Şimdi Ara

Boyner 400/100 Ekstre İndirimi (Axess, Advantage ve Cardfinans) +400/100 İndirim Kodu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
8
Favori
11.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım sadece İos mobilde düşüyor kodu. Android mobilde denedi bir arkadaş düşmedi kod, hesabından girip denedim bende düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the north face de geçmiyor kod ?

edit: İOS uygulamasında geçiyormuş. Boyner, beden olmazsa ürün değişimi yapıyor muydu mağazada bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quak -- 15 Şubat 2019; 12:55:4 >
  • hangi markalarda kod geçerli bilen var mı ?
  • quak kullanıcısına yanıt
    Yapıyor, sorun yok. Fakat farklı ürün almak isterseniz sıkıntı olabiliyor.

• Colombia outdor aldım ii oldu.

• yeni üyelik açtım eskilerden denedim olmuyor
  • UA57 U kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece iOS mobile uygulamada düşüyor

• Güzel fırsat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Free dahil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android de mobil uygulamasında sepete ürün ekleyince hata oluyo sizdede olan var mı

• İnci ayakkabı (149tl- dün bu ayakkabı İnci mağazada 179’du) Avva mont (299tl) ve T-Design (62 tl )kot pantolon toplam 310 liraya gelmiş oldu. Güzel kampanya 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • %14 (50TL) chip ile çok makul oldu. teşekkürler konu sahibine.
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Dahil

• Dün 244 tl olan reebok sawcut gtx ayakkabı 344 tl olmuş. Dünkü fiyattan alabilmek için 400 tl alışveriş yapmak ve uygun kredi kartı sahibi olmak gerekiyor. Yaşaşın kapitalizm.
  • Android telefonu olanlar INDIRIMKODUSBT kodunu kullanırsa 400 üzerinden 100TL düşürüyor. 500TL'ye tamamlarsanız başlıkta da dendiği gibi 100TL ekstre indirimi + sevgililer günü kampanyasından daha önce kazanmadıysanız 50chip para kazanırsınız ve 500TL'lik alışveriş 250TL'ye gelmiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p503

Android telefonu olanlar INDIRIMKODUSBT kodunu kullanırsa 400 üzerinden 100TL düşürüyor. 500TL'ye tamamlarsanız başlıkta da dendiği gibi 100TL ekstre indirimi + sevgililer günü kampanyasından daha önce kazanmadıysanız 50chip para kazanırsınız ve 500TL'lik alışveriş 250TL'ye gelmiş olur.
    Denedim düşmüyor.

Edit. Polo montta dusmuyor ama colombia montra düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fagala -- 15 Şubat 2019; 17:59:45 >
  • Paylaşan arkadaşa çok teşekkürler

• Daha once bu kampanyadan faydalandigim kartla tekrar ekstre ndirimi kazanabiliyor muyum? Ilk kez yapilacak alisveriste gecerli ibaresi kafa karistiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

Daha once bu kampanyadan faydalandigim kartla tekrar ekstre ndirimi kazanabiliyor muyum? Ilk kez yapilacak alisveriste gecerli ibaresi kafa karistiriyor.
    müşteri hizmetlerine sordum 15-18 arasındaki ilk alışverişten bahsettiğini söyledi bende daha önce faydalanmıştım ilgisi yokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

müşteri hizmetlerine sordum 15-18 arasındaki ilk alışverişten bahsettiğini söyledi bende daha önce faydalanmıştım ilgisi yokmuş

Alıntıları Göster
    Sağolasın hocam güzel bilgi oldu.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.