Şimdi Ara

BOT Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
2.621
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bot fırsatları adına bir konu olmadığını görünce açmak istedim. Özellikle bu kış günlerinde hepimize yararlı olacağını ümit ediyorum.

quote:

İndirim çeklerinin süresi doldu.
    1#Boyner

300 tl alışverişe 60 tl hediye çeki veriyor.
    +
    100-199 tl arası alışverişe 20 tl
    200-499 tl arası alışverişe 50 tl
    500 tl ve üzeri alışverişe 100 tl anında indirim.
    +
    avantajixten alışverişin %9 kadarı iade.
    +
    hopiden 250 tl ve üzeri alışverişlerde 50 paracık.

Örneğin;
    http://www.boyner.com.tr/urun/harley-davidson-bot-2200425-519813819-500204-500204.html
    avantajix linki ile boynere girip sepete ekliyoruz.
    Hopi kimliğimizle giriş yapıp 250 tl-50 tl çek seçeneğini işaretliyoruz.
    Sonra hediye çekleri kısmından hesabınızdaki çeki seçiyosunuz.50 TL indirim sağlıyor.
    Alışveriş tamamlandıktan sonra 60 tl hediye çekiniz hesabınıza tamamlanıyor.(Ne zaman tanımlanır bilmiyorum.)

Sonuç olarak.
    360-50-31=310 tl +60tl çek +50tl hopi (31tl avantajix iadesi)

quote:

boyner'in malum kampanyası bitti maalesef ama en azından "BOYNER15" kodunu girip sepette %15 indirim yapmak mümkün haberiniz olsun.
    @murselsevim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cæddy -- 3 Ocak 2016; 22:00:59 >

• Mizu da seçili ürünlerde 200/50 indirim var, fiyatlar normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen sene lottonun botunu kombolarla 60 liraya almıştım çok çok memnunum yine o fiyatlara gelsede diğer renklerini de alsam, gören duyan varsa haberdar etsin.
    http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/lotto-3441-kahverengi-bot-kislik-ayakkabi-195973651?gclid=Cj0KEQiAqqO0BRDyo8mkv9y259EBEiQApVQD_WKlAwS58OkaY4vapoAGY0DjzgYKmut9bEPYAIzJkowaAtIG8P8HAQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

• Hocam bu anlattığıniz hopi girişi yapıp hediye çekiyle fiyat düşürmek devam etmiyor sanırım yada ben yapamadım?

• Bundan sonra botu amazon.com dan alırım. Burada kaziklanmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Bundan sonra botu amazon.com dan alırım. Burada kaziklanmaya gerek yok.

Harley timberland var mi hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

quote:

Timberland var hocam ben aldım.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B000VX6Y2Y/ref=mp_s_a_1_1?qid=1451838099&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=timberland+white+ledge+men%27s+waterproof+boot&dpPl=1&dpID=419KxZakpiL&ref=plSrch

• clarks 300 tl ye düşmüştü boynerde aldım, benim gibi taraklı ayağınız varsa şiddetle tavsiye ederim

• Ciom92 kullanıcısına yanıt
    Hopinin 250 tl ye 50 paracık kampanyası bitmiş maalesef. Onun dışında Boynerin verdiği indirim çekinin süresi de dolmuş. Eğer kendi çekiniz varsa önce hopi ile giriş yapıp sonra hediye çekini ekleyebilirsiniz.
  • Yılbaşı günü Shumix'ten Sebago'nun B16712 modelini aldım 179 TL'ye. Şimdilik gayet rahat, kullanışlı gözüküyor. Tasarım olarak daha farklı diğer botlardan.(Cat,Dockers,Greyder...)

Link:http://www.atlaskamp.com/sebago-dorset-mid-deri-bot-b16712-11487
  • quote:

quote:

quote:

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B000VX6Y2Y/ref=mp_s_a_1_1?qid=1451838099&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=timberland+white+ledge+men%27s+waterproof+boot&dpPl=1&dpID=419KxZakpiL&ref=plSrch

Amazondan mi aldiniz ?
    Hangi Modelini Ve Kaca Aldiniz Acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

quote:

quote:

quote:

Amazondan mi aldiniz ?
    Hangi Modelini Ve Kaca Aldiniz Acaba

Yukarıda linki var zaten. 200 civarına aldım. Kampanya vardı. Sürekli değişiyor fiyat.

• boyner'in malum kampanyası bitti maalesef ama en azından "BOYNER15" kodunu girip sepette %15 indirim yapmak mümkün haberiniz olsun.

kemalwebnet
    türkiye'ye gönderim işi ne durumda şu an? sürekli farklı şeyler söyleniyor. bir de gümrükte sorun çıkıyor mu ayakkabıda?
  • Elimde deriden mağazasından alınma 38 numara Timberland bot var. İndirim zamanında almıştım. Kutusu faturası herşeyi tam. Fatura benım adıma. 250 TL den verebilirim.

http://www.deriden.com.tr/65630-w-timberland-6-in-premium-ftb-p3453
  • quote:

Orijinalden alıntı: murselsevim

boyner'in malum kampanyası bitti maalesef ama en azından "BOYNER15" kodunu girip sepette %15 indirim yapmak mümkün haberiniz olsun.

kemalwebnet
    türkiye'ye gönderim işi ne durumda şu an? sürekli farklı şeyler söyleniyor. bir de gümrükte sorun çıkıyor mu ayakkabıda?

Her ürün gönderilmiyor Türkiye'ye. Mesela aynı markanın 10 botu gönderilirken, diğer 5 botu gönderilmiyor. Gümrükte sorun yok. 80 dolar üzerindeyse amazon kendisi alıyor gümrük parasını ve sen hiç uğraşmıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 3 Ocak 2016; 22:36:28 >
  • Polislere her iki yılda bir verilen bot var YDS mükemmel bir şey varsa tanıdık satin alın ya da ikinci el sitelerde vardır

• 2 tane botum var,ikiside ayağımı terletiyor, terliyen ayak altları nemleniyor ve o nem gün içinde soğuyor eve gelince ayaklarımın altı buz gibi oluyor

terletmeyen bot önerisi olan varmı
  • Keen kullanıyorum memnunum

• Ziya marka botlar nasildir ben hiç kullanmadim kullanan varsa bilgi verebilirse sevinirim

• gael kullanıcısına yanıt
    Yeni aldığım sebago marka bot şuan terletmiyor.Ama ilerleyen günlerde ne olur bilinmez. 1-2 gün daha geçsin net bir bilgi veririm.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.