Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (511. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.111
Cevap
50
Favori
1.636.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ruhumun

quote:

Orijinalden alıntı: calcutta

Arabani yagi degistirildiginde hic altina gecipte bakmadinmi?

Bakma imkanım olmadı calcutta .Yağ değişimi vs. böyle ufak işlerde patronun tamircisi gelir arabayı alır götürür.En kısa zamanda enjektörlerin yerini öğreneceğim .
    Bu arada dün gece satma kararını aldım ama bu sabah itibariyle huyunu suyunu bildiğim ve bütün ağır bakımları atlatmış arabamı SATMIYORUM.

ruhumun sana şöyle diğim eğer imkanın varsa linea al ilerde yoksada bir arkadaşında linea varsa bir kullan yok böle bir araç :) canavar mübarek canavar hınn hınn hınn :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: n1say

quote:

Orijinalden alıntı: ozince

quote:

quote:

Arkadaşlar;
    27 martta vizem doluyor,araçta zenon far var,airbag lambası yanıyor ve arka cam su atmıyor...
    Bunlar vizede ağır kusur olarak mı yoksa hafif kusur olarak mı belirtilir bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.
    -Xenon için far ayarı yaptır hafif kusur olarak geçiyor diyenler var
    -Airbag için sigortasını çıkar lambası yanmasın diyenler var
    -Ön cam su atmaması ağır kusurmuş ama Arka cam için bilemiyorum.Bu haftasonu calcutta nın önerdiği yöntem vardı onu denemeye çalışıcam,bakalım becebilecekmiyim.

airbag bende sigortasını çıkarmıştım öle gitmişdim +camlar çok önemli hepsi su fışkırtcak ve çalışcak xenonlarda hafif kusur olarak diye biliyorum.tüm lambaların yanıcak+ön lastiklerin yıpranmış işe hemen değiştir bpşu boşuna bir daha git gel yapma bir seferde hallet :)

Nisay dostum,sen yeni vizeye girmiştin değil mi?sigortayı çıkarınca vizede sorun çıkmadımı ? senin arka camda su atmıyodu ama çözmüştün sanırım yada yanlış hatırlıyor olabilirim.

doğru hatırlıyorsun ben sigortayı söktüm bir problem olmadı +benim arka cam sil komple çalışmıyordu söktürdüm baktım rolesi erimiş yenisin takmışdım olmuşdu yani airbag sigortasını sök sökemiyorsan ön konsolu sök :d airbag led'ini sök :d +yangın tüpü ilk yardım cantası zinri şimdi gerkeirmi bilemiyorum ama benim zamnınmda istiyorlardı +arka koltukda 3 tane emniyet kemeri olucak benimkinde 2 tane vardı 1 tane sonradan taktırdım.geç cevap için kusura bakmayın bu arada foırum naıslsınız kaç gündür işlerle uğraşıyorum.

sağolasın
  • quote:

quote:

Arabani yagi degistirildiginde hic altina gecipte bakmadinmi?

Bakma imkanım olmadı calcutta .Yağ değişimi vs. böyle ufak işlerde patronun tamircisi gelir arabayı alır götürür.En kısa zamanda enjektörlerin yerini öğreneceğim .
    Bu arada dün gece satma kararını aldım ama bu sabah itibariyle huyunu suyunu bildiğim ve bütün ağır bakımları atlatmış arabamı SATMIYORUM.

Dünden,bugüne çok şey değişti diyosun...yakışır kardeşime
    Huyunu özelliklede suyunu bildiğin arabanı satmamana kendi adıma sevindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinaygun

arkadaşlar dün yine gitti çok para....

yeni lastiklerim:

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::...

hayırlı olsun hüseyin, güle güle eskit pabuçlarını
    marka tercihini merak ettim, neden nexen? ölçüleri nedir? fiyatı nedir? nexen in..
  • quote:

quote:

yeni lastiklerim:

IYI SECIM
    denenmi$ ve iyi puan almi$ okuduklarima göre

Hayırlısı olsun ama iyi bir lastik olduğu konusuna katılmıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

yeni lastiklerim:

IYI SECIM
    denenmi$ ve iyi puan almi$ okuduklarima göre

• Hayırlı olsun lastikler deseni UG7+'e baya benziyor.

Bende nisan mayıs gibi kuru hava lastiği alacağım sanırım yine bridgestone b250 alırım
  • ben kurtuldum bu yönlü lastiklerden bidaha asla almam
  • quote:

http://www.ciao.de/Nexen_N3000__Test_8298750

ben okuduklarimin yalancisiyim
    kötü yazilara raslamadim daha

ADAC tarafindan secilen en iyi yaz lastikleri burda;

http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Sommerreifen/185_65_R15/tab.asp?ComponentID=280069&SourcePageID=280715

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 15 Mart 2010; 4:43:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Hayırlı olsun lastikler deseni UG7+'e baya benziyor.

