Şimdi Ara

Bosch KGN76VIE0N 6 serisi mi tutma yeri olmayan 4 serisi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ödemeyin kulpsuz için yaptım ama diğerinin daha az elektrik tükettiği bayiden söylendi yerim biraz sıkıntılı ama 15 sene Ariston kullandıktan sonra hangisini alacağımıza karar veremedik teknik bilgimde yok arada 7/8 bin fark var kullananlar hangisini önerirdi acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Taşınma evresindeyiz fark zorlar ama daha kullanışlı ise diğerini alırım

Genişlik de 5 cm oynuyor iki üründe yere sığmasında sorun yok derinlikte biraz zorlayacak

Bosch KGN76VIE0N 6 serisi mi tutma yeri olmayan 4 serisi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nisaa_86 -- 19 Eylül 2023; 23:23:41 >

• Fiyat aralığından ziyade derinlik hakkımız yok evde geçeceğim ev kutu gibi dolap yeri kapı kapanış yerinde maksimum servis arka çubukları takmadan 75 cm temassız kapı kapanabiliyor diğeri 80 cm seri 6 olan sizin attığınızın derinlik direk mutfağın ortasına getirir sanırım 😞 artık taşınmayacağız inş ama başka alternatif koyacak yer yok…

derinlikleri aynı sanırım tekrar baktım seri 6 ile 8 in. Siz teknik açıdan mı öyle dediniz seri 4 de çok şikayet okudum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nisaa_86 -- 20 Eylül 2023; 0:37:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nisaa_86 N kullanıcısına yanıt

Teknik açıdan daha iyi diyemem. İki modelde aynı özelliklere sahip hemen hemen. Seçim yaparken activefresh artısı var diye tercih ettim. Yaş sebzeler konusunda işlevini yerine getirdiğini görüyorum. Daha uzun süre saklama koşulları sunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.