Şimdi Ara

BOSCH KGE58AW30N A++ Kombi Buzdolabı İncelemesi (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
38
Favori
324.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zuzu2218

Biz de muadili olan Siemens KG58EAW30N A++ Buzdolabını 1379 tl / 8 taksitle aldık.Dün servis geldi ve kurulum yapıldı.
    İlk gözlemlerimiz;
    --Geniş,Kullanışlı

--Üst arka kısımda baya bir karlanma var.Bu geçici midir acaba.Kendi temizliyor yazıyor ama akşamdan beri çalışıyor,sabah baktım halen var.
    Ne yapmamız gerek.

ilk bende de yapmıştı. Sizin gibi bende şaşırdım. Sonra düzene girdi. Artık karlanma olmuyor. Bir kaç güne stabil olarak düzelmesi lazım. Kendisi çözüyor o karlanmayı. 1 haftalık süreçte görürseniz bazen şaşırmayın bana göre. bir kaç kere olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

quote:

Orijinalden alıntı: zuzu2218

Biz de muadili olan Siemens KG58EAW30N A++ Buzdolabını 1379 tl / 8 taksitle aldık.Dün servis geldi ve kurulum yapıldı.
    İlk gözlemlerimiz;
    --Geniş,Kullanışlı

--Üst arka kısımda baya bir karlanma var.Bu geçici midir acaba.Kendi temizliyor yazıyor ama akşamdan beri çalışıyor,sabah baktım halen var.
    Ne yapmamız gerek.

ilk bende de yapmıştı. Sizin gibi bende şaşırdım. Sonra düzene girdi. Artık karlanma olmuyor. Bir kaç güne stabil olarak düzelmesi lazım. Kendisi çözüyor o karlanmayı. 1 haftalık süreçte görürseniz bazen şaşırmayın bana göre. bir kaç kere olabilir.

uygun fiyata almışsınız.nereden aldınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pavel68 -- 7 Temmuz 2012; 11:32:43 >

• candoğan kardeşim daha önce senin tavsiyenle profilo bulaşık makinası da lamıştım memnuniyetim gerçekten iyi bu konuda.Yeniden teşekkürler.
    şimdide Evdeki vestel buzdolabınmı atmaya geldi sıra.Öncelikle baya araştırdıktan sonra lov frost yada derin dondurucu almaya karar verdim ama sizin fikirlerinize de açığım .sizin aldıoğınız ürünü çok beğendim ancak hanım tutturdu inox olsun diye.
    buzdolabı için yer
    derinlik:85cm -90
    yüksEklikte sıkıntı yok
    genişlik Maksimum 78 cm oluyor
    fiyat çok önemli değil ama 1600 ü geçsin istemiyorum ben(hanıma kalırsak yandık:)
    inox olacak
    iç hacmide geniş olsun istiyoruz 500 lt üstü
    tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
  • Siemens KG58EAL30N 1600tl modeli var
    haa bu arada dondurucusu altta olursa daha iyi olur
  • belirtmiş olduğunuz buzdolabı zaten forum başlığında ki buzdolabının inox görünümlü siemens markası başlığı altında satılan modelidir ve şu anda evimdi kullandığım modeldir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenia_00

belirtmiş olduğunuz buzdolabı zaten forum başlığında ki buzdolabının inox görünümlü siemens markası başlığı altında satılan modelidir ve şu anda evimdi kullandığım modeldir...

bugun iki modelide inceledim arada bir fark yok gibi duruyo yalniz inox modelinin dis yuzeyinde el izi kalicak ve bayanlarin biraz sikayetci olmasina sebebiyet vericek gibi duruyo ama kullanan arkadaslar bilgi verirse bende inox modelini almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: sinemak

Merhaba sizin tavsiyeleriniz ile gittik 40n olanı aldık fakat şuanda hayal kırıklığı yaşıyoruz korkunç sesli sürekli bardaktan kamışla su içer gibi ses çıkıyor bundan önce ise bize teşhir ürünü getirmişler farkettik ve hemen evimden aldırttım o gerçekten çok sessizdi 2 gün sonra gelen dolap ise yani şuanda evimizde olan aşırı sesli moralimiz çok bozuk servis geldi normal deyip gitti halbuki tv izlerken bile sesi duyuyoruz müşteri hizmetleri başka adamyollayalım bide o baksın dedi ama kabul etmiyorlar allahtan bize önce üçkağıt yapıp teşhir yolladılarda makinenin nekadar sessiz çalıştığını gördük ama 2. gelen çok sesli kabul ettiremiyoruz ne yapıcaz

Nasıl bir ses sorunu var, arkadaşımızın paylaştığı gibi mi? Firmayla sounu çözemiyorsanız tüketici hakm heyetine şikayet etmenizi öneririm Dediğiniz gibi normalde üründe ses problemi yok.

bu ses bende de arada bi geliyo ama buzdolapları bazen içerdeki ısı düşünce ses başlar ya bu da onun gibidir diye düşünmüştüm

• Bosch KDV52X65NE modeli nasıl benzer gibi gümüş renk dış yüzey
  • Arkadaşlar bu dolabı almayı düşünüyorum halen kullanmakta olduğum bir dolabım var yani acelem
    yok acaba dolabı sonbahar veya kış döneminde alırsam fiyat konusunda bir avantajım olur mu
    malum şimdi bayiler çatır çatır dolap satıyor kış döneminde dolap satışları daha az olur
    pazarlık şansım daha fazla olur diye düşünüyorum ne dersiniz?
  • Fiyatda bir şey olacagını sanma ama yeni modeller çıkarsa bunları elden çıkarmak için bir ufak indirime girerler.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu başlığın konusu değil belki ama, üstatlar buraya takıldığı için şansımı denemek istedim:)

Siemens KG57NP72NE model buzdolabını almayı planlıyorum. Internet üzerinde fiyatı 2.100 liralar civarında..Bu dolap hakkındaki yorumlarınız nedir? Bu paraya şu modeli al diyebileceğiniz farklı ürünler varsa yazar mısınız?