Bende nisan mayıs gibi kuru hava lastiği alacağım sanırım yine bridgestone b250 alırım

bridgestone islak zeminde hep kötüdür
    komforu azdir > sert oldugundan
  • quote:

quote:

2007'de Brava'mı aldığımda üzerinde Good Year Eagle Ventura vardı ve çok memnundum.Lastik değiştirme zamanı gelince Türkiye'deki tüm bayilere sordum neredeyse ama bulamayınca ona en çok benzeyen Fulda Carat Pregresso taktırmıştım.Ama 25000 Km anca dayandı ve tabiri caizse pul pul döküldü. En son Michelin Energy Saver direştim ve şimdi onu kullanıyorum.Her şeyi iyi güzel ama 150 Km süratin üzerine çıkınca yumuşak lastik olduğu için araç biraz gezeliyor gibi hissediliyor.Genel kullanımımın % 99'unda 150 ile gitmeyeceğim için Michelin mantıklı bir seçim benim açımdan.Brava'ya da Michelin yakışır netekim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brava_Alanya -- 15 Mart 2010; 7:52:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brava_Alanya
    2007'de Brava'mı aldığımda üzerinde Good Year Eagle Ventura vardı ve çok memnundum.Lastik değiştirme zamanı gelince Türkiye'deki tüm bayilere sordum neredeyse ama bulamayınca ona en çok benzeyen Fulda Carat Pregresso taktırmıştım.Ama 25000 Km anca dayandı ve tabiri caizse pul pul döküldü. En son Michelin Energy Saver direştim ve şimdi onu kullanıyorum.Her şeyi iyi güzel ama 150 Km süratin üzerine çıkınca yumuşak lastik olduğu için araç biraz gezeliyor gibi hissediliyor.Genel kullanımımın % 99'unda 150 ile gitmeyeceğim için Michelin mantıklı bir seçim benim açımdan.Brava'ya da Michelin yakışır netekim...

Benim Yaz lastigim: Continental Eco Contac 3

Kuru ve Islak zeminde fren yaptigimda herhangi bir hataya sebep olmuyorlar
    (Yagmur yagiyordu, Otobanda gidiyordum ve fren yapmak zorundaydim aniden; civi gibiydi bu lastikler)
    Ic ve Dis´tan ses/gürültü yapmiyorlar, yeri geldigi zaman 200 ile giderim Brava´yla

Komfor bakimindan da cok iyi bir lastik, ne cok yumusak nede sert
    bozuk yollarda iyi farkina variyorum!

Almanya fiyati bana uygun geliyor, tane fiyati ortalama 50 Euro

kolay kolay eskimiyor

daha ne diyeyim? cok memnunum
    Lastik alirsam gene Conti EcoContac 3 alirim

ADAC´da cok süper puan vermi$;
    http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Sommerreifen/155_70_R13T/Cont_EcoContact3.asp?ComponentID=173865&SourcePageID=173976

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 15 Mart 2010; 9:10:39 >
  • quote:

quote:

küçük arabaya er300 takarsan öyle oluyor tabi ama b250 öyle değil. yumuşak ve konforlu bir lastik yağmur performansıda çok başarılı geçen yaz kullandım bizzat kefilim.

er300ü bravoya takarsan olmaz aynı şekilde b250yide bir passat'a takarsan olmaz.doğru seçim şart
  • HERKESE ,ıyı GUNLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurermis

HERKESE ,ıyı GUNLER

Onur kocaman puntolarla ben geldim diyor.
  • quote:

özelliklede suyunu bildiğin arabanı satmamana kendi adıma sevindim.

Çok doğru kesinlikle SUYUNU
  • quote:

ruhumun sana şöyle diğim eğer imkanın varsa linea al ilerde yoksada bir arkadaşında linea varsa bir kullan yok böle bir araç :) canavar mübarek canavar hınn hınn hınn :d

Yasin araba aldınız mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurermis

HERKESE ,ıyı GUNLER

Onur kocaman puntolarla ben geldim diyor.

EVET!
    kocaeliden döndüm de bir merhaba diyim dedim
  • bugun itibariyle 2001 accent 1,5 gls 16 valf 102 beygir klima vs vs 13,000 TL ye almıs bulunmaktayım. uzun süre araştırmasını yaptım sanayide belki 8 9 tane ustayla konustum galerici 1 2 tanıdıkla görüştüm saydıgım seçenekler içinde hepsi accent dedi.... parcası bakımı ucuz olsun zırt pırt arıza acmasın az yaksın seri olsun satarken hızlı elimden cıksın diyosan accent dediler bizde arayıslar sonrası kafamıza göre bir araç bulduk.. cvpları ile fiat brava konusunda yardımcı olan arkadaslara cok tşk ederim... hoşçakalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbora06

bugun itibariyle 2001 accent 1,5 gls 16 valf 102 beygir klima vs vs 13,000 TL ye almıs bulunmaktayım. uzun süre araştırmasını yaptım sanayide belki 8 9 tane ustayla konustum galerici 1 2 tanıdıkla görüştüm saydıgım seçenekler içinde hepsi accent dedi.... parcası bakımı ucuz olsun zırt pırt arıza acmasın az yaksın seri olsun satarken hızlı elimden cıksın diyosan accent dediler bizde arayıslar sonrası kafamıza göre bir araç bulduk.. cvpları ile fiat brava konusunda yardımcı olan arkadaslara cok tşk ederim... hoşçakalın.

kazasız belasız kullanman dileğiyle.
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.