Şimdi Ara

Böyle Çakallarda varmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takıldığım bir sitenin sro bölümünde adamın biri bizi keriz sanıp şu konuyu açmiş :
    quote:

TEK TIKTA GİRME PROGRAMSIZ: İLK ÖNCE ID VE PW NIZI BANA ÖZELDEN YOLUUYORSUNUZ SONRA OYUNA GİRİP İSTEDİĞİNİZ SERVERİ SEÇİP GİRİYORSUNUZ DENENMİŞTİR %100 OLUYOR SON KATILIM TARİHİ 1 OCAK 2008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreerdem07 -- 20 Ekim 2007; 14:18:18 >

• Arkadas baya bi zeki galiba bunların topuna
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreerdem07

Takıldığım bir sitenin sro bölümünde adamın biri bizi keriz sanıp şu konuyu açmiş :
    quote:

TEK TIKTA GİRME PROGRAMSIZ: İLK ÖNCE ID VE PW NIZI BANA ÖZELDEN YOLUUYORSUNUZ SONRA OYUNA GİRİP İSTEDİĞİNİZ SERVERİ SEÇİP GİRİYORSUNUZ DENENMİŞTİR %100 OLUYOR SON KATILIM TARİHİ 1 OCAK 2008

welcome to earth
  • sen verdinmi
  • veren kro
  • utanmasa gızlı soruyu ıstıyecek
  • bn werdim oluo

• quote:

Orjinalden alıntı: Canhatti

utanmasa gızlı soruyu ıstıyecek

• quote:

Takıldığım bir sitenin sro bölümünde adamın biri bizi keriz sanıp şu konuyu açmiş :
    quote:

Adama bak yaa türkleri insan bu kdr mı alçak duruma düşürür yaww
    BÖYLE İNSANLARA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xXxZ3DxXx -- 20 Ekim 2007; 14:54:27 >

• denemeye değer
  • devamm
  • quote:

Orjinalden alıntı: xNeDBuLa

denemeye değer

sen dene o zamn
  • 7 ceddine küfür etseydin böyle adamlari oyunda filan görürseniz yaşatmayacaksiniz domates gibi dograyacaksin
  • adam haklı bence ona kanacak adm oyunu oynamasın...
  • quote:

quote:

ya tamam charları hacklayacak ama bıraz daha seviyeli ve daha inandırıcı bir yöntem denesin eğer bu gerçekse başlıkdaki çakal gibi çakal deil salağın önde gidenidir

ama buna kanıp da bilgilerini verecek birisi varsa yaşamaya hakkı yoktur. öle insanları askere alıp kamikaza olarak kullanmak lazım

• o sitenin modundan gelen cvp: ya bu yeni üyeye verip hataya düşmeyin bana yollayın daha iyi
    adminden gelen cvp: Lan Millet Vatanı için canını feda ediyo şehit oluyo, bunlar bizi keklemeye çalışıyor...
  • quote:

o sitenin modundan gelen cvp: ya bu yeni üyeye verip hataya düşmeyin bana yollayın daha iyi
    adminden gelen cvp: Lan Millet Vatanı için canını feda ediyo şehit oluyo, bunlar bizi keklemeye çalışıyor...

• quote:

o sitenin modundan gelen cvp: ya bu yeni üyeye verip hataya düşmeyin bana yollayın daha iyi

uheauheuahe komedi yaa allamm site full dolandırıcı ..
    edit :smileler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaZzMaNiA -- 20 Ekim 2007; 18:00:38 >

• ya saçmalamayın o adam makarasına yazmış onu o tampaylaşmı hemen paylaş forumumu neydi bende gördüm onu tamamen makara ciddi bişe yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: TaZzMaNiA

quote:

uheauheuahe komedi yaa allamm site full dolandırıcı ..
    edit :smileler ...

full dolandırıcı deil olmaya başladı ama

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.