Şimdi Ara

Bruce Lee 5 yıl daha yaşasaydı? Çok önemli konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
6
Favori
90.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: funkmaster

beyler adam açıkça nasıl bir evrende yaşadığını anlatıyor işte, neyi tartışıyorsunuz anlamadım.
    kurşun işleyip işlemeyişini bilemem de, bu konuda bizi şüpheye düşürebilecek 2. bir insan yok.

haha NOKTA'yı koymuş..

• bu videoyu izlediğimde şunu anladım. adam teknik, hız ve gücü öyle bir güzel harmanlamış ki sonunda bruce lee gibi ölümünden yıllar sonra bile konuşulan bir efsaneyi yaratmış. helal olsun ve onun gibiside bir daha gelmez.

not: body ile uzaktan yakından alakası olmayan arkadaşlar. kasları küçük diye aldanmasın. idmanları güce yönelik, hacim için çalışmamış. az ağırlık çok tekrar. buda serilik ve güç kazandırır. yani zamane gençleri gibi hacim yapayım amacında değil. kendi sporunda en başarılı olmak için yapmasını gerekeni yapmış az ağırlık çok tekrar .

• toyota gibi adamdı.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutum9

toyota gibi adamdı.......

espri kaliteliydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slash7895123 -- 24 Ekim 2010; 10:27:00 >
  • Ben bir sey soracam bruce lee hakkinda cok seyi sonradan yazacagim ama genel olarak bakdigimda buraya yazanlarin 100 kisiden 50 si uzaklastirilmis sebebi neyki :D bruce lee hayrani olmakmi yoksa dengesizlikmi dengesiz olan zaten bruce lee hayrani olamazda garipsedim...

• Konuyu görünce yarıldım.Gidin bir shaolin tapınağına burdaki sözleri bir söyleyin mermi işlemiyecekmiş , bıçak delmiyecekmiş diye size bir taraflarıyla gülsünler
  • Sen hiç Shaolin rahibi gördün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrcsCaptan

Konuyu görünce yarıldım.Gidin bir shaolin tapınağına burdaki sözleri bir söyleyin mermi işlemiyecekmiş , bıçak delmiyecekmiş diye size bir taraflarıyla gülsünler

sen o tapınaktan geliyosun heralde

• Bundan yesin sıkıysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

quote:

Orijinalden alıntı: OrcsCaptan

Konuyu görünce yarıldım.Gidin bir shaolin tapınağına burdaki sözleri bir söyleyin mermi işlemiyecekmiş , bıçak delmiyecekmiş diye size bir taraflarıyla gülsünler

sen o tapınaktan geliyosun heralde

Öylede sayılır ustam Türkiye'de sayılı hocalardan biri kendisinin telefonunu web sitesini verebilirim bizzat shaolin rahibi tarafından eğitim alarak Shifu ünvanına sahip

• quote:

Orijinalden alıntı: Nether_Toxin

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

quote:

Orijinalden alıntı: Kestane Korkusu

quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Tek kolda 20 yada 30 kilo barbell çalıştığını duydum ( dumbell). Standart bi insan evladının 5 kiloda başladığını düşünürsek...

30 kilo hiçbir şey değil ama adamın zayıf olduğunu düşürsek iyi bir kilo mu acaba ?

Kafan iyi galiba ? tek kolda 30 kilo indirip kaldırabilirmisin? tutabilmekten bahsetmiyorum.

haha çok komik ya ben 20 yaşındayken 25 kiloluk dambıl aldım tek elle en yukarıya kaldırıp indirdim
    hatta mağazada uzun demirli halter vardı oda 50 kiloydu ve tek elle kaldırdım en yukrıda tuttum
    bunda ne varki çok komik ya
    ama zamanında bady yaptım ondandır

yaş kaç ?
    bu arada o dambıl tek 1 kere kaldırmalık değildir o 25 veya 30 kiloluk dambılları 20 kere sağ sol durmadan kaldır sana üyeliğimi verem

haha o falan bişey mi ben içi çimento dolu bidon kaldırıyorum ahahahhah

• quote:

