Şimdi Ara

Bozcaadaya gidenler görüşleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün gittim daha baya yandım haşlanmış tavuğa döndüm hayatmda hiç bu kadar yanmamıştım hemen şaraba geçiyorum

çamlıbağ en kalite 12 liraya 2008 75lik var buz gibi çıkarıp tadabiliyosunuz ayrıca

bide adı diyarmıydı öle bişey aynı zamanda reçelci 1 alana 1 bedava 15 liraya 2 şişe şarap kontra üzümünden

kendimi yunan adasında sandım heryer türk yazılılarıyla dolu pek yabancı yazı yoktu bu hoşuma gitti ama insanlar stoya bacı gibi bembeyazlar konuşmalar değişik ama insanlar sokakta rahatca alkol puro tüketebiliyorlar genelde hep zengin tayfası ada sonuçta yürüyerek gidicek hali yok milletin o kadar rahatsınızki

restaurant yerine lokanta tercih edin lüks lokantalarda var kalenin orda balık porsiyon 25 lira dedi adam başta bi omg.gif yapıyorum hemen sonra başka yere giderz dedik adam kişi başı 10 liradan ayarladı çok garip biryer buzdolabı süsüne bile 10 lira istediler ondan acayip pahalı pazarlık yapın yabancı olmadığınızı kanıtlayın tavsiye ederim denizi 10 numara hiç dalga yok çok berrak ama biraz soğuktur kaleye çıkmaya gerek yok bolca şarap alın 2008ler çok uygun 20 yıllık olanlar 50 kağıt

• 2 sene once gitmistim.Oturmustuk bir cafeye helin avsarla karsilasmistim kopegi vardi yaninda.bende ne tatli kopekmis sevme bahanesiyle kizin yanina gidip tanismistim guzel olmustu ama tabiki ordan sonra birdaha gorusemedik.telefonunu istemek yemedi
  • O kaleye çikma bosuna zaman kaybi, orda bi sürü ari var bi de...
  • borazan da balık yemeden dönme akvaryum koyunada gitmelisin ama sakın zıpkın mıpkın götüreyim deme yanında yoksa seni vururlar o zıpkınla. şarap imalathanelerini gez bol bol tester şarap iç kafan güzel olsun
  • yollar küçücük birde jip park ederse of off.ayazma güzeldir soğuktur.sahilin üstünde bazı lokantalar var (ayazmada) oradan midye yeme mideni bozarsın batcos mu butcos mu ne bir hediye eşya dükkanı var.oradan sakın bir şey alma oradan yediğim kazığı hala unutamam.kaleye çık manzara güzel,canın sıkılırsa müzeyi gez,canın çok sıkılırsa bir dağa çık.bisiklet kirala dolaş.lokantalar pahalı

güzel yerdir

edit:tuvaletleri çok temiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çalışan Ağustos Böceği -- 17 Temmuz 2011; 4:08:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uAbursa

borazan da balık yemeden dönme akvaryum koyunada gitmelisin ama sakın zıpkın mıpkın götüreyim deme yanında yoksa seni vururlar o zıpkınla. şarap imalathanelerini gez bol bol tester şarap iç kafan güzel olsun

teste ne gerek var 2008 şarap iki şişe 15 lira aldm zaten 4 şişe akvaryum koyu en güzeli bence ama suyu buz gibi ama çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: BlahBiddyBlooBlah

bende bu hafta içinde ailem ile gitmeyi planlıyorum
    sen nasıl gittin?
    yani tur falan mı ya da kendin mi ayarladın oteli falan yoksa yazlık mı var?

bu sana gelsin

2.08 2.09 2.10

• quote:

Orijinalden alıntı: BlahBiddyBlooBlah

bende bu hafta içinde ailem ile gitmeyi planlıyorum
    sen nasıl gittin?
    yani tur falan mı ya da kendin mi ayarladın oteli falan yoksa yazlık mı var?

geyikli limanından kalkıyor arabaya 45 lira alıyorlar balıkesir burhaniyedeyim ben 120 kilomtre çok uzak değil feribot yarım saat sürüyor karşısı gözüküyor denizden ondan keyifli geçiyor yolculuk turla gidersen gezemezsin 5 dakika anlatp gidiyolar düzgün gezinemiyorlar
  • Yeni geldim.
    Emekli mekanı.
    Ortam yok.
  • istanbuldan nasl gderim kac paraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackfir3

istanbuldan nasl gderim kac paraya

50 Ulusoy-Metro-Kamil Koç hepsi götürüyo. İskeleye bırakıyolar. Ordan 5 liraya bilet alıp vapurla adaya geçiyosunuz.

Önerim Kamil KOçla gidin. En rahatı ve temizi onlar. Metroda muavinler leş gibi ter kokuyolardı.Ve koltuk measfesi kamil koçta çok daha iyi, rahat hat çünkü.
  • adada pansiyonlar ne alemde peki?
  • Bende Bozcaadadayım Yarın akşam dönüş yapıcam Akdeniz pansiyonda kalıyorum dostum burası harika hangi pansiyondasın ? Kaç yaşındasın ?
  • basligi gorunce gidesim geldi bozcaadaya

pansiyona fln giden var ml?
    varsa kac para?
    guzel mi?
    bir bilgi alayim dedim genel olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßerKaptan

Bende Bozcaadadayım Yarın akşam dönüş yapıcam Akdeniz pansiyonda kalıyorum dostum burası harika hangi pansiyondasın ? Kaç yaşındasın ?

yeni döndüm adahan güzel yanlız şubata kadar dolu rezervasyon oteli 60 pansiyonu 35di galiba babam ilgilendi

quote:

Orijinalden alıntı: owin

basligi gorunce gidesim geldi bozcaadaya

pansiyona fln giden var ml?
    varsa kac para?
    guzel mi?
    bir bilgi alayim dedim genel olarak?

meteroloji misafirhanesinde kalırsan 20 lira yemek falan yok tabi ama meydanda güzel bir pastahane var poaça 75 kuruş gayet doyurucu al bide çay tamam fiyatı yurtdışı gibi pahalı değil ama hediyeliktir şudur budur hiç girme bir anahtarlık 13 liraydı düşün çok kazık ama şarap kesin al 2008 şaraplar hep 7-8 lira 2li özel var 15 lira gülerada marka domates reçelini kesinlikle tad beleş şarap hiç hep test etmek iste

pansiyonlar çok pahalı değiller max 50 60 lira kişi başı oda oteller yani ama en pahalı oteli kişi başı 115 lira olan havuzlu bir oteldi ama oraya gidipte havuzlu otelde kalmak saçmalık olur denizi çok güzel en güzel koy akvaryum koyu

quote:

Orijinalden alıntı: Scotti0061

Yeni geldim.
    Emekli mekanı.
    Ortam yok.

dostum genç mekanına çevirmekte kendi elinde adada fakir çingen vsvs insan tipi yok gayet lüks herkes gidemiyor zaten ondan çok rahat biryer sokakta millet eline şarap içiyor kmse kmseyi ayıplamıyor arkadaşlarınla gidip kalabilrsn fiyatıda cazip pansiyonların

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.