Şimdi Ara

Brother DCP-T510 W- kullanan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Brother dcp-t510 w marka yazıcı aldım 3-4 gün önce bugün elime ulaştı kurdum. Fakat çıktı alırken tek sayıların arkasına çift sayıları karışık yazdırıyor bunun bir ayarı filan var mı ? Örnek olarak : 31-36, 33-34 , 35-32 gibi..

• selamlar
    ben de bu yazıcıyı araştırıyordum
    yazma hızı açıklamasında dediği gibi
    siyah 27
    renkli 10 mu
    saygılar
  • Merhaba,
    Geç gördüm mesajınızı ama ben daha hala bu yazıcıyı çözemedim yazma hızı bana yavaş geldi ayarları vardır mutlaka ama nerede çözemedim doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasmails

selamlar
    ben de bu yazıcıyı araştırıyordum
    yazma hızı açıklamasında dediği gibi
    siyah 27
    renkli 10 mu
    saygılar
    Merhaba,

Geç gördüm mesajınızı ama ben daha hala bu yazıcıyı çözemedim yazma hızı bana yavaş geldi ayarları vardır mutlaka ama nerede çözemedim doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar hocam sizin sıkıntınız yazılımsal bir sıkıntı gibi duruyor.

Yada İnternetten sipariş verdiyseniz Muhtemelen ucuz olanı tercih etişsinizdir.
    Ucuz olanların içindeki orjinal mürekkebi çıkartıp yerine muadil mürekkep koyuyorlar sıkıntı bunla ilgilide olabilr
  • dasmails kullanıcısına yanıt
    Hocam yazıcı gerçekten çok iyi bir yazıcı hızı çözünürlük ve çıktınızın yoğunluğuna bağlı normal bi dilekçe metninde siyah beya 25 27 arası çıktı alıyorum resimde bu sayı çok daha düşüyor hala yazıcı almadıysan gerçekten çok iyi bir yazıcı servis konusunda üstüne yazıcı markası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURT44

Merhabalar hocam sizin sıkıntınız yazılımsal bir sıkıntı gibi duruyor.

Yada İnternetten sipariş verdiyseniz Muhtemelen ucuz olanı tercih etişsinizdir.
    Ucuz olanların içindeki orjinal mürekkebi çıkartıp yerine muadil mürekkep koyuyorlar sıkıntı bunla ilgilide olabilr
    Merhaba, uzun zamandır giremiyordum, evet internetten almıştım hepsiburada.com'dan satıcısı Hepsiburada idi, yalnız mürekkepler orjinal muadil değil, acikogretimde okuyorum ciktilarimi bu yazıcıyla aldım fakat hala hızıyla ilgili sorunlar devam ediyor, belki dediginiz gibi yazilimsaldir çünkü ben hala Windows 7 kullanıyorum gerçi ilk kullandığında Windows 10 işletim sistemi vardı ama yine hız olarak düşüktü. Kendi yazilimini kullanarak çıktı almıyorum, pc'nin yazılımini kullanıyorum o daha hızlı alıyor..

• selam arkadaşlar,

ben de yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve sorun yok memnunum.

foto baskısı da güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: homus

selam arkadaşlar,

ben de yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve sorun yok memnunum.

foto baskısı da güzel.
    Merhaba hoşgeldiniz,
    evet herşey çok güzel ben de memnunum fakat benim makinedemden yazdırma esnasında şiddetli sesler gelmeye basladi, anladığım kadarıyla içinde ki bir şey kağıt tablasina vuruyor yazdırma esnasinda.. bu hafta servise yazacağım bu durumu bakalım ne olacak..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.