Orijinalden alıntı: chuck billy

quote:

Orijinalden alıntı: Tornado42

çok saçma hakkatten de demiri delen kurşun bu adamın vücudunu mu delemeyecekti

yeniçeriler kurşunu elleriyle saf dışı bırakırlardı

cCc Bruce Lee Türkmüş cCc
  • Konu forumun yaş seviyesini açığa çıkarmış
  • herkes mi sallar arkadaş bu forumda :)

Kendisi film çekimlerine başlamadan önce (wushu ile uğraştığı dönemler) bir antrenman sırasında sakatlanıyor ve doktora gidiyor doktor omurgasında kayma olduğunu ve bir daha asla zorlmaması gerektiğini uzun süre yatması gerektiğini söylüyor...

Ardından bruce lee ağrılarının artması üzerinde eşiyle beraber küçük bir tapınakta yaşamaya başlıyor kendisini için özel bir yatak yaptırıyor bu yatağın üstünde 5 6 süre ile yatıyor koşması vs yasak bu sıra esnasında vücudunu rehabilite edip jeet kune do adlı hybrid dövüş sanatının temellerini atıyor(kitap haline getirmek)

Ardından eski forumuna tam olarak dönmesede... yönetmenler bu adamdan çok etkileniyor ve uzak doğu için dövüş benzersiz dövüş filmleri start alıyor...Kendisi çinde korede jeet kune do salonları açıyor bu dövüş sanatının 3 vaarisi vardı yanlıi hatırlamıyorsam ve bruce leenin amacı bu dövüş rarzını tüm dünyaya yaymaktı...Ve avrupaya açılma kararı alıyor tüm uzak doğu film şirketleri aşırı milliyetçiliklerinden dolayı brucela irtibatları koparıyorlar.ve bruce 300 $ ile amerikaya iniyor işte sizlerin izlediği filmler bu adamın omurgasında rahatsızlık olduğu dönemler varın siz düşünün...

8 yaşında 5 6 kişiden dayak yedi ve tüm dünyaya dövüşmeyi öğretti.

Amerikaya geldiğinde küçük çapta filmlerde rol aldı ve bir çekim esnasında üstüne düşen kum torbası sonucu ciddi bir rahatsızlık geçirdi bu rahatsızlık omurgasındaki sıkıntıyı büyttü ve doktorlar ömrünün sonuna kadar yatarak kalması gerektiğini söyledi eşi bruce ile ilgleniyordu fakat uzun süre yatağa mahkum kalan bruce hayli kilo almıştı artık egzersiz ve spor yapamıyordu...Doktorların verdiği ilaçların hiçbirini kullanmıyordu ta ki ilk sinir krizini geçirene kadar ardından kullandığı ilaçlar dahada kilo almasını sağladı yazmış olduğu jeet kune do adlı dövüş kitabını bitirmeye karar verdi işte bu sıralarda eşi tarafından mı zehirlendi intihar mı etti yoksa uzak doğu kültürü tarafından mı yaşamına son verildi kesin bir bilgi verilmiyor sadece doktorların açıklamasında vücudu artık dayanılmaz hale gelmişti diyor sarkmalar yağlar kalp yetmezliği vs....

• beyler şimdi shaolin rahipleri halkla ilişkiler departmanıyla görüştüm, bruce leeye kurşun işlemediği doğruymuş, damdan dama uçarken sigara yakması sonucu düşman uçağı zannedilerek uçaksavarla düşürülmüş .
    düşünce anlamışlar bruce olduğunu.
  • o geyiği biz taa ilkokuldayken yapıyorlardı yaa taa abd yemi gitmiş aynı konu
  • bruce lee'nin antreman programını tarayıp koysam buraya kimseler inanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

bruce lee'nin antreman programını tarayıp koysam buraya kimseler inanmaz.

koy bakam
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuciD`

quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

bruce lee'nin antreman programını tarayıp koysam buraya kimseler inanmaz.

koy bakam

Koy.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.