Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! (779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.605
Cevap
535
Favori
1.162.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IMKB 100 ün en sağlam kağıdı KOZAL mış bunuda bugün anladık...
  • Latek disco disco partizani mi diyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: filmdükkanı

alımlar da kolpa, endeks tutunamıyor 60xxx lerde...dolar 1,68 zorluyor...kapanısa doğru son 1 saat 60 üzeri hacimli alım gelmezse yarın vay halimize...

Kolpa fenerli seni

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU !

• quote:

IMKB 100 ün en sağlam kağıdı KOZAL mış bunuda bugün anladık...

Aygaz i tek gecerim.

24 subatta aldim primini kaybetmeyen nadide bir eser. Gaz ihtiyaclarini aygaz dan karsila, kirtasiyeti adelden, arabayi forddan al, dolayli yoldan beni kazandirirsin. Birde bahcen traktor al.

Cheers
  • Dolar gevşedi biraz sanki.Ben de tepe noktasında TL'ye geçmiştim. Altından yüzümü gülmedi bari dolardan gülelim deme
  • Sabahleyin tahtaya bakıp psikolojisi bozulan arkadaşlar, bu seans izleyip biraz moral bulsunlar. 60.448 i gördü endeks, çıkışta.
    Tabi adamlar önce sağlam düşen ve sağlam olan kağıtlara yumuluyorlar. Diğer kağıtların yükselmesine daha var..
  • Avrupadan güzel haberler geldi borsalar artıya geçti amerika bile bu haberi bekliyormuşcasına artıya geçti. İMKB 60500 üstü kapanış yaparsa çok iyi. Yalnız bu kadar çakılırken bileşiklere hala ısrarla alım geliyor korkulacak bişey yok demek buda eğer faizlerde yükseliş oslaydı o zaman bitmiştik. FITCH etkisi kısa süreli olacak vob30 %1 ekside suanda artıya bile geçebilir...
  • Bankalara alım geliyor bugünü artıda kapatırsak şaşırmam!!! Avrupa şuanda kayıpları alıp %1'e yaklaşan primlere ulaştı...
  • Kulaklarin cinlasin sevgili babacigim.

Hep derdi sicak para avusunu alir diye.

Hadi comdo musun camismisin simdi hizmet vakti:)

Disco disco partizani

Bana kizacaksinizda bugun guzel bir gun ya hepsi kirmizi ya hepsi yesil statik endex i sevmiyorum. Bugun desteklerin catur catur kirilmasini izlerkende zevk aldim:) tabii hesaba bakmadan:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shattered Glass

quote:

alımlar da kolpa, endeks tutunamıyor 60xxx lerde...dolar 1,68 zorluyor...kapanısa doğru son 1 saat 60 üzeri hacimli alım gelmezse yarın vay halimize...

Kolpa fenerli seni

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU !

vay adi kanka, ne beşiktaşı yemedi dimi cincon yazmak...

• Türkcell den sonra bir firma daha amerika borsasına giriyormuş. Ama hangisi söylemiyorlar.
  • DYHOL da neden hacim bu kadar cok ya millet alıyormu satıyormu babalar?

kağıt taban görmüş hee yıllık en düşük noktası tamamdır anlasıldı şimdi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosef -- 21 Temmuz 2011; 15:31:34 >
  • Aksam yada sabah seans oncesi herkes boy abdesti alsin. Nedir bu yaaa hep cokus yasiyoruz. Aramizda geceye akanlar var sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

quote:

Aygaz i tek gecerim.

24 subatta aldim primini kaybetmeyen nadide bir eser. Gaz ihtiyaclarini aygaz dan karsila, kirtasiyeti adelden, arabayi forddan al, dolayli yoldan beni kazandirirsin. Birde bahcen traktor al.

Cheers

ben saydığın hissede artıda olanı görmüyorum, kredili günlük işlem yapsaydım bugün saydıklarına batmıştım....
    Ya KOZAL, a ne demeli...
    %6 - den prim yapan başka kağıt var mı şu an tahtalarda....???

ayrıca çok kazandırmaktan daha çok duruşunun sağlamlığından bahsediyordum, seninkilerin duruşu pek de sağlam durmuyo burdan bakınca

• quote:

Aksam yada sabah seans oncesi herkes boy abdesti alsin. Nedir bu yaaa hep cokus yasiyoruz. Aramizda geceye akanlar var sanirim.

Abicim COMDO'dan 20 tl kadar kara geçmişim gün içinde yani bu kadar az parayla oynayıp bu kadar kara seviniyorum
    spek amcalar ne yapıyor acaba karınlarını hoplata hoplata göbek atıyorlardır
  • Fitch bize koklatmadığını Ukraynaya vermiş. Görünümü pozitife çıkarmış! Yakında Habeşistanın notunuda bizim üstümüze çıkarır bunlar.
  • quote:

Aksam yada sabah seans oncesi herkes boy abdesti alsin. Nedir bu yaaa hep cokus yasiyoruz. Aramizda geceye akanlar var sanirim.

Biz alsak nolcak, spec lerin alayı cünup! KY den cebe indirdikleri paralarla hacca gitmiyo herhalde bunlar, alemlara akıyo hemde İstanbulda değil Yaltada Kıbrısta orda burda :)
  • avrupa artıda tüm dünya future ları düzeldi..
    -
    biz %2 eksiyiz NE DE OLSA DÜNYANIN PARLAYAN YILDIZIYIZ YA
  • quote:

ZARURETİM OLMADIĞI HALDE.ÖĞLE ARASI UZUN UZUN BANYO YAPIP ABDESTLENDİM..
  • quote:

quote:

quote:

Aygaz i tek gecerim.

Cheers

ben saydığın hissede artıda olanı görmüyorum, kredili günlük işlem yapsaydım bugün saydıklarına batmıştım....
    Ya KOZAL, a ne demeli...
    %6 - den prim yapan başka kağıt var mı şu an tahtalarda....???

ayrıca çok kazandırmaktan daha çok duruşunun sağlamlığından bahsediyordum, seninkilerin duruşu pek de sağlam durmuyo burdan bakınca

Subattan itibaren kozal dahi bir cok hisseye grip ciktim. Bu hisseler icinde verdigi temettu ve yaptigi primi koruyan hisselerim sirasiyla aygaz, ttrak ve sattigim ttkom dur.

Hisse ne yapsan daha endex 3 martta 58.000 lerdeyken 7.50 yi gormus zirvesi 12.250 bugun endex 59.00 lari goruyor bu nadide ve guzide hisse 10.50 lerde birde 35 krs temettu vermis. Ne diyeyim simdi bu aslan parcasina.

• 
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.