Şimdi Ara

Bronze 5 beraber yükselelim mi;?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tr serverinde 3 aydır oynuyorum. Tecrübem henüz 3 ay. Dereceliye ulaşınca Bronz 3 de başladım ve bronz 5 e düştüm. Çok fazla feedleme yaptım ilk 15 maçımda sebebi ise küfür idi. Küfürü görünce daha seçim ekranında feedlemeye karar verdim. Ancak bu çözüm olmadı tabi. Aşağı düştüm. İyi bir oyuncu değilim ama bu ligde oynayacak kadarda kötü değilim. çünkü normal savaşlarda bu kadar kötü sonuçlar almıyorum. Garen ve özellikle amumu yu çok iyi oynuyorum. amumu support oynarım genelde. diğer şampiyonlarım soraka master yi ve diğerleri.

Takım oyunu oynamayı çok severim. Kill alma veya başka bişey benim için önemli değil.

Benim seviyemde ve uyumlu takım olalım diyenler varsa takım kuralım diyorum.

Akşam 17:30--23:00 arası ve haftasonları 11:00--22:00 arası genellikle müsaitim.

İlgilenenlere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drazy -- 12 Nisan 2016; 15:48:33 >

• Baya yanlış yapmışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok haklısın ama ;

Küfür konusundan dolayı böyle birşey yaptım. Pişman değilim aslında ama tabi önlemek mümkün değil. En azından seviyeli bir şekilde oynayabileceğim takım arkadaşları arıyorum. belki bir gold oyuncusu değilim ama eminim şimdiki halimle yerim silver 4 filandır.

istediğim şu ki afk kalmayacak ve küfür etmeyecek kişilerle yükselmeye çalışmak. böyle bir amacı olan arkadaşalr varsa takım kuralım beraber dereceliye girelim.kazanma şansımız emininm daha yüksek olacak.
  • 30 olup direk ranked gireceğine hero sayını artırıp oynayabildiğin heroları görmeliydin.
  • Haklısınız. Ancak normal oyundan sıkıldığım için dereceliye geçtim. Şu an 20 tane şampiyonum var. Hepsiyle 5 ten fazla maç yaptım.

Ama amumu garen veigar ve soraka dışında pek verim alamadım. En beğendiklerim garen amumu ve veigar.

özellikle amumuyu tank olarak iyi oynadığımı düşünüyorum. tryndamere yi nedense beceremedim bir türlü.

Şampiyon sayım 40 filan olunca kendime sadece 5 şampiyon belirliycem ve sürekli onlarla oynamayı düşünüyorum.
  • Kimse bronz 5 le takım kurmak istemiyor galiba.
  • Şimdi farkettim arkadaşlar takım olayı bireyselden farklıymış.

O yüzden ben takım değilde bireyselte beraber girebileceğim 2-3 kişi arıyorum
  • amumu support yapan bi lowla kim takım olur ki şu oyunda en az 90 hero oynayamayanlara hayret ediyorum
  • Cevaplardan şunu anladımki dereceliye girmek benim için henüz erkenmiş. teşekkürler
  • çok tatlı
  • Iyi niyetli birine benziyosunuz ama yükselmek istiyosaniz öğrenmeniz gereken çok çok sey var

• quote:

Orijinalden alıntı: Drazy

Arkadaşlar tr serverinde 3 aydır oynuyorum. Tecrübem henüz 3 ay. Dereceliye ulaşınca Bronz 3 de başladım ve bronz 5 e düştüm. Çok fazla feedleme yaptım ilk 15 maçımda sebebi ise küfür idi. Küfürü görünce daha seçim ekranında feedlemeye karar verdim. Ancak bu çözüm olmadı tabi. Aşağı düştüm. İyi bir oyuncu değilim ama bu ligde oynayacak kadarda kötü değilim. çünkü normal savaşlarda bu kadar kötü sonuçlar almıyorum. Garen ve özellikle amumu yu çok iyi oynuyorum. amumu support oynarım genelde. diğer şampiyonlarım soraka master yi ve diğerleri.

Takım oyunu oynamayı çok severim. Kill alma veya başka bişey benim için önemli değil.

Akşam 17:30--23:00 arası ve haftasonları 11:00--22:00 arası genellikle müsaitim.

İlgilenenlere duyurulur.

Önce kötü oldugunu kabullenmen lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatessiz patso -- 12 Nisan 2016; 18:03:02 >

• Garen oynuomuş bak hele bak garen ne git düzgün çar oyna garen oynayan bronzu hak eder

• Öyle deme zamqi ultisi 1k true vuruyor

• Dostum hesap bulabilirsem atalım bi kaç win alırız xD

• quote:

Orijinalden alıntı: Drazy

Arkadaşlar tr serverinde 3 aydır oynuyorum. Tecrübem henüz 3 ay. Dereceliye ulaşınca Bronz 3 de başladım ve bronz 5 e düştüm. Çok fazla feedleme yaptım ilk 15 maçımda sebebi ise küfür idi. Küfürü görünce daha seçim ekranında feedlemeye karar verdim. Ancak bu çözüm olmadı tabi. Aşağı düştüm. İyi bir oyuncu değilim ama bu ligde oynayacak kadarda kötü değilim. çünkü normal savaşlarda bu kadar kötü sonuçlar almıyorum. Garen ve özellikle amumu yu çok iyi oynuyorum. amumu support oynarım genelde. diğer şampiyonlarım soraka master yi ve diğerleri.

İlgilenenlere duyurulur.

