Şimdi Ara

Boyner En Uzun Hafta Sonu İndirimleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bazı ürünlerde fiyatları sisiriyorlar mutlaka bunu kupon verdiginde n11 gibi sitelerde yapıyor. Ama çok ucuza ürünler denk geliyor takip ettiğimizde. Ben verdiğim örneğin karşıtı bir örnek vereyim. Resimdeki ayakkabıyı geçen hafta 110 liraya malettim. Bak bakalım piyasada 200 'ün altına var mı. Şunu da belirteyim geçen hafta 289 du. Bu indirim muhabbetine fiyatı yükseltmisler. Piyasayı bilirsen takip edersen tekrar söylerim boyner candır.

Boyner En Uzun Hafta Sonu İndirimleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    boş boş konuşma bilmem kaç yıl önce dediğin şeyi geçen yıl diye yazmışım, devamında da bir hafta önce yine %50’ye yakın indirimle alışveriş yaptım diye belirttim. Siparişi verirken kimse bana gel senin 400 liralık sepeti 200 liraya alalım demedi. Araştırdım, oradan buradan indirim fırsatlarını kovaladım yarı fiyatına aldım. Boyner’de indirim kodu her zaman oluyor, biri bitiyor başka kampanya başlıyor. Sık sık kredi kartına 100 tl ekstre indirimi de yapıyor, forumda hopi satanlarda oluyor, farklı kanallardan gift cardda temin ediliyor.

Bu fırsatı başka hangi alışveriş sitesi sunuyor sana. Varsa bildiğin söyle ondan yararlanalım bizde, tatava yapacağına bir hayrın dokunsun.

• Tatangaa kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni sandık çyle yazmışsın ki :) bende boyner ilk açıldığında bundan 15-20 sene önce 100 liralık ürünü 10 tl ye almıştım :) under armour ua bom aldm ayakkabı, 299 heryerde 202 ye geldi. Boyner candır gençler yinede ;) geçen aylarda 2 skechersi mağazada teki 369 iken totalde 250 ye ikisini aldm ben. Yaptımmı sağlam indirim yapan şu an ki bence tek site

• İnternet sitesinden ayakkabı aldım.
    Küçük geldi mağazaya gittim, bir numara büyüğünü istedim.
    Bizde yok transfer edelim buraya gelsin dediler.
    İyi tamam dedim, keşke demeseydim...
    1 hafta geçti ses seda yok.
    Mağazaya gittim, dediler istek gönderdiğimiz mağazalardan ret gelmiş.
    Nasıl yani deyip ayakkabının internet sayfasındaki ret geldiğini söylediği mağazalardaki var olan stok durumunu gösterdim.
    O her zaman doğru olmuyor dediler.
    Şimdi tekrar transfer isteği oluşturduk, 1 hafta daha bekleyecekmişiz...
    Bu nasıl kurumsallık?
    Bir de axess'in 100 TL kampanyasından faydalanmıştım.
    Yani iptal de edemem.

Bilsem bana en yakın olana değil, o stok gözüken mağazalara giderdim.
    Aklınızda bulunsun transfer istemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 20 Haziran 2018; 23:6:1 >

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    BUnu bende yaptım 3. Gün mağazaya geldi ürün başka ilden

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    İyi de kardeşim diğerlerinde tek beden kalmış
    tek beden ürünlerde bu tip fiyat farkları olabiliyor.
    ha diğer bedenlerde o fiyattan satıldıysa bilemem ....
  • Off yine 550 liralık alışveriş yaptırdınız ya..

3 senedir boyner dışında kıyafet alışverişi yapmıyorum resmen... Boyner candan bile ötedir.. Favori markami boyner sayesinde en uygun fiyata giyiyorum. Mağazalarda en az 2 kat daha pahalı fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

adam bilmem kaç sene önce yarı fiyatına ürün almış gelmiş boyner candır yazıyor,oldu bizde bedavaya yağmaladığımız firmaları yazalım

var mı şuan bi kampanya promosyon indirim varsa yaz

evet boyner çöptür zaman zaman yalandan indirim yaparlar fiyatları normal seviyesine gelir,sattıkları ürünlerin çoğu abartılı fiyatlardır
    Geçen kampanyasında 2 adet levi's kot, 1 adet levi's ayakkabı, 1 adet jump ayakkabıyı kupon kodu ile toplam 234 TL ye aldım. Yeni axess kartı olduğu için 23.4 TL puan olarak yattı. + 10% da avantajix yatarsa 23.40 TL de oradan gelecek.

