Şimdi Ara

Bosch KGN86AI42N ve Siemens KG86NAI42N (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
14
Favori
66.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mubil

hep21 KG86NAI42N aldınız mı? bende araştırıyotum

Yok hocam o motor sesini duyduktan sonra vazgeçtim kullanan varsa yorum bekliyorum bende.
  • önceki aylar 120-135 bandında gezen elektrik faturası sadece 15 günlük kullanımda 90'a düştü. motor sesi sıkıntısı da yaşamadık çok şükür. herkes tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar akıllı olun aynı buzdolabı bd3186i3an koduyla profiloda satılıyor. 3700₺ fiyatla alabilir sorunsuz kullanabilirsiniz. boşuna 1000₺ fazla ödemeyin, aklın yolu bir bosch ve siemensin tüm modellerinin %90ı birebir profilo markası ile de satılıyor, araştırın beğendiğiniz almanların aynısını profilo da bulursunuz.
  • godoro G kullanıcısına yanıt
    Farklı fabrikada farklı materyaller kullanılara yapılır.
    Bosch ve Siemens aynı farbikada aynı alaşım kalitesi metal, aynı motor, aynı herşey :)
  • Hocam araştırmak isteyen google'dan araştırsın b/s/h group(bosch-siemens hausgerate) Turkiyede sadece tek beyaz eşya fabrikası var o da Çerkezköy-Tekirdağ'da. Bosch, siemens ve profilo tüm ürünler bu fabrikada üretilir, Turkiye ve avrupada piyasaya sürülür. Evet bosch ve siemensin bazı modelleri avrupa uretimi olabilir ancak fiyatları cok yuksektir zaten bende ustteki yazımda modellerin %95i birebir aynıdır yazmıştım. Burada amaç forumdaşlara faydalı olmak elin alamanına değil!
  • Arkadaşlar merhaba,

KG86NAI42N Modelinden stoklarımızda mevcut.

Stokta olan adet kadar satış fiyatımız;

Nakit: 4500,00
    Karta taksit:( Karta göre değişiyor )

İzmir - İstanbul - Ankara - Aydın - Balıkesir - Denizli - Manisa - Uşak - Muğla'ya ücretsiz sevkiyat.

05533976676
    Serdar Çetin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 26 Şubat 2018; 16:43:3 >
  • Selamün Aleyküm

1 hafta kadar önce Siemens KG86NAI42N buzdolabını kredi kartına 12 taksit 4325TL ye aldım. serdar bey bu alışverişin başından sonuna kadar bana yardımcı oldu. ilk olarak bu buz dolabı için serdar beyle iletişime geçtim, ellerinde bu buzdolabından sınırlı stok olduğunu, benim için ayırabileceğini ve bulunduğum şehirdeki şubeye gidip ödeme yaptıktan sonra ürünü bana kutulu bir şekilde gönderebileceğini söyledi. ödemeyi yaptım serdar beye bilgi verdim ürün 2 gün içinde elime ulaştı. Buz dolabı çok büyük olduğu için dış kapıdan kutulu bir şekilde eve sığmadı. bir gün sonra servis gelip kutusunu açıp eve o şekilde aldı ve kurulumunu yaptı. buzdolabı geniş iç hacme sahip, malzeme kalitesi iyi, alınabilecek üst seviye buzdolaplarınd. Siemens kalitesi diğer markalara göre daha iyi. Daha önce başka markalara baktım bosch ve siemens grubunun daha kaliteli olduğunu gördüm. Serdar beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim sözüne güvenilir bir insan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

• halimkızmaz H kullanıcısına yanıt
    Halim bey iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Diğer arkadaşlar için;
    Ürünün Nakit fiyatı: 4500,00 fakat kredi kartı kullanıldığından fiyata banka komisyonu eklenerek 12 taksit yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 26 Şubat 2018; 16:44:21 >
  • Bosch KGN86AI42N 682 lt brüt hacme sahip, kullanışlı ve gösterişli bir makinedir. Yıllık sadece 130 TL gibi bir elektrik yakar. Son derece sessiz çalışır. Bosch'un en pahalı buzdolabı olmasına rağmen üstün özellikleri nedeniyle satışı çok iyidir. Şu anda enerji verimliliği haftası nedeniyle ay sonuna kadar kampanyada.

