Şimdi Ara

Bosch mu Beko mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
12.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çamaşır makinesi için hangi marka daha iyidir F/P oranı olarak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkisi arasında Bosch iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

İkisi arasında Bosch iyidir.

Sağol dostum bosch a bakacağım o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: JasonBaba

quote:

bosch un her modelı cokta ıyı degıl.5 kg makınelerı oyuncak gıbı mesela ama 8 9 kılo alman malı olanları tas gıbı makıne.7 kg yerli üretim makınesı 1000 tl su an fena sayılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

quote:

bosch un her modelı cokta ıyı degıl.5 kg makınelerı oyuncak gıbı mesela ama 8 9 kılo alman malı olanları tas gıbı makıne.7 kg yerli üretim makınesı 1000 tl su an fena sayılmaz.

Banada 7 kilo civarı lazım. Sağol mesajın için

• bocsh alacaksan 8 kg altı alma kalitesi fazla değil
  • quote:

quote:

quote:

quote:

7kg alacaksanız Boscha 1000 tl vermek yerine Profilo CM1001CTR alın.İkiside aynı kalite ve özellikte.Aynı fabrikada üretiliyor.Ama Boschun 7kg kalitesi çok çok iyi olmasada yeterli derecede iyi.10 15 yıl götürebilir.Ama 8kg serisi dediğiniz zaman kalite olarak çok çok kaliteli ve bu kalitede olan bir Bosch birde miele var.7kg den çok 8kg serisini öneririm.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

7kg alacaksanız Boscha 1000 tl vermek yerine Profilo CM1001CTR alın.İkiside aynı kalite ve özellikte.Aynı fabrikada üretiliyor.Ama Boschun 7kg kalitesi çok çok iyi olmasada yeterli derecede iyi.10 15 yıl götürebilir.Ama 8kg serisi dediğiniz zaman kalite olarak çok çok kaliteli ve bu kalitede olan bir Bosch birde miele var.7kg den çok 8kg serisini öneririm.

Teşekkürler Yarın almaya gideceğiz bakalım.

• Alman malı olanları nerden alabiliriz sanırım büyük marketlerde vardır bayilerde yerli ürünler var

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniceri

Alman malı olanları nerden alabiliriz sanırım büyük marketlerde vardır bayilerde yerli ürünler var

HER BOSCH BAYINDE 8 9 KILOLAR ALMAN MALIDIR.
  • quote:

Çamaşır makinesi için hangi marka daha iyidir F/P oranı olarak .

ARÇELİK çok iyi... 7KG su jetli bak... 7 yıl garanti...
  • 8 KG aRÇELİK VEYA BEKOLAR ingilterede oldukça iyi satıyor ve herkes oldukça memnun.
  • Öncelikle iki marka arasında tercih yapılacaksa bosch tabiki daha iyidir.Unutulmaması gereken bir şey var her markanın iyi modelleri vardır.Bosch olacaksa 7-8 kilo arasında yıkama olarak bir şey farketmez fakat malzeme olarak fark ediyor 8 kglarda WAQ 20360 HARİÇ DİĞERLERİ almanya montajdır.O da zaten ispanya montajdır.Bosch'u bosch yapan almanya montajlarıdır.7kg bosch makinaya vereceğiniz fiyatlarla daha iyi özellikte AEG VE ELECTROLUX makina alabilirsiniz.Hem bu markalar LG gibi inverter motor kullanıyor.Bu da sessizlik,mekanik arıza riski az,elektrik tasarrufu sağlar.Dünyada en çok satan beyaz eşya markalarıdır aeg ve electrolux düşünmenizi tavsiye ederim.
  • Bosch
  • quote:

