Şimdi Ara

Boss için ideal char

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben bp kasıyorum ardream için fakat eslantda boss kesmek için asasian mı açayım yad bp 60 yapıpı boss mu kovalamalıyım
    ks durumu olsa ben bp ile boss keserken ks asasian benden kutu olması kolay mı olur

• shell+7 set
    str+9 takılar (lupus vs. de olur)
    raptor+7

arkanada healer aldın mı kesersın cogu boss ları tabı bu ıtemlerı gelıstırırsen daha fazla boss kesme olasılıgın artar
  • bp olursan maliscik olmadan kesemezsin yani 72+ olman lazım ve saglam bi charın olması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: pr3ns3s

bp olursan maliscik olmadan kesemezsin yani 72+ olman lazım ve saglam bi charın olması lazım

ben 72 ye kasana kadar
    millet 90 lvl açılır 90 lvl olurlar
  • o zaman boşa bp acma asas olsan bile 70+ olman lazım eslantta boss kesmen için en ideal char 70+ warrior
  • eslantta Boss kesmek için En ideali Warriordur
    Normal Seviyede itemlerin oldumu yeter arkana healler al tmmdır
    kücük bosslardan başlarsın drop aldıkça itemleri iyileştirip Tk nın altına girersin
  • benim öyle büyük bosslarda gözüm yok
    shaula-acer-lobo-lesath gibi şeyler için
  • iyide 60 lwl warrior boss falan kesemez ben söyleyeyim tk talos unut zaten sq da zor hq da zor zaten gerisi adam gibi drop vermiyor duke bachlerı falan bp ile kesersin bence lwl kasmıcaksan devam et priestle yoksa 60 lwl warrio +7 raptorla bişi kesemez söyleyeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: temo

iyide 60 lwl warrior boss falan kesemez ben söyleyeyim tk talos unut zaten sq da zor hq da zor zaten gerisi adam gibi drop vermiyor duke bachlerı falan bp ile kesersin bence lwl kasmıcaksan devam et priestle yoksa 60 lwl warrio +7 raptorla bişi kesemez söyleyeyim

tk talos falan onları zaten keşmek için yan char itemim yok sadece dediklerim için okdar asasian açsam % falan atarım diye düşündüm
  • karambolde boss kesmek istiosan asas % si felan war avantaj tenhada kesilmesi zor bosları kesmek istiosan warior
  • quote:

Orjinalden alıntı: MilenyuM

benim öyle büyük bosslarda gözüm yok

saydıklarındanda birşey cıkmıyor zaten yani boşa ugraşma derim
  • bence boss ıcın en ıyı bp buffer...

kıtap kendısı basıyor,heal kendısı,buff kendısı bıde lvl yuksekse tamam ıste..
  • quote:

quote:

iyide 60 lwl warrior boss falan kesemez ben söyleyeyim tk talos unut zaten sq da zor hq da zor zaten gerisi adam gibi drop vermiyor duke bachlerı falan bp ile kesersin bence lwl kasmıcaksan devam et priestle yoksa 60 lwl warrio +7 raptorla bişi kesemez söyleyeyim

tk talos falan onları zaten keşmek için yan char itemim yok sadece dediklerim için okdar asasian açsam % falan atarım diye düşündüm

ben sana birşey söyleyeyim çok online olurum diyorsan geç 1. server bowl da dolaş dur bach duke yakalayınca indir olay bitsin şansın varsa para kırarsın 1 haftada 2 rol 3 roc 4 rom 5 rof fazla mı olduki

• bence boşa ugrasma arkana healer alacagına önüne warrior al
  • quote:

quote:

rol-roc-ss falan çıksa yeter bana takasda falan kullanırım

quote:

quote:

quote:

ben sana birşey söyleyeyim çok online olurum diyorsan geç 1. server bowl da dolaş dur bach duke yakalayınca indir olay bitsin şansın varsa para kırarsın 1 haftada 2 rol 3 roc 4 rom 5 rof fazla mı olduki

yani dediklerin süepr ama pazar zaten şuan dip artması için yılbaşını gelmesi gerek

• ks ile drop almak istiyorsan asas ol %10,%5 falan at arada bi spike vurursun drop alirsin ama dikkat et talos,tk da dikkatli ol.vurup kaccaksin digeri de kescek.ole yapamam diyorsan warrior kas ben +7 shel set +7 raptor +9 str takilari ve arkamda bir healler ile coqu bossu kesiyordum
  • Orjinalden alıntı: MilenyuM

rol-roc-ss falan çıksa yeter bana takasda falan kullanırım

benim bildigim rol roc saydıklarından hiç birinde cıkmaz sadece ss cıkar zaten oda bu zamanda parada etmio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pr3ns3s -- 24 Eylül 2007; 17:08:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: VoLHulK

bence boşa ugrasma arkana healer alacagına önüne warrior al

Warrior Kestiği için genelde o kurar partyi
    İyi drop cıkarsa prieste sadece pot parası verir
  • quote:

Orjinalden alıntı: djbelaaa

ks ile drop almak istiyorsan asas ol %10,%5 falan at arada bi spike vurursun drop alirsin ama dikkat et talos,tk da dikkatli ol.vurup kaccaksin digeri de kescek.ole yapamam diyorsan warrior kas ben +7 shel set +7 raptor +9 str takilari ve arkamda bir healler ile coqu bossu kesiyordum

elimde zaten şuan hb var onu warriora aktarsam bide +8 chitin set yapsam prietim takıları hp uniq olacak warriora atsam bi şey fark eder mi ?
  • 60+ warrior iyi keser

ardreamde en iyi rogue keser warrior demeyin 1 rogue geldimi görürüm ben onu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.