Şimdi Ara

Bose Acoustimass 15 mi ? z-5500 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bunu merak ediyorum sizce Bose Acoustimass 15'in sesi mi daha sağlamdır z-5500'ün mü ?

• Bose bu işin mucidi. Aslı varken suretini tercih etmeye gerek varmı?
    Olay maddi güce dayanırsa mecburen ucuz olanı alırsınız o da yerini ne kadar tutarsa...
  • Her sene buna benzer konu başlıkları görürüm bu forumda nedense İki markanın kıyaslanması bile oldukça gereksizken Acoustimass 15 ile Z-5500 arasında seçim yapma düşüncesi de bir o kadar garip bana göre. Yani sadece meraktan soruyorsanız bile oldukça düz bir mantık yürüterek 4000 tl civarında ki bir sistem ile 700-800 tl ye satılan bir sistemi kıyaslamamalısınız. Bose için hi-fi kategorisinde bir cihaz demek zor fakat Logi ile de benzer kulvarlarda değil kesinlikle. Eğer ki paranız var ve bu iki ürün arasında kaldıysanız bu işi iyi bilen birilerine danışarak hoparlör sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışın derim. Kıyas yaptığınız ürünlerin fiyatları birbirine denk olsa neyse diyeceğim ama gerçekten pek alakasız bir kıyaslama olmuş sizinkisi. Bu kadar paranız var ve ev sinema sistemi kurmayı düşünüyorsanız giriş seviyesi ile başlamanızı öneririm. Ha yok tamamen meraktan sordum diyorsanız da pek klişe olacak ama Chevrolet Cruze mu yoksa Chevrolet Camaro mu gibi bir şey oldu sizinkisi Yani cevap belli kısacası...

• quote:

Orijinalden alıntı: Naykimayki

Evet arkadaşlar bunu merak ediyorum sizce Bose Acoustimass 15'in sesi mi daha sağlamdır z-5500'ün mü ?

Ayıptır günahtır bose 15 ile z5500 karşılaştırması.
    Ama bu forumda eminim z5500 diyenler olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

quote:

Orijinalden alıntı: Naykimayki

Evet arkadaşlar bunu merak ediyorum sizce Bose Acoustimass 15'in sesi mi daha sağlamdır z-5500'ün mü ?

Ayıptır günahtır bose 15 ile z5500 karşılaştırması.
    Ama bu forumda eminim z5500 diyenler olacaktır

Mutlaka JBL ES serisindende güçlü demeseler iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naykimayki -- 14 Ekim 2012; 14:47:37 >

• Rcf Nx 12 Sma
    Genelec 8130a
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.