Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (513. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.112
Cevap
50
Favori
1.636.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, 1998 Marea ELX 1.6 16v arabam var. cuma akşamı debriyaj teli koptu, tamirciye götürdüm, Debriyaj telini burda bulamadılar (Trabzon) sanırım şehir dışından geldi. 106TL tel 14TL KArgo 40TL el emeği olmak üzere 160tl ödedim. Beni biraz tuzladılar gibi geldi. Bu parçanın fiyatı hakkında bilgisi olan varsa yazabilirmi? Orijinal yedek parça takıldı, yan sanayi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfklc

arkadaşlar bravama ikinci el yada sıfır uygun fiyata mercekli far arıyorum.
    nette gezdiklerim pahalı geldi.
    hayırlı işler.

benim modifiyeci abim var yusuf abi mercekli fara 120 TL istiyor ben 100 tl ye alırım istersen senin yerine. çokta iyi fiyat normalde 120 tl piyasa fiyatı ve nette de 140 civar öyle....Düşünürsen eğer pm at. Çifti 200 TL ye denk gelir nerdeyse bir var fiyatı....
    ÜRÜNLER SIFIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurermis -- 16 Mart 2010; 13:58:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozince

Bu gün aracı bilgisayara bağlatıp,airbag lambasını söndürdük ( Arabayı babam götürdü ) servis 30 tl almış,bilgisayara bağlatmışken varsa herhangi bişey onlarıda ayarlatalım demiştim. 30 TL ye çok sevindim airbag in beyni bozulsaydı çok daha kötüydü,ancak aküm zayıflamış...yeni bir akü yakın zamanda gerekirmiş.
    Aküyü kendim değiştirebilirmiyim,
    -teyp kodu felan silinirmi ?
    -yada başka bişey olurmu ?
    -servistemi değiştirmeliyim mutlaka ?
    -Önereceğiniz iyi ve ekonomik akü var mı ?

Walla yavaş yavaş başladık revizyona şu vize işinide halletsem sonra takıcam lastikleri...belki film de çekerim camlara...

Aküyü kendin değiştirebilirsin. Teyp kodu silinmez sadece aküyü takınca kodu girmeni ister. TP tuşuna basılı tutup kodu girebilirsin. Ancak Akü ilk takıldığında kapıları otomatik kilitliyor. Anahtarı içerde bırakma, yada kapıyı açık tut, ben öyle yaptım, yedek anahtarı almak için eve gitmek durumunda kaldım.

Aküyü değiştirmek için servise gitmeye gerek yok. Akücüye git, takma ücreti almıyorlar :))

Ben BOSCH kuru akü aldım. TAvsiye ederim. Yeni teknoloji.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

p6000 kullandım, şimdi lassa actracta var yumuşak ve sessiz cıyk cıyk ötmüyor ıslak yolda frenleme iyi fiyatta iyi 90tl tanesi zor buldumdu o fiyata,

p6 ve p6000 performans serisi, bende kullanıyorum bunlardan, yaza doğru aynı seriden alıp önlere takacağım, önleri arkaya. en son 110 tl idi tanesi şimdi haberim yok fiyatlardan.
  • YA BEN BİZİM TAMPONLARI DELDİRMEK İSTİYORUM SİS FARI İÇİN AMA ŞU SATIN ALMA TAMPONLAR GİBİ OLURMU KAFAMA ÇOK TAKILIYOR.
    DAHA ÖNCE BÖYLE DENEYENLER OLDUMU ONU ÖĞRENMEK İSTEDİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_kaya

Aküyü kendin değiştirebilirsin. Teyp kodu silinmez sadece aküyü takınca kodu girmeni ister. TP tuşuna basılı tutup kodu girebilirsin. Ancak Akü ilk takıldığında kapıları otomatik kilitliyor. Anahtarı içerde bırakma, yada kapıyı açık tut, ben öyle yaptım, yedek anahtarı almak için eve gitmek durumunda kaldım.

Aküyü değiştirmek için servise gitmeye gerek yok. Akücüye git, takma ücreti almıyorlar :))

Tamamda ben kodu bilmiyorum teyp açıkken görebilirmiyim?
  • quote:

quote:

Ben teybi arabadan söküp evde bazı tamiratlar yapıp yerine taktım (orijinal). Hiçbir şey olmadı. Seninki sonradan takma ise işin zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede 60

quote:

quote:

Ben teybi arabadan söküp evde bazı tamiratlar yapıp yerine taktım (orijinal). Hiçbir şey olmadı. Seninki sonradan takma ise işin zor.

Teyp orjinal...Kodu bilmiyorsam bi daha çalıştıramazmıyım teybi
  • Arkdaşalar bizim için özel bir bölüm açılmış oraya transfr olursak daha iyi olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_38472014/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38472014
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dede 60

quote:

quote:

Teyp orjinal...Kodu bilmiyorsam bi daha çalıştıramazmıyım teybi

teybin koduyla oynamadıysan fabrika çıkış koduna bakman yeterli olucaktır benimde çok başıma geldi kullanma kılavuzuna baktım ama bulamadım kodu fiat müşteri hizmetlerini ararsan sana söylerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n1say

Arkdaşalar bizim için özel bir bölüm açılmış oraya transfr olursak daha iyi olur.

