Şimdi Ara

brava sx e klima takılırmı 2000 model

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende brava sx 2000 model var..kliması yok klima taktırılabilirmi..bir çok modelde var ..teşekkürler cevaplar için

• aracınıza çok aşıklığınız yoksa bence bunu satın orjinalden klimalı yeni bir iki model yükseğini alın bence klima taktırma işlemi zaten yeni alacağınız araca vereceğiniz para kadar tutmasada çok iyi randuman alamazsınız diye düşünüyorum zaten bizim araçların klima kalorifer sistemlerinde kronik sorunlar var bide bu eklenecek gerçi sizinki manuel olur artık ta orjinalleri yarı otomatik biliyorsunuz,neyse uzun lafın kısası arabanıza çok bir bağlılığınız yoksa bunu satıp klimalı olanlardan alınız.. :))
  • satıp klimalı almak en mantıklısı
  • bence sadece klima için araba satılıp aynısından tekrar alınmaz ..hiçde mantıklı değil..arkadaşlar yorumlar için yinede teşekkürler..yorumlarınızı yardımlarınız bekliyorum..
  • Uzun süre klimasız araba kullandım,yazın şehirlerarası uzun yollarda seyahat bir işkenceydi.Bence bu zamanda klimasız arabaya binilmez artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talin

Uzun süre klimasız araba kullandım,yazın şehirlerarası uzun yollarda seyahat bir işkenceydi.Bence bu zamanda klimasız arabaya binilmez artık.

ilk arabam 1989 model ford taunus'du klimazızlığı iyi bilirim sıcaklar yüzünden nerdeyse arabayı atletle kullanıcaktım daha yeni klima bakımı yaptırdım gazı doldurttum şimdi bu sıcakda mont giy öyle kullan banamısın demiyor buuuzzz mübarek birde yararlı bir bilği söyliyim arkadaşlar klima sisteminde kaçak varsa ilk bakacağınız yer klima basınç müşürü olsun genelde buradan kaçak oluyor haberiniz olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.