Şimdi Ara

breaking bad ile ilgli ufak bir soru(cevaplarsanız sevinirim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • breaking bad le ilgili ana konuya girmek istemiyorum spoiler yeme olasılığına karşı ben diziyi dizi mag den izliyordum site kapanınca bırakmıştım şimdi indirip devam etmek istiyorum ama kaçıncı sezonda kaldığımı hatırlamıyorum bölüm olurak değilde sezon olarak söyleseniz bile yeterli olur benim için.

zenci bunlara labrotuar ı ayarlıyordu jessie nin terapisi falan bitmiş sonra karısı olayları öğrenmiş boaşanacaklar falan buralardaydım.

• quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

breaking bad le ilgili ana konuya girmek istemiyorum spoiler yeme olasılığına karşı ben diziyi dizi mag den izliyordum site kapanınca bırakmıştım şimdi indirip devam etmek istiyorum ama kaçıncı sezonda kaldığımı hatırlamıyorum bölüm olurak değilde sezon olarak söyleseniz bile yeterli olur benim için.

zenci bunlara labrotuar ı ayarlıyordu jessie nin terapisi falan bitmiş sonra karısı olayları öğrenmiş boaşanacaklar falan buralardaydım.

kaldığın yer breaking bad 3.sezon 5.bölüm olabilir
    maalesef dizimag kapalı ama örneğin bu sitelerde breaking bad'i bulabilirsin
    yabancidiziizle1.com
    harika-dizi.net
    dizist.com

edit: + chuck ve 24 dizilerinide tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintersun09 -- 27 Şubat 2014; 1:22:21 >

• wintersun09 kullanıcısına yanıt
    yardımın için sağol indirip devam etmeyi düşünüyorum da zaten eğer söylemeseydin 1mbit internetle izlediğim bölümleri indirmek zorunda kalıcaktım artık 1 ve 2 . sezonu daha sonra indiririm 3. sezondan başlayayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.