Şimdi Ara

Boyner En Uzun Hafta Sonu İndirimleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu indirimi görünce 500luk alışveriş yaptım önceki gün. Sonra dün girdim baktım outlette 100 TL ye 40 TL indirim vardı yani %40 oysaki bu kampanya %20 diyordu. Aldıklarımı sepete ekledim baktım %20 daha indirimli oluyor çoğu ve başka ürünler de buldum 800 TL daha alışverişi yapıştırdım. Ama o 800 TL lik alışverişin orijinali muhtemelen 5000 tl civarında idi çünkü aldıklarımı en ucuzu %40 indirim öncesinde bile %50 indirimli idi. Gece siparişi verdim sabah baktım %40lik kampanyayı bitirmişler ama.

Boyner kesinlikle.uzak ara en iyi giyim markası benim için. Böyle indirimli urun almaya devam edeyim her gün reklamını yaparım gerekirse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boynerden aldığım elbiselerin çoğu markaya yakışmayacak şekilde kalitesiz çıktı. En son puma eşofman altı aldım diz yapmaya başladı. Alalı 1 hafta olmadı. 1 kere yıkandı. Daha önce aldığım pijama takımları kimi tiftiklendi kimi ise küçüldü. Bir kalitesizlik var ya adını koymuş değilim. 5 ay önce adidas ayakkabı almıştım mağaza teslimi. Ürün yapıştırma ürünü gibiydi. Hatta mağaza çalışanı bile çok şaşırdı.

Buna mukabil 2 adet tost makinesi, traş makinesi gibi elektronik ürünler aldık. Çok iyi çıktı. Bıçak takımı 13 gündür hala gelmedi p.tesi kargolanacak diye msj atıldı.

Tavsiyem denemeden alacak iseniz iç çamaşırı gibi ıvırzıvır alın geçin. Ayakkabı, mont, vs... gibi kalitesinden şüphe ettiğiniz şeyler varsa ilk önce mağazada bol bol inceleyin. Gelen ürünün kalitesiz olması durumunda direk değiştirin. Mağaza ve netten alınan ürün farklı kalitede sanki.

Boşuna zaten seçili ürünlerde kampanya yapmıyorlar. Çoğunlukla elektrikli ev eşyası kampanya dışı.

• Uygulaması çok kötü

• Boyner'in internet sitesindeki fiyatlar ile mağazadaki fiyatlar aynı mı? Yani internette %40 indirim olan bir ürünü mağazada da aynı indirime sokuyorlar mı?
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    aynı ürünü bulursanız aynı fiyat.. fakat çek vs ekstra indirim olmuyor tabi... bir de nette bütün mağazalardaki stoklar üzerinden satış olduğu için indirimli ürünleri mağaza bulma şsansınız düşük. gerçi mağaza stoktan kontrol ediliyor her ürün.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.