Şimdi Ara

bosch çamaşır makinesi logixx 8 pompa kapağı açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
88.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kirli suyu tahliye ettim ama bir türlü pompa Kapağı açılmıyor. Dikey konumdan yataya getiriyorum
    Asılıyorum asılıyorum çıkmıyor
    Hatta pense ile çektim yine çıkmadı
    Kırılacak ama çıkmıyor
    Lütfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgür kardes -- 22 Ağustos 2015; 11:02:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: beyincihüsnü

F 18 = POMPA TIKALI YADA ARIZALI.

muhtemelen pompanın içinde metal bir parça vardır süzgecin çıkmasını engelliyordur...pompayı hortumdan ayırıp içini kontrol edin

nasıl ama
  • Özgür kardeş acaba çamaşır makinesinin pompasını nasıl açtınız? Sorunu giderebildinizmi? Bende şu an aynı sorunu yaşıyorum. Pompa açılmıyor tıpkı sizin tarif ettiğiniz gibi. Yardımcı olursanız sevinirim.

• 1 alt pervaz çıkartılır ternaklidir 2. T20 tornavida ile vidalar çıkartılır zaten pompayi göreceksin kazandan gelen boruları Çıkart yerinden elini içine sok yada karga burunla zorla kendin yapmaya bak bizler gelince 40tl ücreti oluyor

• 1 alt pervaz çıkartılır ternaklidir 2. T20 tornavida ile vidalar çıkartılır zaten pompayi göreceksin kazandan gelen boruları Çıkart yerinden elini içine sok yada karga burunla zorla para veya metal birşey olabilir içersinde

• quote:

Orijinalden alıntı: beyaz esya teknisyeni

1 alt pervaz çıkartılır ternaklidir 2. T20 tornavida ile vidalar çıkartılır zaten pompayi göreceksin kazandan gelen boruları Çıkart yerinden elini içine sok yada karga burunla zorla para veya metal birşey olabilir içersinde

F18 hatasi aldik. Yordami aynen uyguladim mis gibi oldu şuan makine. Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pessimistil -- 30 Mayıs 2016; 20:21:17 >
  • Aynı sorun bizde de var nasıl çıkarılır bu kapak. YArdımcı olursanız memnun olurum. Dönüyor ama çıkmıyor.
  • Birebir aynı şeyleri yaptım ve açılmıyor, dikeyden yataya çevirdim iki pense ile asıldım, wd 40 sıktım, sacma sapan bir hırs yaptım ama açılmıyor. Var mı cozumu olan ?
  • beyaz esya teknisyeni B kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler. Gece gece arıza verdi, kapak açılmıyordu,sinir oldum, hatta biraz kırdım çevirmek için zorlarken. Sonra sizin yöntemi aynen uyguladım. Pompanın içindeki kağıt dal parçası ambalaj vs içini doldurmuş, kapağın dönmesini engelliyormuş, karga burun ile çekerek çıkarttım hortum girişinden herşeyi ve kapak da açıldı. Benim makina siemens, hortum kelepçesi çok ters yerde,elim girmedi, hortumu geri takarken zorlandım biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaz esya teknisyeni

1 alt pervaz çıkartılır ternaklidir 2. T20 tornavida ile vidalar çıkartılır zaten pompayi göreceksin kazandan gelen boruları Çıkart yerinden elini içine sok yada karga burunla zorla kendin yapmaya bak bizler gelince 40tl ücreti oluyor
    Benim makina siemens :Alt kapağı açıp vidaları söktüm ama elim sığmıyor.Ne yapabilirim
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Benim makina siemens :Alt kapağı açıp vidaları söktüm ama elim sığmıyor.Ne yapabilirim

Alıntıları Göster
    +1 pompala rahatça ulaşabilmek için ön bölümü nasıl sökeceğiz

• the_mafia kullanıcısına yanıt
    Tekmeligi sökün plastik parcayi videoda anlatiyor

https://www.youtube.com/watch?v=RcxaFJXnZDs&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 28 Eylül 2019; 21:25:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.