Şimdi Ara

Bozulan iphoneyi servise gönderdim bin tl istiyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonla elımde oynarken bır anda ekranlar cızık cızık oldu dokunmatık zor algılamaya başladı ve ekran tıtrıyordu servıse gonderdım baskı kaynaklı bılmem ney olduğundan bin kusur lıra ıstıyorlar benden sızce ne yapmalıyım . Ben arızanın telden olduğunu düşünüyorum baskı felan olmadı normal kullanırken bozuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dream3rn

Telefonla elımde oynarken bır anda ekranlar cızık cızık oldu dokunmatık zor algılamaya başladı ve ekran tıtrıyordu servıse gonderdım baskı kaynaklı bılmem ney olduğundan bin kusur lıra ıstıyorlar benden sızce ne yapmalıyım . Ben arızanın telden olduğunu düşünüyorum baskı felan olmadı normal kullanırken bozuldu

Apple Store'a götürme şansın var mı?
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    Ankaradayım applestore İstanbul dışında yok dıye bılıyorum malesef
  • Bana anakart çizilmesi gibi geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream3rn

Ankaradayım applestore İstanbul dışında yok dıye bılıyorum malesef

maalesef öyle. Tüketici mahkemesinin yolu gözüküyor o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syntax 1907

Bana anakart çizilmesi gibi geldi

Anakart cızılmesı derken ne kastettınız pek anlayamadım ama lehım yaparken yeterı kadar alan yoksa lehımı rahat tutturacak merkez noktasının hemen yanlarına ufak uclu tornavıda ıle hafıf kazıma yaparız.
    Yanı fazlasıyla yanlıs teshıs.
    Daha evvel yazılım atmayı denedınmı
    Attıktan sonrada aynı sıkıntı devam edıyor dıyorsan ızleyecegın yol soyle olacak.
    Cıhazın ıcı acılmadıysa ya da servıs tarafından acıldıysa tekrar ankara pupa apr ye ver.
    Bahsettıgın sorun donanım kaynaklı olabılecegınden panıc hatası verıyor olabılır. tanılarda panıc hatası varsa mutlaka belırt.
    Ve calısana teyıt ettır yanı cıhazı denet.
    Sorunlarını evde yasadıkca kagıda yaz yoksa gıdınce unutuyorsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac4601

quote:

Orijinalden alıntı: Syntax 1907

Bana anakart çizilmesi gibi geldi

Anakart cızılmesı derken ne kastettınız pek anlayamadım ama lehım yaparken yeterı kadar alan yoksa lehımı rahat tutturacak merkez noktasının hemen yanlarına ufak uclu tornavıda ıle hafıf kazıma yaparız.
    Yanı fazlasıyla yanlıs teshıs.
    Daha evvel yazılım atmayı denedınmı
    Attıktan sonrada aynı sıkıntı devam edıyor dıyorsan ızleyecegın yol soyle olacak.
    Cıhazın ıcı acılmadıysa ya da servıs tarafından acıldıysa tekrar ankara pupa apr ye ver.
    Bahsettıgın sorun donanım kaynaklı olabılecegınden panıc hatası verıyor olabılır. tanılarda panıc hatası varsa mutlaka belırt.
    Ve calısana teyıt ettır yanı cıhazı denet.
    Sorunlarını evde yasadıkca kagıda yaz yoksa gıdınce unutuyorsun :)

Siz daha iyi bilirsiniz hocam ama bir arkadaşın da başına böyle bir olay gelmişti anakarta bağlaışlardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende farkli bi sebepten verdim ve kullanici hatasi deyip degisim icin 980 tl istediler.(genpa)

Bende apple i arayip bildirdim durumu boyle boyle dedim. Bize yollayin hallederiz dediler kuzene verdim ist zorluya goturdu ve 5 dakika icinde yeni telefonu verdiler.

Adamlar ucretsiz degistirip parayi cebe indiriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHeL

Bende farkli bi sebepten verdim ve kullanici hatasi deyip degisim icin 980 tl istediler.(genpa)

Bende apple i arayip bildirdim durumu boyle boyle dedim. Bize yollayin hallederiz dediler kuzene verdim ist zorluya goturdu ve 5 dakika icinde yeni telefonu verdiler.

Adamlar ucretsiz degistirip parayi cebe indiriyorlar

Birbirine yardım etmeyi geçtim insanlar görevlerini bile tam yapmıyor nereden yolucağını şaşırmış haklısınız valla

• Kardeşim hiç uğraşmayacaksın tüketici hakem heyetine gideceksin şikayet dilekçeni vereceksin servislerle uğraşma sen yorulursun. Ver heyete 3 ay bekle paranı al okadar

• Apple ye bildirirsiniz yüzünüze öle bi konuşurlarki dersiniz allahım bunlar melek melek bunlar işimi çözer ama hikaye aslında seni onlarda bi kaç gün senden yana olan boyalı kelimelerle oyalarlar sora sen telefonu kapatınca arkandan sana zorluğun en kıralını çıkarırlar dahada aramazlar seni sora. Uğraşma ver heyete onlar peşine koşsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.