Burasıda bizim yerimiz değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: n1say

Arkdaşalar bizim için özel bir bölüm açılmış oraya transfr olursak daha iyi olur.

Adaş ve soyadaşız galiba :))
  • quote:

Arkadaşlar, 1998 Marea ELX 1.6 16v arabam var. cuma akşamı debriyaj teli koptu, tamirciye götürdüm, Debriyaj telini burda bulamadılar (Trabzon) sanırım şehir dışından geldi. 106TL tel 14TL KArgo 40TL el emeği olmak üzere 160tl ödedim. Beni biraz tuzladılar gibi geldi. Bu parçanın fiyatı hakkında bilgisi olan varsa yazabilirmi? Orijinal yedek parça takıldı, yan sanayi değil.

Benim sorum güme gitti sanırım. Bilgisi olan varmı aceba.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar, 1998 Marea ELX 1.6 16v arabam var. cuma akşamı debriyaj teli koptu, tamirciye götürdüm, Debriyaj telini burda bulamadılar (Trabzon) sanırım şehir dışından geldi. 106TL tel 14TL KArgo 40TL el emeği olmak üzere 160tl ödedim. Beni biraz tuzladılar gibi geldi. Bu parçanın fiyatı hakkında bilgisi olan varsa yazabilirmi? Orijinal yedek parça takıldı, yan sanayi değil.

Benim sorum güme gitti sanırım. Bilgisi olan varmı aceba.

Fiyat normal bence!
  • Son zamanlarda fazla yakıyor gibi gelen arabama yeni NGK çift tırnaklı buji taktırıp ,hava ve yağ filtrelerini değiştirdikten sonra depoyu fulledim km yi sıfırladım ibre tam yarıdayken tekrar fulleyip baktım 29.68 litre benzin aldı.Km ise 216! Sonuç;

100km de şehir içi 13.74l benzin.

Arabayı eşimle ben ortak kullanıyoruz En kötü sürüş tekniği bile bu kadar bir tüketime yol açar mı,bu nedir ya?
  • Son zamanlarda fazla yakıyor gibi gelen arabama yeni NGK çift tırnaklı buji taktırıp ,hava ve yağ filtrelerini değiştirdikten sonra depoyu fulledim km yi sıfırladım ibre tam yarıdayken tekrar fulleyip baktım 29.68 litre benzin aldı.Km ise 216! Sonuç;

Arabayı eşimle ben ortak kullanıyoruz En kötü sürüş tekniği bile bu kadar bir tüketime yol açar mı,bu nedir ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: talin

Son zamanlarda fazla yakıyor gibi gelen arabama yeni NGK çift tırnaklı buji taktırıp ,hava ve yağ filtrelerini değiştirdikten sonra depoyu fulledim km yi sıfırladım ibre tam yarıdayken tekrar fulleyip baktım 29.68 litre benzin aldı.Km ise 216! Sonuç;

Maalesef bizim araçlar böyle.
    Bizim araçları en iyisi biz uzun yolda kullanalım bence sadece uzun yola gidip gelelim yanına bi tanede idea alak idea kısa yol brava uzun yol
  • quote:

Son zamanlarda fazla yakıyor gibi gelen arabama yeni NGK çift tırnaklı buji taktırıp ,hava ve yağ filtrelerini değiştirdikten sonra depoyu fulledim km yi sıfırladım ibre tam yarıdayken tekrar fulleyip baktım 29.68 litre benzin aldı.Km ise 216! Sonuç;

valla bana da çok geldi talin.calcutta ne der acaba,bugün grande punto sordum.1,3 multijet dynamic dizel araba 110.000 de km de 0,130 krş yakıyormuş. fiyatını 17,800 e bıraktılar.kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: brava20

quote:

valla bana da çok geldi talin.calcutta ne der acaba,bugün grande punto sordum.1,3 multijet dynamic dizel araba 110.000 de km de 0,130 krş yakıyormuş. fiyatını 17,800 e bıraktılar.kararsızım

yav hakkaten şu kuruş hesabını yapmayın ona bakarsanız benim araba yazın 180bin yakıyordu şimdi 240bin yakıyor :)

30 litre ile 240km yapıyorum şehir içi
    bu rakam yazın 260 falan olur
    lpgde zaten 2 lira oldu bundan sonra dizelden şaşılmaz sanırım
  • quote:

Brava'ya benzinle binmek cesaret ister ve adamın cüzdanını yırtar..Güçlü bir motoru var ve benzini içtiği malesef doğru..Amma ve lakin sıralı LPG'yi dayadın mı da ekonomi manyağı oluyor.Sıralı sistem LPG Brava gibi güçlü motora sahip araçlarda daima iyi sonuç verir ve ekonomisi çok çok iyidir..

Brava'ya binipte günde 1 Km'den fazla yol yapacak olan hiç ama hiç beklemesin,hemen sıralı sistem LPG'yi dayayıp hayata gaz versin...
  • 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.