Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! (1095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Happy-Go-Lucky Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.606
Cevap
535
Favori
1.162.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10931094109510961097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abiler bu arada borsada sağlam para kırmak için kaç bin tl ile girmeliyim bide uzun vadeli işlemlermi yoksa günlük işlemlermi daha çok kazanç sağlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZR1

abiler bu arada borsada sağlam para kırmak için kaç bin tl ile girmeliyim bide uzun vadeli işlemlermi yoksa günlük işlemlermi daha çok kazanç sağlar?

Ne kadar çok paran varsa o kadar çok kazanırsın. Uzun vadede para kazanabilmek için kendine göre belirli sayıda hisse seçip; mali tablolarını, haberlere nasıl tepki verdiklerini, ne iş yaptıklarını ve bunun gibi şeyleri inceleyip analiz etmek ve minimum 1-2 yıl beklemek gerekir. Senin gibi genç bir insan için bu tarzın uygun olacağını zannetmiyorum.

Kısa vade de iyi bir trader olursan küçük farklarla al-sat yapıp ufak paralar kazanabilirsin. Genelde 2-3 aylık işlem sonucunda ya paranın bir kısmını kaybetmiş küçük bir meblağ kazanmış olursun.

Küçük paralarla gireceksen VOB gibi bir alternatif de var. Kaldıraç etkisiyle kazancını artırabilirsin. Eğer piyasalara yabancıysan bunu hiç önermem.

• Sagol usta bana gore isler degilmis bunlar en iyisi bulasmamak konuyu okudumda hicbisey anlamadim neyse..
  • ne biçim seans ya uykum geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

ne biçim seans ya uykum geldi

Supriz bolgesi var belki uykun kacar:)
    Dun herkes 59 alti kapanis beklerken ne oldu bir anda 59.143 kapatti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aynen koyun gibi pinekliyor
  • avgyo mepet bilgisi olan varmı bu rakamdan girilirmi.
  • Bu akşam seansı nedir? ne ayaktır? kime hizmet eder? ne amaçla başlamıştır?
    Son yarım saat hiç bişey takip edilmiyor körü körüne gidiyorsun...
    Elindeki kağıt adam gibi değilse adamı tepe taklak ederler Allah korusun.

NETAŞ ın bu ayın 20 sinde genel kurul toplantısı var
    güzel haberler bekliyoruz "artık!"

NETAŞ ı bunca aydır tutuyorum şundan para kazanalım biraz TTRAK benimde aklımda olan bir kağıt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay1333

avgyo mepet bilgisi olan varmı bu rakamdan girilirmi.

Saat 15:00 civari 0.75 TL den alim yazdim ki bana gore gayet iyi bir rakan fakat satan olmadi. Sonucta bir risk ama patronun iceriden ciktigini dusunursek ust uste tavan yapacagi kesin gibi bir sey karar yatirimcinin kazanmakta var kaybetmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay1333

avgyo mepet bilgisi olan varmı bu rakamdan girilirmi.

Basından,netten varsa şahsına özel kaynaklardan GALİP öztürk ün mahkeme sürecini takip et eğer patron dışarı çıkarsa en az %30 parayı 2 günde kazanırsın KARAR-YOL-YORDAM SANA AİT.............
  • quote:

abiler bu arada borsada sağlam para kırmak için kaç bin tl ile girmeliyim bide uzun vadeli işlemlermi yoksa günlük işlemlermi daha çok kazanç sağlar?

vaktin olursa ki olmalı, çünkü yatırım ciddi iş, başlığı okursan çok faydası olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

quote:

AN itibariyle 200 puan kadar alacaklıyız almanya ve abd bizim kapanıştan sonra 0.30 primli.
  • quote:

ilk bakışta ekranı, bir bankadaki yatırım hesabı zannettim ovv demiştim ama sanalmış, şaka maka zor değil aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

güzel söz,

borsa'da, altın vuruş için, sağlam duruş gerek.

Yani şu mu? Nakitte bir pozisyondur ve param oldukça ne hisse ne fırsat biter.
  • mrb.
    ben uzun süredir borsaya girmeyi düşünüyorum ve artık ciddi ciddi karar verdim girmeye,
    dün kendisinden bilgi alabilmek için amcamla görüştüm, eskiden o da oynuyormuş bırakmış, 3-4 hafta sonra tekrar başlayacakmış, beraber girelim dedi. olur dedim.
    açıkçası borsa konusunda bilgim yok, bikaç gündür araştırma yapıyorum, bu 3-4 haftalık süre içerisindede bilgi edinmek istiyorum.
    imkb nin sitesinde eğitim başlığı altında eğitim-temel bilgiler vs. kılavuzları var bunları okumam yeterli olur mu?
  • Öğrenciyim, banka hesabımda birikmiş bir miktar param var. Doların yükselmek üzere olduğunu duydum. Ama bir yandan da tl'nin yeni sembolü yüzünden tl nin değeri artıcakmış.

Banka hesabımdaki tüm parayı dolara çevirmeyi düşünüyorum. Sizce bu doğru bir karar mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huntelarr

quote:

vaktin olursa ki olmalı, çünkü yatırım ciddi iş, başlığı okursan çok faydası olur.

hocam borsaya girdimi iflas edebilme ihtimalim varmı?
  • quote:

quote:

quote:

AN itibariyle 200 puan kadar alacaklıyız almanya ve abd bizim kapanıştan sonra 0.30 primli.

Ozellikle dax bizden alacakli.
    Global piyasalarda alacak olmaz. Ona bakarsan bizim bovespa dan alcagimiz cok yuksek.

Ama gun gelir bir yerde alacaklar kapanir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ozellikle dax bizden alacakli.
    Global piyasalarda alacak olmaz. Ona bakarsan bizim bovespa dan alcagimiz cok yuksek.

Ama gun gelir bir yerde alacaklar kapanir.

dikkat edersen AN itibari ile dedim, zira gün içinde KÜRESEL piyaslaraın pararlel gittiği herkesin malumudur ve malumdur ki 3-5 yıllık grafiklerde HERKESİN HERKESLE alacaverecek ilkşkisinde OLDUĞU malumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: trkrap

Öğrenciyim, banka hesabımda birikmiş bir miktar param var. Doların yükselmek üzere olduğunu duydum. Ama bir yandan da tl'nin yeni sembolü yüzünden tl nin değeri artıcakmış.

Banka hesabımdaki tüm parayı dolara çevirmeyi düşünüyorum. Sizce bu doğru bir karar mıdır ?

HIMM..!! biz bunu kaçırmışız tl nin yeni simgesi var ve bu yüzden euro ve dolara karşı o simgenin gücü ile değer kazanacak UMARIM YANILMAYIZ sana itinat ederek bende tüm paramı DOLARA ÇEVİRİYORUM.
  • 
Sayfa: önceki 10931094109510961097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.