Şimdi Ara

brick?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aranızda normal brickle yarı brickin farkını detaylı bir şekilde anlatabilecek olan var mı?

• yarı brick diye bişey yok sanırım ama dolaylı olarak yavaş yavaş brick olabiliyor benim nerdeyse oluyodu yazılım güncelledim kurtuldum flash ı resetledim o yüzden olmuştu hemen tema seçince ....brick ise direk tuğlaya dönüşüyo bi daha açılmıyo o demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dministrator -- 12 Nisan 2008; 10:36:10 >
  • hmm saol
  • Yarı brick terimini farklı anlamlarda kullanabiliriz aslında, menüsü açılmayan ama recovery menüye giren psp yarı bricktir, hiçbir menü açılmayan psp full brick'dir diye yorumluyorum ben. Yanlış yükleme veya flash0 dosyalarıyla oynama sonucu psp'nin açılması ama bazı özelliklerinde sorun olması da yarı brick olarak yorumlanabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ytakS

Yarı brick terimini farklı anlamlarda kullanabiliriz aslında, menüsü açılmayan ama recovery menüye giren psp yarı bricktir, hiçbir menü açılmayan psp full brick'dir diye yorumluyorum ben. Yanlış yükleme veya flash0 dosyalarıyla oynama sonucu psp'nin açılması ama bazı özelliklerinde sorun olması da yarı brick olarak yorumlanabilir.

anlatmak isteyipte anlatmayı tam başaramadığımı tam olarak özetlemişsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.