Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.505
Cevap
275
Favori
610.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bot fena durmuyor tesekkur ederim ilginiz icin. Ama denemeden almak benim acimdan sıkıntı çırakabilir uymaz rahat edemem vs. Bİr de takım altına bu bot gider mi emin değilim.
  • yemre95 kullanıcısına yanıt
    Hocam alacaksan da bi mağazadan al.adam kırkayak sanki 41 denemiş olmamış 43.5 denemiş sıkmış 42 denemiş olmamış😀sanki kendisine almış gibi açıklamalarına yazmış☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemre95

Hocam bot fena durmuyor tesekkur ederim ilginiz icin. Ama denemeden almak benim acimdan sıkıntı çırakabilir uymaz rahat edemem vs. Bİr de takım altına bu bot gider mi emin değilim.
    Mağazadan numaranı deneyip netleştirebilirsin. Takım altına olur mu orasını bende bilemedim.
    Takım altına bot yerine waterproff bir ayakkabı daha iyi olabilir diye düşünüyorum.
  • adidas terrex ax3 nasıl dostlar? araba kullanırken diğer botlarla rahat edemiyorum bir de klasik tarzda botlar hic ısıtmıyor sanki.
  • [BOT FIRSATLARI 2023-2024]
    [BOT FIRSATLARI 2023-2024]

*Yorum alabilirmiyim. Sanırım bu modellerde kırılma çatlama oluyormuş.? Kararsız kaldım.

• https://www.morhipo.com/nf0a3red0hv1ws207-the-north-face-litewav/24740103/detay

Bu model hakkında bilgisi olan var mı ? Sıcak tutar mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Bunu öneririm.
    quote:

https://www.ydsshop.com/u/11763/yds-hera-monster-gtx?c=140
  • https://www.occasion.com.tr/skechers-outdoor-ultra-erkek-siyah-bot-55487/
    Bu botu aldım arkadaşlar 449 tl. sitesinde 749 yazıyor. Kullanan varmı acaba.

• hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    İyi Fiyata düşmüş. Boyner de denedim ben. Gayet rahat geldi. Marka zaten biliniyor Üzmez kesinlikle. Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yürüyüş de kasmaz inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hercul3367 -- 9 Aralık 2019; 18:21:2 >
  • Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    Çok güzel ayakkabılar ama hem pahalılar hem bende güzel durmazlar :(. Baktığım ayakkabı 525₺ ye düşüyor geceleri ayrıca bacaklarım çok ince olduğundan dolayı mümkün olduğunca kibar ve bilek seviyesi düşük ayakkabılara bakıyorum

• Decathlon'un urunlerini fiyatlandirma politikasi neye gore degisiyor acaba?
    Fiyatina gore performansli ayakkabilari oldugu icin acik hava ayakkabilarini inceliyorum. İnceleme yaparken yan sekmede de yurtdisi sitesi acik (de, it, fr, uk karisik baktim). İstistasiz hepsinde orantisiz bir fiyatlama mevcut. Ek vergi mergi desek o da yok ayni grup urun zaten. Yurtdisinda en ucuz olan satilan her urune fais oran koymuslar o direk goruluyor zaten de yuksek fiyatlilara bakiyorum 1 pound en az 10 liradan hesaplanmis falan.
    Su an icin gozume carpan F/P modeli SH520 X-Warm. Onu da magazada bitirmisler deneme firsatim olmadi ama keske kisa versiyonu da olsaydi.

• Arkadaşlar Yozgat'tan bildiriyorum.

Bu sene genel bir kuraklık olsa da Yozgat'ın normali karın yağdıktan sonra bir kaç ay kalkmaması şeklinde. Bu sırada kaldırımların buzlanması, engebeli bir arazi yapısına sahip olduğu için de kaymanın kolay olması işten bile değil oluyor.

Kamu personeliyim, takım kıyafet giyiyorum.

Bu şartlar altında önerebileceğiniz bir ürün var mı?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Arkadaşlar Yozgat'tan bildiriyorum.

Bu sene genel bir kuraklık olsa da Yozgat'ın normali karın yağdıktan sonra bir kaç ay kalkmaması şeklinde. Bu sırada kaldırımların buzlanması, engebeli bir arazi yapısına sahip olduğu için de kaymanın kolay olması işten bile değil oluyor.

Kamu personeliyim, takım kıyafet giyiyorum.

Bu şartlar altında önerebileceğiniz bir ürün var mı?

Teşekkürler.
    Bende öğretmenim yıllardır takım elbise giymedim.takim elbiseyle bahsettigin özellikte bot giyemezsin.derimid bot alır tabanına keçe koyarsan olabilir.tabi Derimod bot fiyatları da yüksektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

Bende öğretmenim yıllardır takım elbise giymedim.takim elbiseyle bahsettigin özellikte bot giyemezsin.derimid bot alır tabanına keçe koyarsan olabilir.tabi Derimod bot fiyatları da yüksektir.

Alıntıları Göster
    Valla hocam aldım 2 tane. Biri JJ Stiller, diğeri Kinetix.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

https://www.morhipo.com/nf0a3red0hv1ws207-the-north-face-litewav/24740103/detay

Bu model hakkında bilgisi olan var mı ? Sıcak tutar mı ?
    Tnf kaliteli markadır ancak giyim kısmında ayakkabı kısmı o fiyat kesinlikle etmez. Onun yerine salomon merrell asolo marmot öneririm.

• BULLDOZER 200048 SIYAH HAKİKİ DERİ ERKEK BOT 399,90 TL yerine 149,90 TL
    https://urun.n11.com/erkek-bot/bulldozer-200048-siyah-hakiki-deri-erkek-bot-P394281002

• II. Ceki kullanıcısına yanıt
    Bir tane sipariş geçtim. Teşekkürler haber verdiğiniz için. Yakın zamanda kamuda işe başlayacağım ve takım elbise altına uyar diye düşünerek aldım.

• ggPatriot kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam umarım güzel biseydir, yeni işiniz de hayırlı olsun :)

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.