Şimdi Ara

Boyum uzayacak mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 senedir 1cm uzadım 17 yaşındayım sağ bileğimden film çektirdim epifiz plakların kapanmamış uzarsın dedi doktor birkaç ay önce ama uzamıyorum plaklarım kapanmamışsa kesin uzayacağım anlamına geliyor mu? Sizlerin uzaması kaç yaşında durdu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ulan ben de tıkandım 18 yaşındayım 2-3 santim uzasam yetecek ama kaç senedir uzamadım allah kahretsin :D
  • Upppp

• Uzamayacak hep bücür kalacaksın..

• Bücür değilim de boş yapmasan iyi olur bence

• Epifizler kapanmadıysa uzarsın gayet, büyüme hormonunu destekleyen bazı şeylerde var bildiğim kadarıyla arjinin gibi. Onlarıda araştırırsan maksimuma çıkarırsın.
  • boy kaç?
  • 177 basketbolcuyum sahada en kısa adam hep benim bobby dixon gibi. Fiziğim kuvvetli ama boyumun kısa olması da çok büyük dezavantaj oluyor

• İnş uzarsın ama lisede bizim arkadaşta senin yaşında gidip baktırmıştı ona da kapanmamış uzarsın demişlerdi 4 sene oldu hâlâ aynı boyda

• DocMVK kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam ya

• 14 yasimda 172 dim lise 1 e gecince acayip bi uzama donemi gecirdim lise 4e kadar 195 boyla kapattim. Hatta sirtimda derim yirtilmisti asiri hizli uzamadan 19 umdan sonra uzamadim.Benim uzama donemim boyleydi diye seninkide bunun gibi olcak diye birsey yok.Ama genelde 21 den sonra gözle görülür bir uzama olmaz

• IIHAYALPERESTII kullanıcısına yanıt
    Ben 180 olsam yeter 3cm uzarsam iyi hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.