Şimdi Ara

boya koruma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yeni bir araba alirsam boya koruma yaptırmak istiyorum ...
    forumde okudum boya koruma yapdiranlar ....

arabanin renkini ve kaportayi koruyomus... (film cekiliyor boyanin ustune galiba ?)

nasil bi sey oluyor ? fiyat nedir ? fark ediliyor mu arabada koruma ?

google aramada bu cikti.. :http://www.llumar.com.tr/kaputfilmi.asp yapdiran varmi ? memnun mu ? resim varmi ?

tsk'ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boolat -- 24 Mart 2009; 19:03:35 >

• tam bende böyle bir topic açmatı düşünüyordum iyi oldu bu topic.benim arabamda vernikli boya mevcut kimisi boya korumya gerek yok diyor kimiside şart diyor.önerilernirz nedir arkadaslar ne yapmalıyız??
  • quote:

Orjinalden alıntı: leonheart07

tam bende böyle bir topic açmatı düşünüyordum iyi oldu bu topic.benim arabamda vernikli boya mevcut kimisi boya korumya gerek yok diyor kimiside şart diyor.önerilernirz nedir arkadaslar ne yapmalıyız??

slm..

vernikli boya nasil oluyor ? yeni arabada olmuyor mu ?

tsk'ler
  • ben 2 sene önce yaptırdım.arba bikere aynı modellere kıyasla daha yeni duruyo ve gerçektende hava şartlarından koruyor.pazartesi günü için randevu aldım otowax da iç dış motor döşeme komple koruma yapılacak.VW serviste yapılacak 270TL dediler .bakım falanda yaptrıyorum 200 e zorla indirdim fiyatı.
    sonax-otowax-ziebart gibi belirli yerlerde yaptırmanızı öneririm.piyasada yıkamacılarda yapıyolar 60-70 TL civarı.koruma değil onlarınki sadece cila.ayakkabı cilası gibi.
    arabasını seven yaptırsın derim.
  • yani bunlardan sonax-otowax-ziebart sasma diyon ?
    koruma evet ..
    amma nasil bi koruma cila mi ? film mi cekiliyo komple arabaya ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: boolat

quote:

Orjinalden alıntı: leonheart07

tam bende böyle bir topic açmatı düşünüyordum iyi oldu bu topic.benim arabamda vernikli boya mevcut kimisi boya korumya gerek yok diyor kimiside şart diyor.önerilernirz nedir arkadaslar ne yapmalıyız??

slm..

vernikli boya nasil oluyor ? yeni arabada olmuyor mu ?

tsk'ler

açıkcası bende tam olarak bilmiyorum,servisin bana söylemiş oldugu birşey bu.ben aracımı metalik renk olarak istemiştim. sanrım metalik renkli arabaların boyaları vernikli oluyor
  • Boya koruma uygulamasıyla boya üzerinde ince koruyucu bir film tabakası yaratılıyor, bu tabaka sayesinde yapışan pislikler çıkartılırken boyaya ve kaputa zarar vermiyor, araç yıkama yapılırken de koruması kalkmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.