Şimdi Ara

Bronzdan suikastçi oynayarak mı dövüşçü oynayarak mı çıkarım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirollas -- 28 Eylül 2015; 1:50:16 >

• Çıkmak için iyi oynamak yetmiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaman olarak çıkabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiora. -- 28 Eylül 2015; 2:06:56 >
  • Takıların sağlamsa her türlü çıkarsın ama en düşük iron set şart
  • burst damage veren şampiyonları al
  • sen çıkma
  • Bronzdan soraka junglela bile çıkarsın.

• en az 30 ort dolu lazım
  • Çıkmak için sadece oynaman yeterli.

• Saçma bir soru. Bir heroyu mainle ve kafana göre takıl

• yıl olmuş 2015 bronzedan çıkamayan var
  • Savasci hem kasilmada hem wsde iyi.Savasciyla cikarsin.

• Suikastçi çıkarır. Örneğin Fizz.
  • Her heroyla çıkarsın sadece bol bol roam at

• Bronzdan oynaya oynaya çıkılır.
    Bkz:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoSpac -- 28 Eylül 2015; 22:41:46 >
  • Hepsiyle çıkılır ama suikastçı iyi oynayinca daha rahat oyun tasirsin bir dovuscuye gore

• şaka falan değil ben gold dan bot pre(kha zix,rengar) yaparık çıkmıştım arkadaşla lobbyde milleti ikna ediyorduk topa gnar, jungle shen, mid ne isterse. efsane oluyordu valla biz illa kasıyorduk oyun uzasada bizim için avantaj oluyordu shenin,gnarın skilleri yetiyordu zaten
  • Bence uçarak çıkabilrsin
  • Ya gercekten ne kadar kalitesiz insanlar var ya. Brnz ezk hala ckamams low low low .s.s. Ya karaktersiz misiniz arkadaslar? Akademik kariyeriniz ne derece vasat yazsaniza bir şuraya. Troll; komik oldugunda, bir amaca hizmet ettiginde eğlendirici olur.Troll olacaksan Gnar/Rengar bot lane yaparsın taşırsın oyunu. Sizin troll anlayışınız bu oyunda LB jungle alıp feedlemek tabi o yuzden forumdaki trollemeleriniz de haliyle kalitesiz oluyor.

Konuyu açan arkadasım icin, hocam burada hangisi ile rahat ettigin önemli. Ben gercek anlamda suikastci oynayamam mesela. Dövüşçü ile cok daha rahat hissediyorum kendimi. O ELOda önemli olan bir seyi cok iyi oynamak. Seç birini. Suikastci havalidir, o yuzden aklın kaymasın ona hemen :D. Ne yaparsan yap, en önemlisi karşındakine ezici üstünlük kurman. Bunun icin şampiyona cok hakim olmak gerekli. Daha sonra da diğer koridorlara gitmek. Roam atmak yani. Roam atınca kill alıp/aldırıp bırakma ama. Kuleyi de alın gitsin. Bronzda özellikle kulede onde oldugun vakit oyunun her saniyesini lehine isletebilirsin. Peki ben neyim de sana konuşuyorum? Cok bir özelliğim yok altın 3 ligindeyim. Pek iyi oynamayamam pratiğim orta düzey, ama teori kısmını az cok uğraşıp öğrendim.

• herşeyle çıkarsın rahatça
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.