Ankara'da ikamet edenler mağazamıza gelebilirlerse ürünün tanıtımını yapabiliriz. Fiyat olarak da elimizden geleni yaparız. (Sincan Bosch: Onur Cad. 16/A (Tel: 269 28 01, Cevizlidere Bosch: 473 28 01 (Tel: 473 28 01)) Ayrıca bana buradan özel mesaj yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Ürün stoklarımızda mevcut olup ertesi gün teslimat ve montaj yapabiliyoruz.
  • halimkızmaz H kullanıcısına yanıt
    Halim bey merhaba,

İyi günlerde olsun tekrar, kısa da olsa bir süredir kullanıyorsunuz nasıl sizce memnunmusunuz genel olarak buzdolabınızdan.

Serdar Çetin
    553 397 6676
  • Siemens KG86NAI42N

Ürünün Nakit fiyatı: 4500,00 fakat kredi kartı kullanıldığından fiyata banka komisyonu eklenerek 12 taksit yapılıyor.

Mağazalarımızın olduğu şehirlere bu fiyattan yardımcı olabilirim.

Serdar Çetin
    553 397 6676

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 26 Şubat 2018; 16:44:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaLLkHaN1905

quote:

Orijinalden alıntı: mrrobot21

Serdar bey bosh tan 500 600 lt arası önerebileceginiz model var mı

Beyaz isterseniz eğer KGN76AW30N(578Lt.) - KGN56AW30N (559Lt.)
    Inox isterseniz eğer KGN76AI32N(578Lt.) - KGN56AI32N (559Lt.)

3000 TL ye kadar bosch ne önerirsiniz?
  • Şu an nakite 5100 e veriyorlar değer mi? Daha ucuz bulabileceğim yer var mı?
  • xatixungur kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Siemens KG86NAI42N Nakit: 4650,00 Tl
    Ödemesini kartla yapacaksanız net fiyat için hangi banka kartını kullanacağınızı ayrıca hangi şehre teslim edileceğini iletirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Profilo düşünürseniz de;
    BD3186I3AN A++ - 4000,00 tl her karta taksit yapabilirim.

Serdar Çetin
    553 397 6676
  • Aldim Ama pek memnun kaldigim soylenemez
  • Neden memnun kalmadınız, tam olarak.

Açıklarsanız sevinirim.

Ben de cumartesi gün aldım siemens kg86nai42n, bugün kurmaya gelecekler.
  • xatixungur kullanıcısına yanıt
    Artık daha ucuza bulmak imkaansızlaştı diyebilirim, sormuşsunuz cevap verdim ama dönüş yapmadınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenos

Neden memnun kalmadınız, tam olarak.

Açıklarsanız sevinirim.

Ben de cumartesi gün aldım siemens kg86nai42n, bugün kurmaya gelecekler.
    Ustadim onunla bunun yani Bosch KGN86AI42N modelinin bir farki yok. Dolap geleli iki gun oldu ve kurulumundan hemen ertesi gunu ses cikarmaya basladi. Ozellikle sordum 6. Serilerde bu sorun varmi diye yok dediler. Ama motordan ses geliyor surekli olmamakla beraber bariz bir sekilde duyulan bir ses geliyor buda cok canimi sikiyor. Yarin gelecek servis baksin bakalim ne diyecekler
  • Teşekkürler. 1 saat önce kurdu servis. Bakalım bizimki nasıl çıkacak.

Bilgi olması açısından yazıyorum:

Siemens KG86NAI42N Balıkesir/Burhaniye'den 5100/12 taksit aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenos

Teşekkürler. 1 saat önce kurdu servis. Bakalım bizimki nasıl çıkacak.

Bilgi olması açısından yazıyorum:

Siemens KG86NAI42N Balıkesir/Burhaniye'den 5100/12 taksit aldım
    Cok iyi fiyata almissiniz. Normalde bende 5100e anlastim 12 takside yalniz kartimin olumsuz yonde bir tepkimesi sonucu exstra 100 lira daha aldilar yani kart kesintisi farkida diyebiliriz. Sabah kalktiginizda olurda dedigim gibi ses cikarsa burda belirtirseniz sevinirim. Hayirli olsun gule gule kullanin insallah
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.