Şimdi Ara

BOSCH TKM3003 TÜRK KAHVE MAKİNESİNİ TANIYALIM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
5.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bosch,TÜRK Kahve makinesi için uzun uğraşlar ve iyi bir AR-GE yapmıştır.Bunun neticesini de geçte olsa almaya devam etmektedir.Bu makineyi diğerlerinden ayıran özellikler;
    1.Çok sessiz olması
    2.Tek seferde 6 kişilik kahve yapabilmesi
    3.Dokunmatik olması
    4.Led göstergelerin olması
    5.Çıkartılabilir su haznesinin 1,4 lt olup,25 fincana kadar kahve yapılabilmesi
    6.Çocuk kilidi.
    Fayda maliyet analizi yapıldığında aslında fiyatınında diğer markalara bakıldığında ne kadar cazip olduğunu görebilirsiniz.
    Sorularınızı cevaplamaya hazırım.
    Saygılar
    İyi Forumlar

• modelin tam adı nedir link verebilir misiniz ? bilgilendirme için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: adige13

modelin tam adı nedir link verebilir misiniz ? bilgilendirme için teşekkürler

Merhabalar
    http://www.bosch-home.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler/kahve-makineleri/t%C3%BCrk-kahvesi-makinesi/TKM3003.html#tab2
    Rica ederim
    Saygılar
    İyi Forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsch

quote:

Merhabalar
    http://www.bosch-home.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler/kahve-makineleri/t%C3%BCrk-kahvesi-makinesi/TKM3003.html#tab2
    Rica ederim
    Saygılar
    İyi Forumlar

hiç kullanan var mı bu ürünü.tavsiye edebilecek olan

• quote:

Orijinalden alıntı: ustamfa

quote:

quote:

Merhabalar
    Rica ederim
    Saygılar
    İyi Forumlar

Merhabalar
    Ben kullanıyorum.Gayet leziz ve ideal kahve tadını yakalıyorsunuz.
    Saygılar
    İyi Forumlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar
    Rica ederim
    Saygılar
    İyi Forumlar

Merhabalar
    Saygılar
    İyi Forumlar

Ürünü internet üzerinden satın aldım. Haznesine su doldurup yerine yerleştirdim ancak alttan su aktı. Satıcıyla iletişime geçmeye çalıştım ancak henüz cevap alamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar
    Rica ederim
    Saygılar
    İyi Forumlar

Merhabalar
    Saygılar
    İyi Forumlar

Ürünü internet üzerinden satın aldım. Haznesine su doldurup yerine yerleştirdim ancak alttan su aktı. Satıcıyla iletişime geçmeye çalıştım ancak henüz cevap alamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz

Merhabalar
    Hata zincirleme olabilir.Aldığınız firma ile görüşürseniz daha sağlıklı olacaktır.
    Saygılar
    İyi Forumlar

• Açıkçası ürünün Arçelik Telve'den iyi bir yanı yok. Teknik olarak incelediğimde user interface değişikliği ile bazı özellikler eklenmiş ama teknik açıdan kabuk altında bir telve yatıyor. Bir patent vekili olarak bu üründe birden fazla Arçelik patentlerini ihlal görüyorum. Bu fikri mülkiyet işini nasıl çözdü acaba BSH?
    Benim tahminim beyaz eşyadaki bazı patentlere karşılık bir anlaşma yapılmış olabilir ya da patent kullanımı için loyalty fee ödüyor BSH Arçelik'e...
  • Ürün nasıldır kullananlar yorumlayabilirler mi?
  • Ben de ürünü yeni aldım. Lezzetinden memnunun ama sağ göz sol göze oranla daha az kahve yapıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

• Su haznesi tamamen dolu olmasına rağmen su eksik ışığı yanıyor. Neden olur bu fikri olan var mı

• Halen çelişkideyim bu aleti alamadım bi :(
  • Arkadaşlar bu makineyi arçelik telveyle kıyaslayabilecek biri var mı?

• Kafe vb icin uygun bence. Eve fakir alirim. 3 de 1 fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 2 Mart 2018; 22:35:46 >
  • Bosch’un türk kahve makinesi olmamış. Tutarlı çalışmıyor. Fincanları eksik dolduruyor. Servis 2 kez değiştirdi yine aynı. 3. Kez program yükledik dediler yine değişiklik yok. Yeni alacaklara tavsiye etmem. Arçelik almanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguracar -- 7 Temmuz 2018; 12:18:52 >
  • oguzkhan55 O kullanıcısına yanıt
    Arçelik çok daha iyi.

• ozguracar O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ben de arzum aldım. Çok memnunum tavsiye ederim.

• Konuyu hortlatma gibi olacak ama "Ürün satıştan kaldırılmıştır." Çok fazla problem yaşayanlar olmuş sanırım onun neticesinde satıştan kalkmış. Almayı düşünüyordum, vazgeçtim.

Kaynak :https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/TKM3003#tab2
  • HaTToRi kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    Kusura bakmayın uzun zamandır işim dolayısıyla foruma giremedim.Ürün yenilenen versiyonuyla beraber tüm bayilere gelmiş ve önceki sorunlar tek tek tespit edilip giderilmiştir.(TKM6003 kodu ile ulaşabilirsiniz)
    Saygılar
    İyi Forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: black exodus

Açıkçası ürünün Arçelik Telve'den iyi bir yanı yok. Teknik olarak incelediğimde user interface değişikliği ile bazı özellikler eklenmiş ama teknik açıdan kabuk altında bir telve yatıyor. Bir patent vekili olarak bu üründe birden fazla Arçelik patentlerini ihlal görüyorum. Bu fikri mülkiyet işini nasıl çözdü acaba BSH?
    Benim tahminim beyaz eşyadaki bazı patentlere karşılık bir anlaşma yapılmış olabilir ya da patent kullanımı için loyalty fee ödüyor BSH Arçelik'e...
    Merhabalar
    Muhteşem bir tespit yaptığınızı söylemekten onur duyarım.Beyaz eşya firmalarının patent ile ilgili hassasiyetleri her geçen gün artsa da, danışıklı dövüş misali birbirleriyle paslaşma konusunda çok iyiler diyebilirim.
    Örneğin Arçelik Antrasit Ankastre renk modelleri 2020 yılında Bosch'un içeriğinde de olacaktır.
    Bir örnek daha verirsek;Bosch Ankastre ocaklarında kullandığı Flame Select Teknolojisini,Arçelik ankastre ocaklarda da görmeye başladık.
    Bu sorunuza cevap olmuştur sanırım.
    Saygılar
    İyi Forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.