Şimdi Ara

Bot alcam Timberland mi CAT mi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
5.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

Orijinalden alıntı: cp1369

http://www.barcin.com/nawimageweb/image.ashx?id=41913&type=0

Bence bundan al pişman olmazsın. Ben eski serisini 3 sene kullandım ve bu kış da kullanmayı düşünüyorum.

Aynısından bende var geçen kış sonunda almıştım 150 lira gibi bir fiyata. Feci kaliteli birşey. Millet timberland gibi 100 liradan fazla etmeyecek basit bezden yapılma ayakkabılara sırf marka diye 300 400 lira veriyor .En ufak bir su birikintisinde ayağın sırılsıklam oluyor. Bununla denize bile girebilirsin.

http://www.barcin.com/nawimageweb/image.ashx?id=41913&type=0&instraid=373796

Zaten ben ilk alırken adam bana tank demişti. Tanktan hiç bir farkı yok dedi. Ne su, ne soğuk hiç bir şey geçirmez dedi. Burnu özel falan dedi, bir de altındaki diş sisteminden bahstti. Bende aldım 165 tl ye almıştım ozamanlar bi ssezon eskiydi. Ama son kuruşuna kadar hakketti. Şimdilerde 300-400 tl. Ama ayakkabım sağlam . Bozulduğu anda hiç düşünmeden yine alırım. Çünkü son kuruşuna kadar hakeden bi ürün.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

Bence bundan al pişman olmazsın. Ben eski serisini 3 sene kullandım ve bu kış da kullanmayı düşünüyorum.

Aynısından bende var geçen kış sonunda almıştım 150 lira gibi bir fiyata. Feci kaliteli birşey. Millet timberland gibi 100 liradan fazla etmeyecek basit bezden yapılma ayakkabılara sırf marka diye 300 400 lira veriyor .En ufak bir su birikintisinde ayağın sırılsıklam oluyor. Bununla denize bile girebilirsin.

http://www.barcin.com/nawimageweb/image.ashx?id=41913&type=0&instraid=373796

Zaten ben ilk alırken adam bana tank demişti. Tanktan hiç bir farkı yok dedi. Ne su, ne soğuk hiç bir şey geçirmez dedi. Burnu özel falan dedi, bir de altındaki diş sisteminden bahstti. Bende aldım 165 tl ye almıştım ozamanlar bi ssezon eskiydi. Ama son kuruşuna kadar hakketti. Şimdilerde 300-400 tl. Ama ayakkabım sağlam . Bozulduğu anda hiç düşünmeden yine alırım. Çünkü son kuruşuna kadar hakeden bi ürün.

Aynen öyle hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevilesi adam

quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

quote:

Cat alma tüy döküyolar dog al

Herhalde Hush Puppies demek istedin.

Yesil kundura satıyordu ama bıraktı. Internette satan yerler vardır. Çok klas ve sağlam botları vardir, tabani da iyidir , buzda kaymaz...

hayır köpek

• bende ikisi arasında kaldım cat 210 tl timberland 300 tl ama aradaki o 90 tlyi vermeye değermi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: J4ckasss

quote:

Orijinalden alıntı: Hurts

quote:

Orijinalden alıntı: J4ckasss

Timberland kullaniyorum bi sorun yasamadim yaz gelincede bakima veriyorum tertemiz sifir gibi oluyor

bakıma veriyorum derken ne demek istediniz

Bakima veriyorum temizliyorlar botu

Aynen nerede kime?
  • timbırlend
  • kesinlikle CAT neden dersen 3 gün önce aldım çok memnunum çok sıcak tutuyor ve çok rahatlar aynı zamanda babam 4 senedir cat bot giyiyor 4 sene daha gider gibi
  • bu cat türkiyede mi üretilyor muş ? satıcının bitanesine sordum catler türkiyede üretiliyor yurtdşına gönderiliyor diye bir işkembeden sallama durumu oldu ne kadar doğru ? ebayda 140 dolar kargo dahil. zizigoda çekle birlkte 175 e alınabiliyor. türkmalı almak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

bu cat türkiyede mi üretilyor muş ? satıcının bitanesine sordum catler türkiyede üretiliyor yurtdşına gönderiliyor diye bir işkembeden sallama durumu oldu ne kadar doğru ? ebayda 140 dolar kargo dahil. zizigoda çekle birlkte 175 e alınabiliyor. türkmalı almak istemiyorum

