum değil. Giriş dizesi olarak bunu kullanıyoruz dosyadaki ile aynı.

quote:

CHARMAP [windows-1252]
    LOOP 10
    {
    SEND "CLIENT"+<0x0d>
    WAIT 3
    {
    "SERVER" OK
    }
    }
    EXIT KErrNoAnswer$

OK:
    EXIT

DNS adresi için 195.175.39.39 veya 195.175.39.40 ı kullanabilirsiniz.

• güzel çalıma ellerine sağlık ta sadece wlan oan modeller için değili bu
  • bizdede wireless modem var, telefonda wlan yok iyimi:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: cashinsoft

bizdede wireless modem var, telefonda wlan yok iyimi:S

iyide zaten bu uygulama wi fi olmayan makinalarda kullanmak icindir.
    modemin özelligi ile alakali degildir. BT ile pc den paylasim yapiyorsunuz ..telefonda wifi ye gerek yok zaten
    saygılar
  • peki arkadaşlar telefonu kullanarak bilgisayardan internete nasıl bağlanabiliriz gprs ile

örneğin 6120c yi kullanıp bilgisayardan internete bağlanacağım vodafone gprs ile bunu nasıl yapabiliriz.

teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kara_eylül

peki arkadaşlar telefonu kullanarak bilgisayardan internete nasıl bağlanabiliriz gprs ile

örneğin 6120c yi kullanıp bilgisayardan internete bağlanacağım vodafone gprs ile bunu nasıl yapabiliriz.

teşekkürler

ben geçen sene bu dediğin şekilde bağlanıyodum. Telsim çok yavaş haberin olsun. önce müşteri hizmetlerini ara sana bir iki bişey söyliyecekler. bluetooth bağlantısı ile bağlan işte çok kolay. telefonda ve bilgisarayda bluetooth olması lazım. eğer data kablosu ile bağlanacaksan o biraz uğraştırıyo söyleyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kara_eylül

peki arkadaşlar telefonu kullanarak bilgisayardan internete nasıl bağlanabiliriz gprs ile

teşekkürler

nokia pc suite ve data kablosu,BT yada kızılötesi port ile baglanabilirsin.max:28kb/sec tir hizi
  • arkadaşlar bende n73 var ama gnubox ı yüklemeye çalışıyorum ama sertifika hatası diye tarih filan değiştiriyorum olmuyor bi yardım edim lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalstorm35

arkadaşlar bende n73 var ama gnubox ı yüklemeye çalışıyorum ama sertifika hatası diye tarih filan değiştiriyorum olmuyor bi yardım edim lütfen

unsigned oldugu icin signed işlemi yapmalisin oncelikle.dijital olarak imei numarana gore programi imzalamalisin en turkcesinden..signed işlemi yapmadan kullanamazsin...forumlarda nasil yapilacagi anlatildi..
  • ben tum ayarları yaptım vıstada gelen baglantı oluşturamdım acaba ip ayarlarınımı yanlış gırıyorum bu 192... ile baslayan ip neye gore gırıyorsunuz..benım modemın ıcıne gıren ıp 10.0.0.2 baska ıp mı var yada ıp statıkmı olucak..
  • vista da gelen bağlantılar nasıl yapılıyor bilemiyorum bir aralık bakmak lazım ama vista ile ara hoş değil :)
  • arkadaşlar bu iş çok zormuşşş.ben yapamadım yarım kaldı herşey karıştı birbirine
  • yaptım! (: IMEI sni PM iLe atanada prgramı singed yaparım arkdsLar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caqatay_31 -- 30 Ocak 2008; 20:30:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.