Şimdi Ara

Böyle Kampanya Görülmedi N11.COM SAAT: 11.11 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
4.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Sen değil n11.com utansın...

Eyv dostum.
  • Korkmaz markalı 325 TL ye satılan ekmek makinesinin aynısını Kenwood markalı olarak 200 TL ye almıştım da yanında 70 liralık musluklu blender hediyeliydi.
    Philips çorba makinesini geçen ay Kliksa' dan 139 TL + 5 TL AvantajX iadesiyle satın aldım. Harika bir cihaz, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Korkmaz markalı 325 TL ye satılan ekmek makinesinin aynısını Kenwood markalı olarak 200 TL ye almıştım da yanında 70 liralık musluklu blender hediyeliydi.
    Philips çorba makinesini geçen ay Kliksa' dan 139 TL + 5 TL AvantajX iadesiyle satın aldım. Harika bir cihaz, tavsiye ederim.

Bu cihaz hazır çorbalar içinmi yoksa her tür malzemeden çorbamı hazırlıyor acaba?
    Sığası 4-6 kişilik için yeterlimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

quote:

Orijinalden alıntı: britony

Şu philips ütü 200'ün altına düşerse ihtiyacı olan anında kapsın. Buhar manyağı bir ütü

Ütüyü evde kullanıyoruz gerekten deli bir şey. Ütü alacakların mutlaka değerlendirmesi gereken bir ürün. Hatta siz 200 altına düşmesini falan beklemeyin.http://www.gold.com.tr/dark-0-5-sataii-kablo_u Bakın goldda bir ürünle beraber alırsanız zaten 199 Tl. İyi fiyat

215-11-6=198 TL ye aldım ben de bir adet. Tava setiyle en sıcak ürün buydu Zaten bitmiş hemen

Bir de bu hediye ürünler nasıl gelecek. Kİm gönderecek. Kampanya şartı şurtu hiçbirşey yazmıyor. Aldığımız satıcı yollamayacak herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 13 Ağustos 2013; 13:13:19 >

• Valla böyle kampanya görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

quote:

Orijinalden alıntı: britony

Şu philips ütü 200'ün altına düşerse ihtiyacı olan anında kapsın. Buhar manyağı bir ütü

Ütüyü evde kullanıyoruz gerekten deli bir şey. Ütü alacakların mutlaka değerlendirmesi gereken bir ürün. Hatta siz 200 altına düşmesini falan beklemeyin.http://www.gold.com.tr/dark-0-5-sataii-kablo_u Bakın goldda bir ürünle beraber alırsanız zaten 199 Tl. İyi fiyat

215-11-6=198 TL ye aldım ben de bir adet. Tava setiyle en sıcak ürün buydu Zaten bitmiş hemen

Bir de bu hediye ürünler nasıl gelecek. Kİm gönderecek. Kampanya şartı şurtu hiçbirşey yazmıyor. Aldığımız satıcı yollamayacak herhalde

Dostum hayırlı olsun. Güzel yakalamışsın. Ürün gerekten iyi, hediyesi ile senin için inanılmaz olmuş. Mağaza kaçtı kaçıyor, hani geçen benim fritöz olayındaki mağaza, gönderimi zonguldak.

Edit: Hediyeyi sanırım N11 gönderecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 13 Ağustos 2013; 13:17:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Korkmaz markalı 325 TL ye satılan ekmek makinesinin aynısını Kenwood markalı olarak 200 TL ye almıştım da yanında 70 liralık musluklu blender hediyeliydi.

Ben de kenwood'u 60-55 tl civarı birşeye almıştım morhipo'dan :) aynı dik model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler dostum

10-15 tane farklı ürün açtım hepsi kaçdıkaçıyor adlı mağazanın ürünleri. Sanırım hediyeyi de onlar gönderecektir. Mağazayla n11 in anlaşma kampanyası galiba.
  • Site her geçen gün cazibesini yitiriyor nerdeyse bütün fiyatlar pahali o 111 hediye çekli günlerinden eser yok kliksa bile sistemden cikmis hiç iyi yolda degiller bence. Birde anlamadigim sey hediyenin değerine isterse 1000TL yazsinlar internetten arama yapinca gercek degeri gözüküyor zaten çocuk mu kandiriyor bunlar

• 11 TL sanırım pepsi kodu da, bir de 6TL daha bir indirimden bahsetmiş ütü alan arkadaş onu nasıl sağlıyoruz ki acep?
  • www.avantajix.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

Site her geçen gün cazibesini yitiriyor nerdeyse bütün fiyatlar pahali o 111 hediye çekli günlerinden eser yok kliksa bile sistemden cikmis hiç iyi yolda degiller bence. Birde anlamadigim sey hediyenin değerine isterse 1000TL yazsinlar internetten arama yapinca gercek degeri gözüküyor zaten çocuk mu kandiriyor bunlar

haklısın hocam, bu siteden mağdur olanlardan biriyim. %111 zamanında telefon aldık aynı gü kargo yazan 10 gün geçti gönderen yok. mağaza kliksaydı, n11 üzerinden mağazayla mesaj haricinde görüşemiyorsunuz. n11 de 10 gün daha bekleyin gelmezse iptal ederiz deyince ipler koptu orada.. n11 mi?

• İyi deneme
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahaeray

quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

Site her geçen gün cazibesini yitiriyor nerdeyse bütün fiyatlar pahali o 111 hediye çekli günlerinden eser yok kliksa bile sistemden cikmis hiç iyi yolda degiller bence. Birde anlamadigim sey hediyenin değerine isterse 1000TL yazsinlar internetten arama yapinca gercek degeri gözüküyor zaten çocuk mu kandiriyor bunlar

haklısın hocam, bu siteden mağdur olanlardan biriyim. %111 zamanında telefon aldık aynı gü kargo yazan 10 gün geçti gönderen yok. mağaza kliksaydı, n11 üzerinden mağazayla mesaj haricinde görüşemiyorsunuz. n11 de 10 gün daha bekleyin gelmezse iptal ederiz deyince ipler koptu orada.. n11 mi?

bende n11 Kliksadan fotograf makinesi almistim 4-5gun gecti magazadan haber cikmadi hem iptal ettigim urunu gonderdiler hemde para iadesi yaptilar odeme acigi olustuguyla ilgili Kliksadan mail geldi bende cevap yazdim odemeyi nasil yapayim diye 1aydir geri donmediler muhtemelen bu sekilde bircok alici ve satici magdur olmustur n11de

• Utu aldik hala ne kargoya verildi ne onaylandi kargo bekliyor a gecti oyle bekliyor. Var mi siparisi onaylanan

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.