Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.505
Cevap
275
Favori
610.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayağı tarakli olan arkadaşlar, kullanıp memnun kaldığınız bot marka modeli paylasabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Rex

https://www.boyner.com.tr/greyder-bot-629717
    https://www.boyner.com.tr/levis-bot-621055-200403

Arkadaşlar yorum rica edebilir miyim?

Levisi denedim boynerde. Hafif, guzel duruyor ama bana tabani sert geldi ve tabani cok ince. Begenmemistim ben, o parayi etmez diye dusunuyorum. Denemeden almayin bence.

• hepsiburada.com üzerinden sportive nin sattığı mammut u alıp kullanan oldu mu ? Ben de aldım ama istanbulda giyecek hava olmadı henüz
  • mstfztkn M kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz hocam geldimi ürün.

https://www.korayspor.com/lumberjack-outdoor-ayakkabi-trekking-bot-ve-ayakkabilari-shell-a3373000/

Sizin aldığınız bu modelden iyi mi? Siz alıcağnız zaman görmüşsünüzdür herhalde

• oguzhandere5858 kullanıcısına yanıt
    Henüz dışarda giymedim. Lumberjack ilk giyişte rahatlığını hissettirmisti ama grisport biraz daha sert. Alt tabanı daha yüksek. Biraz daha evde giyip karar vercem. Emin değilim henüz

Anladım hocam teşekkür ederim. Lumberjack in şekli daha hoşuma gitti başka modele kaymazsam onu alırım muhtemelen.

• Lumberjack su geçiriyor diye mesaj vardı önceki sayfalara bakılabilir...
  • N3F3S kullanıcısına yanıt
    kibab gtx aldim bilek kismi kisa diye .1 numara büyük ama tarak kismi sikti cok deneme fırsatı olmadi .Bogazli olarak Yds gtx kullanıyorum cok memnunum ,kahve suet derisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: planmeca

kibab gtx aldim bilek kismi kisa diye .1 numara büyük ama tarak kismi sikti cok deneme fırsatı olmadi .Bogazli olarak Yds gtx kullanıyorum cok memnunum ,kahve suet derisi.

Eyvallah hocam

Evet benim de şekli daha çok hoşuma gitti ama bana grisport daha sağlam geldi. Önceki mesajlarda da olumsuz yorumlar var lumberjack hakkında. O yüzden uzak kaldım ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfztkn -- 22 Ekim 2017; 22:37:13 >
  • Daha önce YDS alçak taban yarım çizme almıştım, kendisinden çok memnunum ama tam kışta gitmiyor. Daha kalın bir modeli lazım. Ama YDS den çok memnunum. Askıerde tanıştım hala markanın müdavimiyim.
  • https://www.boyner.com.tr/harley-davidson-bot-86938-3347804

arkadaşlar şundan almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz ? fiyatına göre daha iyileri varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Daha önce YDS alçak taban yarım çizme almıştım, kendisinden çok memnunum ama tam kışta gitmiyor. Daha kalın bir modeli lazım. Ama YDS den çok memnunum. Askıerde tanıştım hala markanın müdavimiyim.

Kayar mı hocam altı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kayma yapmıyor. Hatta kendileri de artık modaya uyup, vibram taban kullanmaya başlamışlar bazı modellerinde. Örümcek adam gibi yapışıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Yok hocam kayma yapmıyor. Hatta kendileri de artık modaya uyup, vibram taban kullanmaya başlamışlar bazı modellerinde. Örümcek adam gibi yapışıyorsun

Çok anlamıyorum da 300e kadar kayma yapmayacak bir modelini paylaşabilir misiniz hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Friday indirimlerinde amazondan kapabilirsek alıcaz bir bot yoksa kışı yalın ayakla geçirez
  • mhmt4646 M kullanıcısına yanıt
    Ben aldım hocam geçen sene hiç tavsiye etmem öncelikle çok ağır eğer tepe falan çıkmaya kalkarsanız yarıda bacakları bırakırsınız daha kötüsü tabanı çok sert bir tabanı var üstüne yumuşak bir tabanlık koymuşlar ama nafile 1-2 saat yürümek zorunda kalırsanız vay halinize ayağınızın altını yakar. Şekli güzel diye aldım ama değmez

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    İstediğin herhangi bir modeli seçebilirsin, tabanı düz modelleri yok diye hatırlıyorum. Tırtık filan oluyor hep.

• mhmt4646 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünün kahverengi modeli var bende 5-6 sene önce almıştım hala taş gibi duruyor. Ama rahatlık anlamında çok kötü ciddi anlamda yoruyor ayağı karlı yollarda altı düz olduğu için çok fena kayıyor. Ben farklı bir bot aldım deforme bile olmadığı için atamıyorumda duruyor öyle zor zamanlarda kullanırım diye.
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.