Amumu support? 2.5 yıldır plat-dia eloda support oyuncusuyum ilk defa ciddi amumu support oynayan gördüm

• Herkes bronz ama iyi oynuyo

• Yükselmek isteyenlere ilk tavsiyem sinirlerinize hakim olmayı öğrenin ve asla oyun oynarken chati kullanmayın.Küfür edip sinirinizi atabilirsiniz ama bunu chati kullanarak yapmayın bilgisayarın başından adama küfür edebilirsiniz ama sakin kalıp kendi oyunuza odaklanın, 1de lig yükselmeye odaklanmayıp her oyun daha iyi oynamaya gayret gösterin liginiz zamanla siz farkında olmadan yükselecektir.Yenilgilerle baş etmeyi bilin ne kadar iyi bir oyuncu olursanız olun mutlaka oyunlar kaybedeceksiniz Faker, Bang gibi insanüstü görülen oyuncuların bile 4-5 oyun ard arda oyun kaybettiği görülmüştür.Her oyun başkalarını değil kendinizi değerlendirin mesela bir oyunu kaybettiğiniz zaman takımın iyi kötü olması sizi ilgilendirmez, siz kendinize bakın iyimiydiniz kötü müydünüz zaten iyi oynadıysanız önünüzdeki maçların çoğunluğunu zaten kazanırsınız.Her görev yeri için 2 şampiyon seçip o şampiyonlarda uzmanlaşırsanız bu sizin lane kazanma şansınızı arttırır, bir şampiyonu oynayabiliyorum diyebilmeniz için o şampiyon ile en az 100 oyununuz olması gerekir.Altta örnek bir video var bir oyuncunun 100 oyunda ne kadar gelişebileceğini gösteren.

Sezon 3te benim platinden challengera yükselmemi sağlayan tavsiyeleri yazdım.Lig yükselmek isteyen arkadaşların okumasını tavsiye ederim.

• Arkadaşlar cevpalar için teşekkürler.

Dün amumu ile 3 kez girdim 3 ünüde kazandık şöyleki;

İlk giriğim takımdaki arkadaşlar çok fena çıktılar.

Ben q+r ele tank yaptığım amumu ile daldım onlar kestiler. Chati kapatmama rağmen öyle bir uyum oldu.

Sonra bu 3 arkadaşla grup kurup beraber girdik sonraki 2 savaşa ve 2 sinide kazandık. Takım savaşların en önde saldırıp dondurdum 3-4 kişiyi ve böyle bir sonuç çıktı.

Bireysel değil takım oyunu önemliymiş.

Arkadaşlar iyiydi tabi benim rolüm fazla yoktu. kill oranım fazla olmadı ama asist sayım çok fazla oldu.

Yani zaten bronz ligindeki arkadaşlara yönelik bu konuyu açmıştım.

Diğer yüksek seviyedeki arkadaşların küçümsemesi gerekmiyor. bronz olmazsa gümüşün değeri gümüş olmazsa altının değeri olmaz bu liglerde.

zamanla gelişicez bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aniveum

Yükselmek isteyenlere ilk tavsiyem sinirlerinize hakim olmayı öğrenin ve asla oyun oynarken chati kullanmayın.Küfür edip sinirinizi atabilirsiniz ama bunu chati kullanarak yapmayın bilgisayarın başından adama küfür edebilirsiniz ama sakin kalıp kendi oyunuza odaklanın, 1de lig yükselmeye odaklanmayıp her oyun daha iyi oynamaya gayret gösterin liginiz zamanla siz farkında olmadan yükselecektir.Yenilgilerle baş etmeyi bilin ne kadar iyi bir oyuncu olursanız olun mutlaka oyunlar kaybedeceksiniz Faker, Bang gibi insanüstü görülen oyuncuların bile 4-5 oyun ard arda oyun kaybettiği görülmüştür.Her oyun başkalarını değil kendinizi değerlendirin mesela bir oyunu kaybettiğiniz zaman takımın iyi kötü olması sizi ilgilendirmez, siz kendinize bakın iyimiydiniz kötü müydünüz zaten iyi oynadıysanız önünüzdeki maçların çoğunluğunu zaten kazanırsınız.Her görev yeri için 2 şampiyon seçip o şampiyonlarda uzmanlaşırsanız bu sizin lane kazanma şansınızı arttırır, bir şampiyonu oynayabiliyorum diyebilmeniz için o şampiyon ile en az 100 oyununuz olması gerekir.Altta örnek bir video var bir oyuncunun 100 oyunda ne kadar gelişebileceğini gösteren.

Sezon 3te benim platinden challengera yükselmemi sağlayan tavsiyeleri yazdım.Lig yükselmek isteyen arkadaşların okumasını tavsiye ederim.

Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim arkadaşım. Dediğin gibi tecrübe ve takım oyunu kazanmak çok önemli.

Ben seçim ekranında kimseyi kırmıyorum değişmek isteyenle değişiyorum yerimi. Ayrıca onları motive edici "arkadaşlar inş kazanırız" yada "gazamız mübarek olsun" gibi kelimelerle küfür ortamından çıkarmaya çalışıyorum.

Daha önce bf2 wot darkorbit oynadım. çok iyi oyuncu olamadım hiçbirinde hep ortalarda gezdim.

O yüzden bu oyundada ortalarda olabileceğimi düşündüm.

Eğlenceli güzel oyun yapmışlar. Bizde ortamı güzel takımlarla oynarsak daha güzel vakit geçiririz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.