Normalde Levis için bir kot fiyatına 4 kalem Ürün aldım.

Boyner bazen çok kral indirimler yapıyor.

• Boyner grubuna indirim konusunda laf eden çarpılır valla. her ürünü %50 indirimle alıyoruz neredeyse sayelerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAbrek

İyi de kardeşim diğerlerinde tek beden kalmış
    tek beden ürünlerde bu tip fiyat farkları olabiliyor.
    ha diğer bedenlerde o fiyattan satıldıysa bilemem ....

Bütün bedenleri aynı fiyattan satıldı. Daha bir ay önce Boyner'den S bedeni alıp iptal etmiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyner orada mağaza orada internet elinin altında..Uyarsa alırsınız uymazsa almazsınız..Boyner internet sitesi kesinlikle çok avantajlı oluyor.
    Piyasa ile çoğu ürün aynı ,internet siteleri indirimleri çok iyi " var mı böyle indirimler yapan başka yer ? "

Mağazada dene gir internete al çık.Sonra gel mağazaya ürünü al git.Olmadı mı ? Git mağazaya değiştir çık..

Bu kadar ya.

Bu kampanya işime yarardı ama ihtiyacım yok.Almak şu durumda almak olmaz.Parayı tutmak lazım
  • Mevcut en iyi kombo nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Hocam yeni sandık çyle yazmışsın ki :) bende boyner ilk açıldığında bundan 15-20 sene önce 100 liralık ürünü 10 tl ye almıştım :) under armour ua bom aldm ayakkabı, 299 heryerde 202 ye geldi. Boyner candır gençler yinede ;) geçen aylarda 2 skechersi mağazada teki 369 iken totalde 250 ye ikisini aldm ben. Yaptımmı sağlam indirim yapan şu an ki bence tek site
    Eski sezondur onlar, outlette de 100-125 arasında idi

• agtr A kullanıcısına yanıt
    ua bom yaz bak hocam eski mi yeni mi ;)
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Skechersları diosanda mağazalarda bile yoktu alırken yeni gelmeye başladı aldıklarım 500 serisi ;)

• mağazada aynı kampanya var mı acaba? pantolon ve ayakkabıda güvenemiyorum :)
  • Indirim kodu + axess-finansbank indirimi yakalamak gerekiyor. Gozununuzu 4 acarsaniz indirim yakalarsiniz ( 60 TL ye satilan nike sandaleti 28 TL ye aldim mesela)

• quote:

Orijinalden alıntı: attilas35

Bazı ürünlerde fiyatları sisiriyorlar mutlaka bunu kupon verdiginde n11 gibi sitelerde yapıyor. Ama çok ucuza ürünler denk geliyor takip ettiğimizde. Ben verdiğim örneğin karşıtı bir örnek vereyim. Resimdeki ayakkabıyı geçen hafta 110 liraya malettim. Bak bakalım piyasada 200 'ün altına var mı. Şunu da belirteyim geçen hafta 289 du. Bu indirim muhabbetine fiyatı yükseltmisler. Piyasayı bilirsen takip edersen tekrar söylerim boyner candır.

Hocam 110 liraya nasıl mal ettiniz acaba ?

• Neil Patrick Harris kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı 145 e düşmüştü yanına bir çorap attım 150 yi geçti. 150 üstüne 40 lira türk telekom 40 lira indirim kodu kampanyası ve parafin 10 lira puanıyla o fiyatlara geldi. Arife günü levis kotları 60 liraya sattılar 4 tane aldım tanesi 50 liraya geldi bugün kargo geldi
    Üzerinde yazan fiyat 260 lira. Boyner candır can:)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayakkabı dünyasında da indirim var

150-30

200-40

250-50

300-60

İndirim var

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.