Şimdi Ara

Boy uzatmak isteyen arkadaşlar LÜTFEN buraya (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
2
Favori
299.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abı bellı mı olur senın uzama oranını bız bılemeyız ben lıse bırde 160 dan 180 e çıktm 1 seneye sımdı az az uzuyom şuan 1.84 ayakkabıyla 1.86:D .ama o yaşta ve gelışımın devam edıyosa yanı edıodur süt sut urunlerı kalsıyum VB ŞELER YE UYU ZIPLA YUKARINA ESNE tavana dogru uza barfiks yapma orya asılı kal basket oyna boy ıçın basketı unutma en onemlısı boy dııl ıyı oynamak gereklı boy oldukdan sonra tabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 13 Nisan 2007; 16:57:50 >
  • bide benim dayılarım ve amcalarım uzun şöyle 2 dayım 2 amcam var birinci dayım 185 filan 2ci 178 filan birinci amcam 183 filan 2 ci 176-177 cm
  • sut isini cok abartmissiniz arkadaslar basta genetik onemli...
    uyku onemli...buyume hormonu uykuda salgilanir...bence siz saglikli beslenin,iyi uyuyun ve de spor yapin...tabiki spor derken body degil 20 yasindan once body yapmayin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LastDestruction

quote:

Orjinalden alıntı: aliss

bizim arkadaş bol bol danone yedi 1,60 dan 1,74 e çıktı

ben cola içerek yerimde sayıyom

Kola boyun uzamasını engeller mi ;?

kemikleri eritir diye biliyorum kardeş ben içmiyorum 5 senedir
  • balık yağı nası etkı eder? bı bılgısı olan varmı zayıflara onerılıyo şurup olan pıs kokuomuş hap alın dıolar
  • balık yağının boya hiç bi etkisi yok beyni geliştirir
  • abi ben benim boyum 14 yaşımda 160cm diyen şimdi 184 üm diyen adam oldu galiba o ergenliğe geç girmiş
  • abi ben 13 yaşındayım boy 168 14 5 ay kaldı. Şimdi senin boy iyi o adam dediki benim 14 yaşımda boyum 160 dı şimdi 180 im basket oynadım boyum uzadı senin boy iyi sende basket oyna boyun 180 olsun tabi daha uzun olsun istiyosan boy uzatma ilaçlarıda var
  • Bn 12 yaşındayım boyum 165 falan ama zıplayınca 2 metreyi geçiom bol süt iç koş zıpla sebze meyve ye uzarsın.Bn böyle 1 ayda 3 cm uzadım yalan deil gerçek
  • benim boy 1.69 oldu heyy kendiliğinden bi baktım cuma 169
  • Arkadaşlar Şöyle Bilen Biri Yokmu Benim Boy 1,72 Yaş 18 Kilo 80 Ne Kadar Uzarım Kaç Yaşına Kadar Uzuyor Neler Yapmak Lazım Şöyle Toparlanmış bir Şekilde Yazarsanız ...
  • UP UP
  • Kimse Yok ...
  • Ergenlige geç girenin boyu dahamı fazla uzuyo ?
    Boy:1.56
    Kilo:65 :(

Pivot pozisyonu oynuyorum ve pozisyonumda fena deilim,güzel denebilecek şekilde oynuyorum boyum çok mu kısa ? Cogu arkadaşlarım 1.60-1.70 arası onları görünce üzülüyorum boyumun uzaması için süt basket felan tamamda başka ek olarak bişeyler yapılabilir mi ?Fakat daha ergenlige pek girmiş gözükmüyorum bıyıklarım daha cıkmadı bile :D Daha uzarmıyım ?
  • her sabah kalkve ellerin havada zıpla danano ye
  • arkadaslar benim yas 14(martta girdim) boy 1,61 kilo 55 ergenlige bu yaz girdim sizce ne kadar uzar (babam 1,85 annem kisa 1,58) ve uzatmam icin ne yapmam gerekio sizce???
  • yok mu ya kimse???
  • abi şu an orta 3 e gidiyon imi eğer öyleyse sana bi tarifem var ben bnu tamamen uyguluyarak 2 günde 1,5 cm uzadım kesin doğru ama orta 3 e gidiyosan söyliyim
  • evt orta 3
  • sabah kalk ellerin havada zıpla
    süt iç
    öğlen gel 3 bardak süt iç
    yürüdüğün her an kendini çok zorluyacak şekilde zıpla
    akşam bir danone ir bardak süt iç barfix yada bir yere asıl bol bol zıpla
    yat ama sabahçıysan en geç 12:00 öğlenciysen en geç saat:2 öğlenciysen boyun daha çok uzar
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.