Şimdi Ara

Boş Boş oturmaktan bıktım ! İş bakim diorum oda yok (Kuşadası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar havalar cok sıcak , bütün kış üniversiteye hazırlandım, planlarımı ona göre yaptım.Sınavlar bitti fakat hiç birşey umdğum gibi gitmedi,Sezon pc başında geçiyor, geçen sene çalıştığım (host) otobüs firmasıda bu sene kapandı;

diksiyon düzgün,
    ingilizce var
    php,html, Office bilgilerim kendini aşkın zaten
    fakat tek sorun asosyal birisiyim sadece!

valla ne buldum, burger king,mcdonalds,bulaşık,aşçı yardımcısı giriyim diyorum hiç olmazsa kışa 3-5 bişey biriksin !!

Önerileriniz nelerdir ? Napyim ben :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noritsukoki -- 20 Temmuz 2011; 17:18:38 >

• Dostum yanlış anlamada.Saydığın özellikler sana para kazandırmaya yeter de artar(karısıdır kızıdır) bile.Nasıl şu pc'ye bağlanıyorsunuz anlamıyorum.
    Harcama kendini burger'de mc'te hele bu sıcakta.
    Mis gibi yerde yaşıyorsun hem tatil hem iş.
    Yerinde olmak istedim bak.Staj yapıyorum ama deniz hemen camımın önünde.Resmen çağırıyor beni.Bense kliması bozuk bir ortamda pişmekle meşgul oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

Dostum yanlış anlamada.Saydığın özellikler sana para kazandırmaya yeter de artar(karısıdır kızıdır) bile.Nasıl şu pc'ye bağlanıyorsunuz anlamıyorum.
    Harcama kendini burger'de mc'te hele bu sıcakta.
    Mis gibi yerde yaşıyorsun hem tatil hem iş.
    Yerinde olmak istedim bak.Staj yapıyorum ama deniz hemen camımın önünde.Resmen çağırıyor beni.Bense kliması bozuk bir ortamda pişmekle meşgul oluyorum.

nasıl olcak o iş ? dediğim gibi çok asosyalim
  • Kuşadası gibi bir yerde asosyal olmak ayrı bi başarı ister herhalde.
  • Kusadasi sanirim insanlara cok cazip geliyor fakat 18 yildir hemen hemen her yazi geciren biri olarak belkide turkiye'de rakiplerinin en kötüsü diyebilecegim yer(ör:kusadasi yazin 1 milyon turist cekerken marmaris 500 bin cekiyor ona ragmen marmaris 1000 kat daha iyi bir yer)
    Yabanci dilin varsa, aquafantasy ve aqualanda bak derim. Onun disinda otellere basvur.
    Barlar sokagina bulasma bile Ama kaleici olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetD*

Kuşadası gibi bir yerde asosyal olmak ayrı bi başarı ister herhalde.

ne bileyim öyleyim işte 19 yıldır çözüm getiremedim,
    o sorunu bi aşsam zaten kendimide aşıçam ülkeyide aşıcam :) !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThisisaNightmare

Kusadasi sanirim insanlara cok cazip geliyor fakat 18 yildir hemen hemen her yazi geciren biri olarak belkide turkiye'de rakiplerinin en kötüsü diyebilecegim yer(ör:kusadasi yazin 1 milyon turist cekerken marmaris 500 bin cekiyor ona ragmen marmaris 1000 kat daha iyi bir yer)
    Yabanci dilin varsa, aquafantasy ve aqualanda bak derim. Onun disinda otellere basvur.
    Barlar sokagina bulasma bile Ama kaleici olabilir...

sağol bi bakayım ThisisaNightmare
  • Ben de kuşadasındayım.Asosyal olmana gerek yok.Çağır arkadaşlarını ona buna sar her gece başka biriyle gez.Arkadaşların da tanıdıklarını falan çağırsın.Bir grup oluşturun kızlı erkekli beraber organizasyonlar yapın.En güzeli böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetD*

Kuşadası gibi bir yerde asosyal olmak ayrı bi başarı ister herhalde.

Bende Kuşadasındayım.Arkadaşlın abarttığı kadar değilim çıkar gezerim ama bilgisayarsızda duramam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_c_g

Ben de kuşadasındayım.Asosyal olmana gerek yok.Çağır arkadaşlarını ona buna sar her gece başka biriyle gez.Arkadaşların da tanıdıklarını falan çağırsın.Bir grup oluşturun kızlı erkekli beraber organizasyonlar yapın.En güzeli böyle.

Öyle hacı tek gezilmez zaten, tansaşın kavşağından aşağı inmeye korkuyorum gay alert veriyo yaşlı başlı herifler çakmak ayağına muabbete giriyorlar kaç kere denk geldi öyle heleki sahiL tiksindim yeminle :S
    -Bende en iyisi çalışmak heralde dedim !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.