Orijinalden alıntı: yada21

Öncelikle iki marka arasında tercih yapılacaksa bosch tabiki daha iyidir.Unutulmaması gereken bir şey var her markanın iyi modelleri vardır.Bosch olacaksa 7-8 kilo arasında yıkama olarak bir şey farketmez fakat malzeme olarak fark ediyor 8 kglarda WAQ 20360 HARİÇ DİĞERLERİ almanya montajdır.O da zaten ispanya montajdır.Bosch'u bosch yapan almanya montajlarıdır.7kg bosch makinaya vereceğiniz fiyatlarla daha iyi özellikte AEG VE ELECTROLUX makina alabilirsiniz.Hem bu markalar LG gibi inverter motor kullanıyor.Bu da sessizlik,mekanik arıza riski az,elektrik tasarrufu sağlar.Dünyada en çok satan beyaz eşya markalarıdır aeg ve electrolux düşünmenizi tavsiye ederim.

aeg ve electrolux de olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yada21

Öncelikle iki marka arasında tercih yapılacaksa bosch tabiki daha iyidir.Unutulmaması gereken bir şey var her markanın iyi modelleri vardır.Bosch olacaksa 7-8 kilo arasında yıkama olarak bir şey farketmez fakat malzeme olarak fark ediyor 8 kglarda WAQ 20360 HARİÇ DİĞERLERİ almanya montajdır.O da zaten ispanya montajdır.Bosch'u bosch yapan almanya montajlarıdır.7kg bosch makinaya vereceğiniz fiyatlarla daha iyi özellikte AEG VE ELECTROLUX makina alabilirsiniz.Hem bu markalar LG gibi inverter motor kullanıyor.Bu da sessizlik,mekanik arıza riski az,elektrik tasarrufu sağlar.Dünyada en çok satan beyaz eşya markalarıdır aeg ve electrolux düşünmenizi tavsiye ederim.

7WAQ 20360 ispanya montajı 58 lt kazanı 7 kılo normalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabacalım

8 KG aRÇELİK VEYA BEKOLAR ingilterede oldukça iyi satıyor ve herkes oldukça memnun.

hayret hakaret içerikli mesaj yağmuru tutulmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: can kırıkları.

quote:

Orijinalden alıntı: kabacalım

8 KG aRÇELİK VEYA BEKOLAR ingilterede oldukça iyi satıyor ve herkes oldukça memnun.

hayret hakaret içerikli mesaj yağmuru tutulmamış

neden olsun ki bugün ingiltere başbakanı bile Beko Buzdolabı Kullanıyor. İngilterede çok iyi satılıyor(maşallah)
  • Arçelik ve Beko'nun buzdolapları soğutma sistemi ve sorun çıkarmama yönünden iyi zaten. Sadece iç plastik aksam yönünden rakiplerine göre zayıf kalıyor. Beko'nun İngiltere'de çok satması normal, çünkü fiyatları ülkemize göre çok daha ucuz.

Ülkemizde Arçelik-Beko buzdolabı alınmaz ama Arçelik'in ürettiği Grundig alınır. Çünkü Grundig Arçelik'in hakettiği fiyata satıldığı halidir.

Örneğin Arçelik 5233 serisine asla 1800TL verilmez ama aynısı olan Grundig 4680 serisine 950TL verilir.
    Arçelik'in 2395CNMY kombi tipi buzdolabına 1770TL asla verilmez ama aynısı olan Grundig GKNE4780 modeline 1150TL rahatlıkla verilebilir.

İşte İngiltere de Beko'lara ülkemizdeki Grundig fiyatına, hatta daha ucuza ulaşıyor.

Kimse vergiyi mergiyi bahane etmesin. Grundig'ler vergiden muaf olmadığına göre Arçelik bu fiyata gayet rahat ürün satabiliyormuş.

Ben Arçelik'in halkı enayi yerine koyduğunu açığa çıkarttığımda uğramadığım iftira kalmadı. Umrumda mı, tabi ki hayır

Beko yiyorsa 8kg çamaşır makinesini İngiltere'de 600-700 sterline satsın bakalım kaç kişi alıyor?

Ucuzlukla fazla ürün satan firmaların bunu başarıymış gibi lanse etmesi bana komik geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 3 Ağustos 2013; 22:47:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.