(genişlik olarak 70-75 cm arası yerim var)

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurfowler

Merhaba arkadaşlar,

Bu başlığın konusu değil belki ama, üstatlar buraya takıldığı için şansımı denemek istedim:)

Siemens KG57NP72NE model buzdolabını almayı planlıyorum. Internet üzerinde fiyatı 2.100 liralar civarında..Bu dolap hakkındaki yorumlarınız nedir? Bu paraya şu modeli al diyebileceğiniz farklı ürünler varsa yazar mısınız?

(genişlik olarak 70-75 cm arası yerim var)

Teşekkürler..

http://forum.donanimhaber.com/m_43320421/tm.htm
  • Adana Optimum Mağazası SİEMENS bayi _Gizerler
  • bu buzdolabından şu an en hesaplı nerden alabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • defrost işlemini geçen akşam yaptım..gayet basit ve zahmetsiz.. gerçekten no-frost almaya hiç gerek yokmuş...
  • Bu ürünün muadili sayılan siemens marka ürün, çetmen mobilya mağazalarında teslimat dahil 1299 TL'ye nakit olarak satılacak yarın. Yarın ilk işim gidip bu siemens model dolabı almak olacak. Allah utandırmasın inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Bu ürünün muadili sayılan siemens marka ürün, çetmen mobilya mağazalarında teslimat dahil 1299 TL'ye nakit olarak satılacak yarın. Yarın ilk işim gidip bu siemens model dolabı almak olacak. Allah utandırmasın inşallah.

Fiyatı baya uygunmuş cidden.
    Ben forumu baştan sona okudum mennun olmayan yok gibi.
    Bende Bosch olanı aldım inox.
    Hala paketinde duruyor 3 ay sonra kullanmaya başlacağım.
    İnşallah pişmanlık vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Bu ürünün muadili sayılan siemens marka ürün, çetmen mobilya mağazalarında teslimat dahil 1299 TL'ye nakit olarak satılacak yarın. Yarın ilk işim gidip bu siemens model dolabı almak olacak. Allah utandırmasın inşallah.

Fiyatı baya uygunmuş cidden.
    Ben forumu baştan sona okudum mennun olmayan yok gibi.
    Bende Bosch olanı aldım inox.
    Hala paketinde duruyor 3 ay sonra kullanmaya başlacağım.
    İnşallah pişmanlık vermez.

İnşallah. Biz de bugün alacağız kısmetse. Umarım bizleri de utandırmaz. Ben de çok araştırdım. Çok memnun kalınan bir ürün. Umarım rahatlıkla kullanabiliriz.

• öncelikle herkese merhabalar. bu nasıl bir beyin fırtınasıdır böyle :) 1 saattir soruları cvp'ları okuyorum tavsiye edilen ürünleri inceleyip karşılaştırıyorum. Monoton hayatımı herakşam film izleyerek geçiriyorum 2 haftadır buzdolabı ve ç.makinesi araştırmama rağmen henüz netlik kazanmayan arzu ve taleplerim doğrultusunda sizlerin engin bilgin ve tecrübelerinize danışmak istedim.

%70 görselliğe önem veririm %30 tassaruflu olmasına %sıfır marka takıntım var
    hepsini bi yere topladığımda bu üründe karar kılmıştım fakat burdaki dialoglar biraz kafamı karıştırdı

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/buzdolaplar%C4%B1-ve-derin-dondurucular/low-frost/KGE58AW40N.html

kafamı kurcalayan şey sobalı evde oturuor olmam ve yeni taşındığım için kışın mutfak ne kdr soğuk olur bilmiyorum +5 tende soğuk olabilir çünkü burası trakya :)
    2incisi ise buzlanma problemi dert edilcek bir buzlanma mı bu bahsedilen eski buzdolaplarında çekiç ve tornavida yardımıyla kırıpta yazın ortasında dışarı attığımız buz mu (sokakta oynayan cocuklar için muhteşem eğlence) o yoğunlukta olabilecek derecede mi merak ettim?_? öyleyse u dönüşü no frost yapıcam!

bir kaç gün içinde almayı düşündüğüm bu üründen vazgecip yeni arayışlar ve yine haftalar süren search denemelerime devam ediyimmi acep?_?

çamaşır makinesindede şu ürünü buldum özellikleri dizaynı ve tasarruf açısından süper bulduğum bu ürün sizce nasıl? tamburu cartu curtu falan iyiyse bunu almalı mıyım?_?

http://www.hotpoint.com.tr/urunler_h/Camasir_makineleri_Aqualtis_AQ103D_49_EUB/pid_74935TK.do

herşeye rağmen tavsiyelere açığım henüz bulaşık makinesi arayışlarına başlamadım öncelikli almam gereken aletler bunlar:( baya bi geç kaldığımı düşünüyorum çünkü 3 yıllık evliyim :)

NoT: yardım ve dayanışmadan ötürü ilgilenen bilgililere teşekkür ederim ALLAH sizden raZı olsun!

• %70 görünüme önem veririm demesenizde buradan anlardım.

http://www.hotpoint.com.tr/urunler_h/Camasir_makineleri_Aqualtis_AQ103D_49_EUB/pid_74935TK.do

Bu ürününde görünümden başka hiçbir şeyi yok çöp mal.

Dolap içinde bütün sorularınızın yanıtı konuda var.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.