Şimdi Ara

boy 1.68 kız 1.80 buluştuk kız 5 dakika sonra gitti (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
286
Cevap
7
Favori
12.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bataja

Hayatımda böyle bir duruma düşmemiştim. facebookta kızla konuştuk sabahladık hatta bende 2 gün önce demiştim buluşalım mı pazar günü olur dedi kızı 1.70 filan sanıyordum bende gittim buluşma yerine kız ordaydı ilk önce afaladım sonra gittim dedim leylaaa ben geldim kız beni görür görmez yüzü ekşidi dedi merhaba okan dedim boyun baya uzunmuş :) dedi sende baya uzunmuşsun diyip güldü bende ezildim dedim olabilir allah böyle yaratmış filan oda gülmeye devam etti sonra ne gülüyorsun dedim oda dedi kardeşim bile senden uzun dedi neyse benim işim vardı onla ilgileneyim konuşuruz facebooktan dedi ben birşey diyemedim kız gitti

suçum ne lan benim

Sende deseydin ona bu boyla Harun abi gibi durduğunun farkındamısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kusura bakmada başlığı okuyunca yarıldım ya

Edit:Devir değişti valla 1.85 in altı kısa olarak geçiyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riven Mı -- 27 Nisan 2014; 18:27:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Ayıptır söylemesi 1.96 boyundayım

İyi değil ki o da hocam. Kardeşim 1.90 ve 1,60 boyundaki kız boy meselesinden reddetti.

O değil de konu sahibi ciddiyse üzüldüm herife. Üzüldüğüm nokta boy kusuru değil, kusurlarını kapatamaması. Gülüp geçse, özgüveninden ödün vermese hatta durumla ilgili espri yapsa bu kadar kötü sonuçlanmazdı.
  • Bunca yıllık fortçuyum 1.80 boyunda kız görmedim.

• 1,76 boyundayim.boyum yüzünden ben de çok red edildim. O yuzden hocam hic de üzülme. 1,80'den aşağısı kurtarmiyor artık.

• Kırma kalitesiz ırk

• Tamamen kızın gerzekalılığı kanki, 1.80 boyunda deve gibi boyu olan ve bunu sorun eden kızın, ilgilendiği bi erkekle sabaha kadar muhabbeti sırasında boy mevzusunu mutlak dile getirmesi gerekirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Tamamen kızın gerzekalılığı kanki, 1.80 boyunda deve gibi boyu olan ve bunu sorun eden kızın, ilgilendiği bi erkekle sabaha kadar muhabbeti sırasında boy mevzusunu mutlak dile getirmesi gerekirdi.

Mantıklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pippi

quote:

Tamamen kızın gerzekalılığı kanki, 1.80 boyunda deve gibi boyu olan ve bunu sorun eden kızın, ilgilendiği bi erkekle sabaha kadar muhabbeti sırasında boy mevzusunu mutlak dile getirmesi gerekirdi.

Mantıklı

Sen benim mantıksız konuştuğmu ne zaman gördün Bu arada aklıma geldi yine senin boy benden uzun amaaaa olssuuunnn zateenn aşklarrrr heeppp bööyyleeee
  • Allah böyle yaratmış ne la iyice rezil etmiş kendini boyum küçük işlevim büyük Diyeydin

• 1.80 kız mı olur la
  • iyikide 1.90 boyundayım şaka şaka
  • Şu hobbit diye dalga geçenler neyin kafasını yaşıyor sanki adam isteyerek kısa kalmış gibi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pippi

quote:

Mantıklı

Sen benim mantıksız konuştuğmu ne zaman gördün Bu arada aklıma geldi yine senin boy benden uzun amaaaa olssuuunnn zateenn aşklarrrr heeppp bööyyleeee

Çok pardon, haklısın okumadan ++++ yazmam gerekiyordu
    Hadi ya ben bilmiyordum ama sohbet etmek için boy uyuşması gerekmiyor

• 19 yaşında 1.68 boyum var. Keşke daha uzun olsaydi ama yapcak bisi yok hayata kusmenin anlamıda yok kendi boyuma yakın kızlara ilgi duyuyorum yukseklerden ucmuyorum gayette mutluyum

• quote:

Orijinalden alıntı: bataja

quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

Müstahak böylelerine facebook tan tanıştığı kızı yatağa atıcam diye buluşmaya giderler sonra böyle sap gibi kalırlar

ne yatağı yahu arkadaş oluruz demiştim zaman geçirir demiştim kız egolu çıktı

Ne egosu, gayet normal kusura bakma ama kız olsam -1.70 adamla cidden sevgili olmam. Hele bir de ben 1.80 isem.

Neyseki boyum 1.83 kafam rahat.
  • Kusura bakma ama kahkaha attım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,80 boyu olan kızın yanında cok sırıtırdın

• amcaoğlu ben konuşamıyacam sen bi el atıver @-Liseli-
  • 181im ben bile bazen kısa hissediyorum. Allah kolaylık versin dhli kardeşlerim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.