Şimdi Ara

Brother hl-1111 toner dolumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
7
Favori
28.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu yazıcıda Brother TN-1040 Toner var ve çipsiz miş direk doldurulabiliyormuş.bu yazıcıdan almayı düşünüyorum bilenler yardımcı olabilirler mi?

• Ben aldım yarın gelecek.Dolabiliyor.Üzerindeki toner 1000 sayfa yazıyormuş.Orjinal toneri 70 lira civarı.Bitince orjinali de alınabilir.
  • ado102 kullanıcısına yanıt
    Dolum yaptınız mı nasıl dolum yapılıyor anlatabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskiyapar

Ben aldım yarın gelecek.Dolabiliyor.Üzerindeki toner 1000 sayfa yazıyormuş.Orjinal toneri 70 lira civarı.Bitince orjinali de alınabilir.

Dolum yapabildiniz mi? Biraz bahseder misniz?
  • Daha yeni,dolum yapılabiliyor.Dolumunda sıkıntı yok.Çok küçük kibar bir yazıcı.Hızlı biraz kağıdı sesli alıp süratle yazıyor.O ses fazla gibi.Yazdır komutuna ilk tepkisi 8-10 saniye ondan sonra hızlı.Toneri 70 lira yakında 30-40 liraya muadil toneride çıkar.Doldurtmaya bile gerek kalmaz.
  • bunun kablosuz özelliği olan yok mu?
  • Yeni aldım kullanıyorum memnunum.Japon markaymış fakat üretimi Vietnam yazıyor üzerinde.Kağıt sıkışması sorunu yok tabi kullandıkça ne kadar sağlam olduğu belli olacak.Toner dolumu yapan var mı?Varsa nelere dikkat etmek gereklidir?
  • quote:

Daha yeni,dolum yapılabiliyor.Dolumunda sıkıntı yok.Çok küçük kibar bir yazıcı.Hızlı biraz kağıdı sesli alıp süratle yazıyor.O ses fazla gibi.Yazdır komutuna ilk tepkisi 8-10 saniye ondan sonra hızlı.Toneri 70 lira yakında 30-40 liraya muadil toneride çıkar.Doldurtmaya bile gerek kalmaz.

Üzerindeki toneri bitmedi toplam kaç sayfa çıktı veriyor üzerinde gelen toner?Dolum yaptırdınız mı veya doldurdunuz mu?
  • quote:

Ben aldım yarın gelecek.Dolabiliyor.Üzerindeki toner 1000 sayfa yazıyormuş.Orjinal toneri 70 lira civarı.Bitince orjinali de alınabilir.

Ne kadara aldınız ve nereden aldınız?
  • Hızlıaldan aldım.175 lira.Dolum yaptırmadım.
  • quote:

Hızlıaldan aldım.175 lira.Dolum yaptırmadım.

Bende oradan aldım fiyatı en uygun olan yer orasıydı.
  • arkadaşlar orjinal tonerine dolum yapabiliyormuyuz
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    n11.com da 149 tl hocam ordan alsaydınız keşke bende almayı düşündüm ancak sonradan vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhasan42

n11.com da 149 tl hocam ordan alsaydınız keşke bende almayı düşündüm ancak sonradan vazgeçtim.

Hediye çekimle 135 TL ücretsiz kargo ve 12 taksitte aldım.
  • Arkadaşlar bu yazıcıda toner ve drum birleşik mi yoksa ayrı ayrı mı? Yani toneri değiştirdiğimizde drum da değişmiş mi oluyor acaba?

Merak ettiğim drum eskidiğinde bi sürü para da ona moüı vermemiz gerekecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 28 Kasım 2013; 23:29:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yazıcının dolum sistemi brother hl-2130 gibi mi acaba bilen arkadaşlar yorum yazabilir mi?
  • Evet arkadaşlar tn-1040 modeli çipsiz sayım makarası var ..
    Dolumu yaptıktan sonra tonerde 2 tane vida var bunu söküp sayım makarasını başa aldığınızda tekrar kullanabiliyorsunuz ...

Hatta ben toner bitti uyarısı aldığımda toneri doldurmadan sadece makarayı geri aldığımda bile 120 sayfa daha yazdırabildim

Teşekkürler brother kingsin

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    sen daha iyi almışsın hocam hayırlı olsun bende bugün bakacam inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Arkadaşlar bu yazıcıda toner ve drum birleşik mi yoksa ayrı ayrı mı? Yani toneri değiştirdiğimizde drum da değişmiş mi oluyor acaba?

Merak ettiğim drum eskidiğinde bi sürü para da ona moüı vermemiz gerekecek?

Ayrı oluyor tonerle drum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

Evet arkadaşlar tn-1040 modeli çipsiz sayım makarası var ..
    Dolumu yaptıktan sonra tonerde 2 tane vida var bunu söküp sayım makarasını başa aldığınızda tekrar kullanabiliyorsunuz ...

Hatta ben toner bitti uyarısı aldığımda toneri doldurmadan sadece makarayı geri aldığımda bile 120 sayfa daha yazdırabildim

Teşekkürler brother kingsin

Toner dolumunda ne kadar toner tozu koydunuz?Koyulması gereken oran nedir?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.