Şimdi Ara

Boy uzatmak isteyen arkadaşlar LÜTFEN buraya (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
2
Favori
299.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amino 6000 üstüne halter +balık yağı hapı arkadaşlar we uyku
  • halter mi...
  • VALLA İLK SUNU SÖLİM TOPİCİN TAMAMAİNİ OKUYAMADİM AMA BOY UZATMAK İCİN CİDDEN DANONE FİLANMİ YEMEK LAZİM LÜTFEN YARDİMCİ OLUN COK AZ ZAMANİM VAR SAYİLİR BENİMDE:d:d:d
  • ya gerçekten uzamak istiosanız ama bazı etkilerinede katlanırım diosanız eğer gidin tabltler vede iğneler var kesinlikle uzarsınız.ama sağlık sorunlarınız olurmu bilemem onuda bi doktora sorun derim
  • doğal katkısız süt iç ve arkadaşların dediklerini yap...
  • Arkadaşlar bende 15 yaşındayım ve 1.87 boyundayım ama ne basket yaptım ne başka boy uzattığı rivayeti olan spor. Bende 1,90 civarında kalmak istiyorum onun yolunu ararken rastladım bu konuya.
    eve ufakken bir barfiks almıştık kapı arasına asılan. Çok az çekebildiğim için tv de karşısındaydı kapının ona asıldım durdum. Sizlere neler yapabileceğinizi sıraliyim.

Eve bir barfiks alın kapı arası için asılın durun hergün boş olduğunuzda.
    Hergün 1 lt ya da civarlarında süt için.(sonralara doğru biraz kilo alabilirsiniz ama kolayca verirsiniz)
    Yüzebilirseniz bol bol yüzün. Sırt için çok yeterli ve vücudun düzgünlüğü için.
    Diğer önerileri de deneyebilirsiniz ama bunları yaparsanız da katkısı gayet açık olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnwr -- 27 Kasım 2006; 23:46:08 >
  • bende 15 yaşındaym boyum 1 84 basketçiyim merak etme arkadşm bu 22 yaşına kadar uzarsn sana 1.90 olucağına garanti veririm takma kafaya bol bol ip atla
  • quote:

Orjinalden alıntı: j.c ferhat

bende 15 yaşındaym boyum 1 84 basketçiyim merak etme arkadşm bu 22 yaşına kadar uzarsn sana 1.90 olucağına garanti veririm takma kafaya bol bol ip atla

yılda 20cm uzarsam sana yetişcem
  • Selam hocam benim yaşım 18 boyum 1,63 kilom 63 benim boy uzatmak için neler yapmalıyım bilgilendirirseniz beni sevinirim iyi günler
  • hocam ne gibi egzesizler yapmalıyım veya bunun dedavisi nedir ?
  • selam kardeşim benim yaş 18 boyum 1,63 ve boyumun uzaması için neler yapmalıyım benim ardaşlar beni geçiyor üzülüyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirimn en cokta bir kız için boyumun uzamaını isitiyorum bana vurdugu söz unutamadım ya arkdaşlar yardımcı olun bu kıza günün gösterim boyum çıksın beni bilgilendirriseniz çok sevinirim cevaplarınız bekliyorum beni bu kısa yenildirmesiniz yardımcı olacağınızı biliyorum bekliyom cevaplarınız ne yapmalıyım boyum uzaması için...
  • yaş=12
    boy=154 cm
    kilo=37 kg
    nasıl?süt içiyorum 2 bardak.basketbola gidiyorum
  • ortanın biraz altı baskete devam uzamak istiyorsan ekstra antrenman yap bu seni hem fiziksel olarak hemde fun the menthal olarak geliştiri süt yoğurt iç ye düzenli uyu su iç bol bol cola falan sakın içme barfiks şınav mekik çek yavas yavas kasma çok 17 oldun mu hala basket oynuorsan boyun 1,80 üzeri kesin çıkar diyeceğim ama bu biraz da senin hormon dengene bağlı belki bu söylediklerim senin hormonlarını harekete geçirmeye yetmeyebilir ama sen yine yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulut0

selam kardeşim benim yaş 18 boyum 1,63 ve boyumun uzaması için neler yapmalıyım benim ardaşlar beni geçiyor üzülüyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirimn en cokta bir kız için boyumun uzamaını isitiyorum bana vurdugu söz unutamadım ya arkdaşlar yardımcı olun bu kıza günün gösterim boyum çıksın beni bilgilendirriseniz çok sevinirim cevaplarınız bekliyorum beni bu kısa yenildirmesiniz yardımcı olacağınızı biliyorum bekliyom cevaplarınız ne yapmalıyım boyum uzaması için...

hocam sen 18 ise biraz belki fazla geç kalmıssın en fazla 1-2 cm oda belki üzgünüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali13 -- 1 Mart 2007; 11:53:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnwr

Arkadaşlar bende 15 yaşındayım ve 1.87 boyundayım ama ne basket yaptım ne başka boy uzattığı rivayeti olan spor. Bende 1,90 civarında kalmak istiyorum onun yolunu ararken rastladım bu konuya.
    eve ufakken bir barfiks almıştık kapı arasına asılan. Çok az çekebildiğim için tv de karşısındaydı kapının ona asıldım durdum. Sizlere neler yapabileceğinizi sıraliyim.

Hergün 1 lt ya da civarlarında süt için.(sonralara doğru biraz kilo alabilirsiniz ama kolayca verirsiniz)
    Diğer önerileri de deneyebilirsiniz ama bunları yaparsanız da katkısı gayet açık olucaktır.

aman sakın basketçiyseniz yüzmeyin çünkü kollarda ki dengeyi bozuyor şut sırasında sallıosun demeyin bende basketçiydim bi arkdas vardı o hem yüzüordu hemde basket oynuodu hoca öğrenince bize böle demişti

• quote:

Orjinalden alıntı: alen13

quote:

Arkadaşlar bende 15 yaşındayım ve 1.87 boyundayım ama ne basket yaptım ne başka boy uzattığı rivayeti olan spor. Bende 1,90 civarında kalmak istiyorum onun yolunu ararken rastladım bu konuya.

aman sakın basketçiyseniz yüzmeyin çünkü kollarda ki dengeyi bozuyor şut sırasında sallıosun demeyin bende basketçiydim bi arkdas vardı o hem yüzüordu hemde basket oynuodu hoca öğrenince bize böle demişti

kardeş bn yüzmeyle basketi aynı anda götürdüm ve hiç bir bozukluk olmadı şutumda ve boyumu acayip uzattı yüzmeden sonra bi 15dk şut idmanı yaparsan hiç bir şey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanbb -- 1 Mart 2007; 20:46:25 >

• 166cm

İM ON FİRE
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhanbb

quote:

Orjinalden alıntı: alen13

quote:

kardeş bn yüzmeyle basketi aynı anda götürdüm ve hiç bir bozukluk olmadı şutumda ve boyumu acayip uzattı yüzmeden sonra bi 15dk şut idmanı yaparsan hiç bir şey olmaz

valla ben bizim hocanın yalancısıyım ona ban ahanda

Boy:1.78
    Kilo:70

Basket için uygun mudur?Ne dersiniz
    boy:1.68
    kilo:62

Nasılım?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.