Türkiye'de üretilen Camel Active diye biliyorum. Cat başlı başına yabancı bir marka hafriyat makinesi vb. de üretiyor adamlar. ( yanlış biliyorsam düzeltin ) Ayrıca Türk Malına karşı bu önyargı neden ? Kendi tercihiniz elbet ama gayet kaliteli ürünler çıkabiliyor , önyargınızı kırmanızı tavsiye ederim. .

Düzeltme : İmlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puzzles -- 12 Aralık 2013; 14:34:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

bu cat türkiyede mi üretilyor muş ? satıcının bitanesine sordum catler türkiyede üretiliyor yurtdşına gönderiliyor diye bir işkembeden sallama durumu oldu ne kadar doğru ? ebayda 140 dolar kargo dahil. zizigoda çekle birlkte 175 e alınabiliyor. türkmalı almak istemiyorum

Türkiye'de üretilen Camel Active diye biliyorum. Cat başlı başına yabancı bir marka hafriyat makinesi vb. de üretiyor adamlar. ( yanlış biliyorsam düzeltin ) Ayrıca Türk Malına karşı bu önyargı neden ? Kendi tercihiniz elbet ama gayet kaliteli ürünler çıkabiliyor , önyargınızı kırmanızı tavsiye ederim. .

Düzeltme : İmlâ

bir çok yerde gördüm cat ve harley davidsonlar türkiyede de üretiliyormuş diye . daha önce inci ve grayderden ayakkabı aldım inci 1 ayda paramparça oldu . grayder parçalanmadı ama şuan derisini görseniz 10 yıllık ayakkabı gibi oldu . daha geçen sene aldım. derisi öyle bi buruşup çatladı ki . nerelere götürdüm bakım içim . ne ürünler getirttim internetten . ondan sonra tövbe ettim

edit: ayrıca camel active in fabrikası kapanmış diye duydum ayakkabı dünyasından . yoksa çok güzel ayakkabıları vardı . oda pek dayanmıyordu ama benm ayağımdaki tırnak batmasını iyileştiren tek ayakkabı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuß3 -- 12 Aralık 2013; 18:01:24 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

quote:

Cat alma tüy döküyolar dog al

Herhalde Hush Puppies demek istedin.

Yesil kundura satıyordu ama bıraktı. Internette satan yerler vardır. Çok klas ve sağlam botları vardir, tabani da iyidir , buzda kaymaz...

hayır köpek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoeyBane -- 12 Aralık 2013; 16:01:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JichaelMackson

quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

CAT. Ben de alacağım. CAT Sleater

Botu aldınız mı ben de kahverengisini alacağım aldıysanız bir sorun yaşadınız mı?

Hocam almadım.Yerine Greyder in timberland a benzeyen bir modelini aldım. Ancak bot karda acayip kayıyor.Açıkçası pek memnun kalmadım kış performansından. Sağlam olmasına sağlam ama scooter ın yol tutuşundan sonra sorunlu geldi. Umarım sleater da benzer bir sorun yaşamazınız.
  • canhey C kullanıcısına yanıt
    Yaw seriyolar gazeteyi boyuyolar gidip alıyorsun ne bakımı
  • tabikide cat kardeşim aldım memnunum alacaksan siyah deri olanını al
  • Dün cat aldım. 199 liraya.

internetten baktım da modeli piyasada yok sanırım. göremedim
  • Timberland
  • Timberland. 7-8 yıl oldu sağlam duruyor
  • sanki araba mınaki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bot alacak arkadaslar Deriden mağazalarında Timberland'ler kısa süreliğine 179 TL ye düşmüş. Bi siyah bir de malumunuz sarı renk aldım 10 seneyi çıkarırım diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

tabikide cat kardeşim aldım memnunum alacaksan siyah deri olanını al

Boşuna almışım knk kar bile yağmadı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.