Şimdi Ara

Bot Süre Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün bot aldım isrobot 480 saatlikti şimdi bota bağlandığımda "bot service time remain: 1hour21minutes" yazıyor yanlış bilmiyorsam bot servisi kalan süre 1 saat 21 dakika diyor bu nasıl olur :S

• ya o 1 kredinin süresi merak etme 2 saat geçince 1 kredi gidiyor

her 2 saatte bir yeni krediye geçer....
  • Hee kalbime iniyordu bide ben bu bot'u kurmayı anlamadım ya oyuna girdim ama eğitime başla diyorum başlamıyor.Bunu bana ince ayrıntılarıyla anlatacak olan varmı internette hep aynı şeyler söylenmiş.

+Bot süresi oyunda kaldığımız süreden mi yiyor yoksa sürekli gidiyor mu?
  • inşallah 240 kredi --->> 1 ay anlaşmasını yaptın bot ta :S yoksa 1 ay çöpe gitcek
  • oyunda kaldığın süre boyunca gidiyor.. Ayrıca hangi charının ne olduğunu (nuker vs..) söylersen daha fazla yardım cı oluruz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

inşallah 240 kredi --->> 1 ay anlaşmasını yaptın bot ta :S yoksa 1 ay çöpe gitcek

1 ay anlaşması mı o ne ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottezer

oyunda kaldığın süre boyunca gidiyor.. Ayrıca hangi charının ne olduğunu (nuker vs..) söylersen daha fazla yardım cı oluruz...

Spear Nuker ya şimdi tekrar girmeye çalışıyorum "Login to bot service is failure, service time is over" diyor yani bot bitti mi ?
  • hayır bitmemiş ama bow id pwsini girdikten sonra süre bitmiş ve sen pwyi bitmeden önce başka bişile degiştirmişsin + loop all bot activty gibi bişi olcak onu basarsan kasma mekanına geri gider+ item storeye basarsan itemleri bankaya atma özelligini açmış olursun püff noktalar bunlar takıldıgın yer olursa pm at
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.