Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
33.022
Cevap
528
Favori
1.051.781
Tıklama
Giriş
    253 Mesaj
    Cemele portfoyume gırıp bakmıyorum rahat 4bin falan zarardayım maliyeti düşürmeye korkar hale geldim.
    Nerde kazancaz yaa bi yeşil görmeyeli kaç ay oluyo
    |
    |
    "Borsada başınıza gelebilecek en büyük felaket, ilk defa borsaya girdiğinizde para kazanmaktır. Daha büyük felaket ise ikinci hareketinizde de para kazanmaktır. Sizi ölüme bile götürebilecek felaket ise üçüncü hareketinizde de para kazanmaktır. Eğer Allah’ın sevgili kuluysanız, borsaya ilk defa girdiğinizde kaybedersiniz.”
  • Yarbay
    4170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Bütün bunların sorumlusu sensin.

Aaaaaa bu bir iftira tamam mal sattik once ama benim sattiklarim bu kadar etki yapmadi, iki gunde %0.30 luk etki yapti.

Mal alamiyorum yemiyor acikcasi COMDO aldim azicik oda maliyet ile arasinda makas acilmisti
    |
    |
    |
    |
    Diken üstündeyiz hepimiz. Yunanistan sorununu çözmezlerse ve ABD bu hafta borçlanma limitini yükseltemezse bizim borsadan kimseye hayır gelmez artık.
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    İşte, aşkta ve Borsada aynı günde kaybetmeyi başardım.
    Sanırım bugün tarihe geçtim
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

Seni yılın adamı seçtim

Sen bu şans ile yakında dünyanın en zengini olursun. Şaka yapmıyorum çok ciddiyim.
    |
    |
    Dayanamadım basbas paraları sekerbanka bida mi gelcez dünyaya
    |
    |
    "Borsada başınıza gelebilecek en büyük felaket, ilk defa borsaya girdiğinizde para kazanmaktır. Daha büyük felaket ise ikinci hareketinizde de para kazanmaktır. Sizi ölüme bile götürebilecek felaket ise üçüncü hareketinizde de para kazanmaktır. Eğer Allah’ın sevgili kuluysanız, borsaya ilk defa girdiğinizde kaybedersiniz.”
  • Teğmen
    116 Mesaj
    Merkez bankası Faiz kararları bekleniyor. Birazdan...

Sonuç : Faizler değişmedi. %6,25

Bu biraz borsayı yukarı çekebilir. M.Bankasının fazileri yükselteceğini uman ve borsadan çıkıp, faizin yükselmesini bekleyenler, faiz sabit kalınca tekrar borsaya dönebilir. Sadece bir fikir. Zaten son 1 saat belli olur herşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrahamme -- 21 Temmuz 2011; 14:02:53 >
    |
    |
    gel kanka gel..honda alacaktık bu gidişle hacı murat zor alırız
    |
    |

Geçmiş olsun kardeş hepsi önemli ama bence iş daha önemli

MB kararı doları indirebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosef -- 21 Temmuz 2011; 14:00:31 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

quote:

Seni yılın adamı seçtim

Sen bu şans ile yakında dünyanın en zengini olursun. Şaka yapmıyorum çok ciddiyim.

Sen ne diyon ya.
    10Numara diye bir şans oyunu var, belki bilirsin.
    1'den 80'e kadar 10 tane rakam seçiyorsun.

Ben o oyunu ne zaman oynasam hiçbir rakamı tutturamıyorum.
    Hiç bilemeyenlere 2TL falan ikramiye veriyorlar. Ben hep o tutarı alıyorum, o da kuponun parasını dahi kurtarmıyor
    |
    |

• Teğmen
    116 Mesaj
    Habere bak borsaya bak. İroninin kralını yaşıyoruz.

http://finanshaber.mynet.com/detay/ekonomi/ihracat-732-milyar-dolari-asti/4948
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: filmdükkanı

gel kanka gel..honda alacaktık bu gidişle hacı murat zor alırız

Ben gidip geri yatayım ya valla söyle endeks 70000 üstü olunca beni uyandırın.

