Şimdi Ara

BÖRÜ | StarTV | BİTTİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
15
Favori
52.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaygılarında haklısın. Artık 3 saat süren, 1 saati bakışmayla ve diğer 1 saati de reklamla geçen, birbirinin kopyası kalitesiz filmler ve dizilerin yerini, kaliteli yapımlar almalı. Reyting pastasından aslan payı bu tür projelerin olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dirilisi sollayan sen anlat Karadeniz i sollarsa izlerim 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyondaki bir kanalın 1 saat dizi yayınlamasına çok şaşırdım. Senaristlerin en kralı bile gelse 2-3 saatlik bölümü dolu dolu göstermeyi başaramaz. İllaki ara sahnelerle, ağır çekimlerle, bakışmalarla doldurması gerekir. Sadece bu detay bile benim izlemem için bir sebeptir.

Bu arada propaganda diye konuyu kirleten arkadaşlar gitsin hollywood ile uğraşsın. Adamların her yapımından buram buram propaganda akıyor. Özellikle askeri filmlere hiç değinmiyorum, Amerikalı askerleri adeta tanrılaştırıyorlar. Düşmanı ise kim olursa olsun canavar gibi empoze ettiriyorlar. Rambo serisi, er ryan, pearl harbor gibi sayısız eserlerle kahraman gösterdiler kendilerini. Bizim neyimiz eksik kendi milletimizin, devletimizin propagandasını yapmak için? Propaganda izleyeceksem Türk ordusunun propagandasını izlerim.

• Gerçekten çok kaliteli görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 24 Şubat 2018; 16:25:15 >

• Muhtemelen alışagelmişin dışında bir dizi olacak. Merakla bekliyoruz
  • Başlasa da adam gibi yerli dizi izlesek. Sıktı iyice filmlerden daha uzun bayık diziler.
  • BUGÜN BAŞLIYORUZ!

• TV'den mi izlesem internetten mi karar veremedim. Dizinin çekim kalitesinden şüphem yok ama Star'ın HD kalitesi Fox, Atv,Trt gibi kanallara göre daha kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

TV'den mi izlesem internetten mi karar veremedim. Dizinin çekim kalitesinden şüphem yok ama Star'ın HD kalitesi Fox, Atv,Trt gibi kanallara göre daha kötü.

Evet öyle en yüksek bitrate ATV'de. Büyük ihtimalle PuhuTV'ye yüklenir TV'den yayınlandıktan sonra. Bende kararsızım

• Yerimizi de alalım şurda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

TV'den mi izlesem internetten mi karar veremedim. Dizinin çekim kalitesinden şüphem yok ama Star'ın HD kalitesi Fox, Atv,Trt gibi kanallara göre daha kötü.

Bence ilk bölümün şerefine yayın saatinde izlemek lazım. Sonrası için internet en iyi seçenek
  • son 20 dakika

gelmiş geçmiş en iyi askeri dizimiz is loading ...
  • Ekran başına.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sağlam ilerliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bol bol Atatürk portresi görmeyeli uzun zaman olmuş. Börü 😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pek falsosu yok şimdiye kadar. Çatışma sahneleri gayet başarılı.

• ilk bölümden cezayı yerler küfürden dolayı
  • bu tür diziler popüler iyi para getiriyor diye patlamadı, şimdi ben buraya medya sosyolojisi ile ilgili uzun uzun yazardım ama biri çıkıp saçma sapan 2 cümle yazacak emeğime yazık olacak, diriliş ve bu dizi için yorum stilleri hep aynı, sonunda abd gibi medyayı iyi kullanmaya başladık.
  • Teröristi teslim almadan direkt öldürüp yok eden ilk Türk asker dizisi. Velinimet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.