Tv'yi açtım %3'ü bulan kayıp görünce bir an nefesim kesildi Daha sonra FITCH haberini gördüm şaşırmadım daha 1 gün önce bu konuda tartışmıştım bizim ülkemizin çöp olduğunu gelecek herhangi olumsuz bir haberle yerle bir olan bir piyasa sistemimizin olduğunu felan söylemiştim. Gerekçeleri sebebleri o kadar çok ki artık yazmaktan sıkıldım. Hükümet yetkililerinin piyasaya korku salması kadar anlamsız ve rezil bir davranış olamaz sen kriz çıkacak dersen elin yabancısıda gelir daha çok ortalığı bulandırır. FITCH bir önceki raporunda cari açığın not artırımı için tehlike teşkil etmediğini söylemişti bir kaç hafta önce hemde lütfen araştırın bakın. Bunların hepsi bilinçli yapılan haberler ve söylemler.
    |
    |
    Will "Neden din hariç?"
    Edward "Din hakkında konuşmak kabalıktır. Kimi inciteceğin belli olmaz."

• Yüzbaşı
    605 Mesaj
    haydi bakalım destek alımları mı yoksa hareketin asıl nedeni mi bilmem ama alımlar gelmeye başladı...5 üzeri kapatmam şart yoksa GGŞA formasyonu gerçekleşecek...
    |
    |
    Yukarı kırmaya mı başladı yoksa banamı öyle geliyor. Herhalde daha fazla düşmez deyip toplamaya başladılar. Şimdi bu gazla birde artıya geçiyormuşuz Ne gün olur ama. Her rengi boyadık fıstık yeşili kaldı misali
    |
    |
    Şimdi hepimiz zarar ettikya bugün, Hani şelale gibi düştük hepimiz, Aklıma 11 Eylül saldırısının olduğu gün geldi O gün ölenlerin çoğu bence ekran karşısında kronometre gibi düşün endexe dayanamayıp krizden ölmüştür bizim bugünkü düşüşümüzün 100 katını düşünün. Pardon ne 100 ü yaw. Hesap edemiyorum. O kadar yani.
    |
    |
    kent'e bak 165 lira oldu, endeks dönmeye başladığı an 200 TL...
    |
    |

Bu arada fitch 2 yıl içinde notun yükselmesi olasılığı düşme olasılığından fazla demiş bu seferde. Tam fitch bunlar.
    |
    |
    Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu, beklentilere paralel olarak politika faiz oranını yüzde 6.25'te sabit tuttu.

Banka'dan yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:

"Para Politikası Kurulu (Kurul), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranı ile Bankamız bünyesindeki Bankalararası Para Piyasası ve Dstanbul Menkul Kıymetler Borsası Repo–Ters Repo Pazarı’nda uygulanmakta olan faiz oranlarının asağıdaki gibi sabit tutulmasına karar vermistir:

"a) Politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranı yüzde 6,25,

"b) Gecelik faiz oranları: Merkez Bankası borçlanma faiz oranı yüzde 1,50, borç verme faiz oranı yüzde 9, açık piyasa islemleri çerçevesinde piyasa yapıcısı bankalara repo islemleri yoluyla tanınan borçlanma imkanı faiz oranı yüzde 8,

"c) Geç Likidite Penceresi Faiz Oranları: Geç Likidite Penceresi uygulaması çerçevesinde, Bankalararası Para Piyasası’nda saat 16.00–17.00 arası gecelik vadede uygulanan Merkez Bankası borçlanma faiz oranı yüzde 0, borç verme faiz oranı yüzde 12.

"Son dönemde iktisadi faaliyete dair açıklanan veriler Nisan Enflasyon Raporu’nda sunulan çerçeveyi büyük ölçüde teyid etmektedir. Özel tüketimde yavaslama isaretleri gözlenirken yatırım talebi ılımlı bir seyir izlemekte, dıs talep ise zayıf görünümünü korumaktadır. İstihdam kosullarındaki iyilesme devam ederken issizlik oranları kriz öncesi seviyelerine dönmüstür.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.